Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Drogi - to na pewno. Dermatolog zaleciła, żebym go trzymała ok. 20 minut, chociaż niektóre kobiety mają po 5 min. Sam zabieg przyjemny, coś Ci wmasowują, wcierają, mnie kwas nie szczypał (tylko w okolicach nosa), bo mam zachartowaną skórę. Po zabiegu można było wyjść do ludzi, i nie miałam czerwonej twarzy. Trochę w weekend mi skóra schodziła, ale dalo się przeżyć. Co do rezultatów - to sama nie wiem - na pewno zalecza wszelkie stany zapalne, i to jest fajne bardzo. Natomiast z tym rozjaśnianiem, to jeszcze nic nie zadziałało jakoś spektakularnie. Powiem tak - jestem zadowolona, ale jak na tą cenę, to drogo. Zobaczymy po 6 razach. Teraz idę 21.03, a Ty, kiedy masz tą mikrodermabrazję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała - z okazji Twoich imieninek życzę CI aby wszystkie Twoje marzenia się spełniały :-) i jeśli Ty też tego chcesz to bierz więcej ze Śmiałej niż z Nieśmiałej :-) Kropeczko a dlaczego Twój Wajcha się przeraził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, mam nadzieję,że niedługo będzie już ciepło żeby marynarka skórzana sie nie marnowała w szafie :-) Mój Wajcha stwierdził,że szkoda ,że to spotkanie nie będzie u nas :-) chyba ma inne podejście niż Twój Kropeczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo widzisz Rybka, my nie jesteśmy imprezowi, a taki \"spęd\" ludzi, to ja ostatnio w LO miałam. Sama się przeraziłam, jak zobaczyłam swoje małe mieszkanko, i jak my się pomieścimy, ale co tam - damy radę - będzie wesoło :-D Ale mam mały apel - która może, to dla naszej wspólnej wygody u koleżanki albo rodziny przenocuje, bo u mnie max. 8 osób się zmieści, ale będzie cholernie ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, oczywiście Wajcha stwierdzil, że z nami będzie siedział i jeszcze kolegów weźmie do klubu, ale Mu jasno wytłumaczyłam, że to tylko babski spęd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Go znam, chciał nam towarzyszyć, żeby mnie \"pilnować\", czy przypadkiem nikt mnie nie podrywa. Ale Mu wytłumaczyłam, że chcemy sobie pogadać, a nie \"polować na obcych\" facetów, skoro każda w szcześliwym związku, a po drugie, to jakby On się czuł, gdybym pojechała do którejś z Was, i ta wzięłaby kolegów i Wajchę ? Szybko zrozumiał, i już planuje, co będzie robił 22.04 :-) Co porabiałyście w weekend ? Ja nic - totalne lenistwo, soboty to już nawet nie pamiętam. Aaaaa widziałam sie z rodziną, a w niedzielę leżałam na kanapie i książkę czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja \"Lalkę\" czytam już chyba z pół roku, i skończyć jej nie mogę. Zostało mi jeszcze z 60 stron. A Ty, co Rybka przeczytałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pająk powiedział, ze nigdzie nie pojade bo on nie ma zamiaru sie o mnie martwic !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam Moluś, a jak on by chcial gdzieś wyjechać ? To co ? Też nie powinien, bo Ty się będziesz martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Firma\" - o adwokatach zaplątanych w prace dla mafii, druga bardziej \"kobieca\" o życiu kobiety pracującej w sztabie wyborczym w stanach z wątkiem miłosnym :-)- \"Przeznaczenie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała 🌻 u mnie troszkę pracy niestety. a weekend b. leniwy. w sb wieczorem kino (film b.ladny i wierny książce), nd na kanapie z chusteczkami, żałowałam, że nie mam nic do czytania. mąż przez 2 dni przed kompem siedział, bo miał dużo roboty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Myszorek :-) Ja to sie już wiosny doczekać nie mogę - kiedy będzie cieplej i będzie mozna na spacer wyjść, i nie zmarznąć. Wczoraj w Wawie było zimno, i dzisiaj też jest zimno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - bo wczoraj było słońce - piękne, że nawet łaziłam w okularach przeciwsłonecznych, ale do tego miałam zimową czapkę, bo bardzo wiał mroźny wiatr. A dzisiaj to jest takie słabe słońce, i piź......dzi niemiłośiernie. myślałam, że padnę, tak mi było zimno. Ale dziewczynku, już bliżej do wiosny niż dalej :-) No bo ile jeszcze zimno będzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł 🖐️ brązowa marynarka, ja też się wahałam pomiędzy brązem a pomarańczą i wybrałam pomarańcz :-) nieśmiała !!! wszystkiego dobrego 👄 jak świętujesz? Kropka ja się Twojemu wajchowemu wcale nie dziwie 8 dodatkowych bab w domu :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Belluś :-) Wajcha na czas naszego sabatu wyprowadzi się z domu :-) Jeszcze czego, żeby z nami siedział, i miejsce zajmował :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, tak czytam o Waszych wiosennych zakupach i myśle sobie, że: - też bym poszalała po sklepach, ale trzymam kase na ten Londyn, - no i tak czytam, jakie kolory sobie kupujecie - zielony, brązowy, pomarańczowy, i jakoś mi się już one znudziły. W zimę łaziłam w brązach, i teraz aż mi się normalnie oczy świecą do czerni i bieli :-) W ogóle ponoć biały ma być modny w sezonie wiosenno - letnim, i marynarskie motywy - jak dla mnie, to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko każdy woli inne kolorki. Ja ostatnio przeglądałam szafę i stwierdziłam,że brak mi żywych kolorków a dobrze się w nich czuje . Ponad to mam sporo czarnych rzeczy, które ładnie sie łączą z intensywnym kolorem. Marynarski styl jakoś do mnie nie przemawia, choc marzę o granatowej eleganckiej garsonce ze spodniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z żywych kolorów to ja jak najbardziej czerwony, czy różowy lubię :-) Marynarsie trendy też, ale nie paski, bo wyglądam okropnie, ale takie szerokie spodnie, czy łączenie granatowego, białego i czerwonego, jak najbardziej lubię. Właśnie oblałam sie sokiem warzywnym - fcuk 😭 Idę dzisiaj do fryzjera - podcinam włosy - moze zaszaleję i zetnę z 5 cm. ?? Właśnie sie zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marynarskie motywy mówisz hmmm byłam na przyjęciu weselnym na którym trzeba było się ubrać jak w filmie \"rejs\" więc mam jeden strój marynarski :-D ale żebym bez przymusu kupiła coś więcej w tym stylu to się chyba nie uda :-D co do mody to mam do niej dość lekki stosunek chodze w tym co mi się podoba i w kolorach które lubię nie bacząc na to czy modne w danym sezonie czy też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam trochę patrzę, nie ukrywam :-) I ogólnie kolory lubię, tylko w zielonym i pomarańczowym się nie widzę, więc te raczej omijam, a i jeszcze żółty. Cała reszta jest dla mnie ok. W ogóle powiem Wam, że podoba mi sie to, co nasze sklepy lansują na wiosnę i lato. I z chęcią pozbyłabym się już zimowych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Laurka, wolę nie pozostawić deczji fryzjerce, bo one mają tendencję do krotkich cięć, więc będę ją kontrolować. Kiedyś byłam u fryzjera, i miałam włosy prawie do pasa, i fryzjer usilnie namawiał mnie do ścięcia. Nie wiem, co oni mają z tymi krótkimi włosami - zboczenie jakieś, czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a koro tu temat fryzjerski to ja tez bylam u fryzjera w sobote ale zrobilam to co zawsze czyli: kolor ten co zawsze, i fryzura ta sama przyznam, ze coraz mniej odwaznie podchodze do zmian w wygladzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauro sweterek doszedł dziś :-) po południu będę go przymierzać :-) jutro zdam relację :-) właśnie te pasy w marynarskim stylu są nie dla mnie :-) a połączenie granatu z bielą może,ale bieli zdecydowanie mniej :-) Przyjęcie weselne w takim stylu ? ale fajny pomysł Belcia a wszyscy się dostosowali? wiesz mam na myśli ciocie i babcie :-) Kropcia zaszalej - obetnij 10 cm :-) fryzjer chce widzieć efekt a im krótsze ciecie tym bardziej widac róźnicę i wiesz za co płacisz :-) ale mnie tez to denerwuje dlatego raczej nie ścinam włosów bo usilnie je zapuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mi znów pomaga zapuszczać włosy więc to chyba zalezy od fryzjera u mojego to jeszcze zależy od nastroju :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już \"poszalałam\" z krótkimi i półdługimi włosami, i od kilku lat tylko długie jakoś akceptuję - oczywiście u siebie na głowie. Bo tak, to mi się dużo krótkich fryzur podoba. Ale znam swoje włosy. Ostatnio Wajcha się sciał, z takich prostych, za uszy, na krótko, a teraz chce jeszcze krócej, chyba \"na milimetry\". Ale raz mnie namówił, żebym Mu maszynką włosy skróciła. Słuchajcie, miałam taki ubaw, że nie wiem. Wyciachałam Mu 2 \"dziury\" na głowie. Więcej nie dał. I ja za każdym razem, jak patrzyłam na swoje \"dzieło\", to nie mogłam powstrzymac się od rechotu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×