Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Rycerzyk ostatnio sypia z mamusią i tatusiem więc ciasno by nam było Halik :-) ale mam karimatę :-) i materac też mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, miałyśmy się spotkać - a teraz się oddzielnie spotykacie - oczywiści nikt ze mną - chlip, chlip 😭 Nie lubiom mnie tu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra - to ja, czyli Kropka - zapraszam Was wszystkie do Wawy, z karimatami, bo inaczej sie nie pomieścimy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy będziecie chciały - co do terminu to sie zawsze dogadac można, no nie ? Na ile - no na ile będziecie mogły :-D Mapę dostaniesz, jak konkrety ustalimy, a w ogóle, to nie martw się Halik, wyjdę po Ciebie na dworzec, a potem odprowadzę, więc cały czas pod opieką będziesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ? W-wa to nie koniec świata można na 1 dzień przyjechać? :-) jakbyśmy jakąś sobotę wybrały ? Ja za to mogę zabrać samochodem sąsiadki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie - plan się konkretyzuje. To co dziewczynki, możemy się wstępnie umówić na odwiedziny po Wielkanocy ? Już wtedy to na pewno cioepło będzie :-) I się porządkami świątecznymi nie zasłonicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dosyc elastyczna z terminami może być po wielkanocy :-) jesli chodzi o wtorek to pracujące kobietki musiałyb urlopiki pozałatwiać a to nie takie proste pewnie :-( dlatego proponuje jeszcze raz sobotę sprytna Laurko :-) Hali a czego nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że coś knujesz :-p No to my Laurka możemy sie najpierw spotkać, a potem byś przyjechała znowu, na sobotę - może tak być ?? I kiedy konkretnie byłabyś w Wawie, i w jakich godzinach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko Kochana ale my właśnie umawiamy sie właśnie za jakis czas :-) żeby na spokojnie można było peelingi o decośtam porobić :-) a Ty tak od razu we wtorek albo sobotę :-) poczekajmy może co reszta kobietek powie.... oczywiście myślę,że głos decydujący ma tu Hali jako matka :-) i Kropka jako zapraszająca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze więc, moje drogie Dziatki, to wypowie się Matka :D jak już ustaliłyśmy, najlepiej spotkać się: a) jak będzie ciepło, b) tak, żeby każda miała w miarę blisko. Biorąc to pod uwagę stwierdzam, iż w grę wchodzą: a) Warszawa - Myszorku, od razu odwiedzisz sobie rodziców :D Bella, dla Ciebie z Katowic nie byłoby problemu? b) Toruń - z tym że tu ptasia grypa panuje :D słucham z uwagą innych propozycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie wiedzą, że ja do wawy jak na skrzydłach więc chyba pisać nie muszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to jeśli po Wielkanocy i jesli sobota to mamy do wyboru 22 i 29 kwietnia - w maju z uwagi na Komunie pewnie byłoby już trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - na Wawę się zgodziłyście, bo wcześniej były problemy. Mi bardzo pasuje ta lokalizacja :-D Laurka - lipa - właśnie se w kalendarzyku sprawdziłam, i na 14.03 mam robione USG żył. Możesz spokojnie z mężem grzecznie wracać. Szkoda :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, niestety Śmiała, miałam zapalenie zakrzepowe żył, i muszę co roku (mniej więcej) robić USG żył głębokich nóg. No i to jest we wtorek. Powiem tak - marzec, to jest dla mnie miesiąc lekarzy - już chyba u prawie wszystkich byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie wstępnie obliczyłam, że będzie nas ok. 8 bab - ja mam 2 pokojowe mieszkanie - 2 mogą spać w sypialni, 2 na kanapie, a reszta na karimatach, ale się jakoś pomieścimy :-) Mi termin 22.04 bardziej odpowiada, a Wam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×