Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

zjedziemy się pewnie po południu, każda pewnie ledwo po śniadaniu więc zjeść będzie trzeba. musimy pomyśleć jak to rozwiązać. w domu można - ale w domu to chyba co najwyżej pizzę, bo nie będziemy przez pół Polski z garami jechały, co? :D kasy i tak pójdzie sporo: wejście do klubu pewnie , potem drink za drinkiem :D sama nie wiem, może jakaś przystępna knajpa przed zabawą w klubie - coś z cenami góra jak u sphinxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - powiem Ci w \"tajemnicy\", że mi kamien z serca spadł, z tą Twoja propozycją, bo ja ostatnio robiłam obliczenia ile nas się zmieści, i blado to wyszło, więc jak część gości zaprosisz do siebie to by było super :-) I Myszorek po rodzinie nie musiał by się tłuc :-) No dziewczynki powiedzcie coś - bo my tu ze Sto się zaraz Wami dzielić będziemy, a ja w ogóle nie wiem, co o tym wszystkim myślicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, tez tak myślę, jak Myszorek, może zróbmy tak, że po przyjeździe pojedziemy do mnie i do Sto (zależy która gdzie nocować będzie), tak jakieś żarcie, odświeżenie po podróży, i spotkanie w knajpie typu Sfinks, a potem klub. No ja tez myślę, ze dużo kasy pójdzie. Sto - ale czy to dla Ciebie nie będzie kłopot, z zaproszeniem dziewczyn ? Bo u mnie w sumie ciasno, ale tylko Wajcha do wyeksponowania, a Ty co z dziećmi zrobisz ? I z Wajchą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no widzę że nie próżnujecie :-) palny coraz bardziej zaawansowane głosuję za jedzeniem typu pizza żeby wygodnie było i wesoło ja raczej pojade samochodem i W-we znam mniej więcej więc mogę dojechać gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą, co tutaj gadać będziemy - jak się Sto na kawie w środę spotkamy, to omówimy strategię :-) Jakoś reszta ucichła, poza Myszorkiem, może Wy przyjechać babole nie chcecie ?? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planowanie to podstawa - rozumiem :-) zaplanujecie jako gospodynie a potem dajcie znać co trzeba przywieźć, zrobić itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, dopiero druga, a mi sie jeść zachciało :-( A juz wszystko zjadłam, tylko jabłko mi zostało, a to nie jedzenie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejj
A morze soczku z kroczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w kazdym razie daję oferte wspólnego przejazdu i moge nawet przez Konin i Kutno jechac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie, to masz rację Sto, z tą Kropką i sikaniem :-) Chyba też pójdę do toalety :-D Rybka, rany, ale Ty trasę zrobisz, ale byś zabrała Myszorka, Śmiałą i Bellę. To Was by 4 przyjechała. Halinka i Laurka i Moluś pociągiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi dziwewczyny jak oceniacie klub Arco? tam jest dyskoteka i bowling i fajne kanapy do pogaduszek... co prawda nie byłam tam na normalnie otwartej imprezce ale lokal całkiem całkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jakoś popołudniem :D 16-17 ? dostosuję się do innych, bo chyba będę od rodziców jechała (wyjadę sobie stąd pkp już w piątek i u nich pod wawą przenocuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, w Arco miałam impreze firmową - rzeczywiście miejsca dużo, i przytulnie, ale jak tam jest w weekendy to pojecia nie mam. Ok. Myszorek, jak będziesz na 16.00-17.00, to tak późnawo. Jak się wszystkie tak zjedziecie, to będę miała prawie całą sobotę wolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też miałam firmową więc trudno mi ocenić jak jest w weekend ale może ktoś z Waszych znajomych będzie wiedział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, koło 16.00 będzie w sam raz :-) Tylko weź Ty nie mów poważnie o tym garze zupy, bo wiesz, jaka ze mnie kucharka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, czy Ty mnie kobieto o zawał chcesz przyprawić - ja i gotowanie ?? Mielonych na dodatek - wierzcie mi, dla Waszego dobra i dobrej zabawy po wizycie u mnie, lepiej, jak zjemy coś gotowego, albo kanapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może będzie tak ciepło w kwietniu ,że tą pizzę zjemy gdzieś w plenerze??? dziś słyszałam ,że zimno jest i jeszcze trochę będzie ale potem od razu bardzo ciepło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, to mnie trochę pocieszyłas, bo ja słucham pogody, i mówią, że od niedzieli znowu zima wraca. To kiedy ma być to ciepło ? Sto, co robisz z ciuchami, których już nie nosisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czegoś tu nie wiem ?? Planuję powiększenie rodziny ? Na razie nie - ale jak mi taki pomysł przyjdzie do głowy, to się zgłoszę po te ciuchy :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wystawiam koło śmietnika - zawsze ktos zabierze. Są też u nas takie pojemniki z PCK do ktorych można wrzucić ubrania , zabawki... najchętniej pozbywam sie ciuszków za małych na dzieci - żeby nie zapeszyć :-) ze swoimi trudniej mi się rozstać- lubię moje ciuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli on ma raka i będzie sięleczył to może byc w serialu kolejna wdowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×