Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Najgorsze jest to żeja to wszytsko wiem:( Nieważne - niech narazie bedzie tak jak jest, a co będzie to się okaże:) mam nadz że wybrnę z tej sytuacji jakoś nikogo nie krzywdząc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, ale ja nie zmusze kogoś aby mnie pokochał na siłę:( Lubi mnie, czasami mam wrazenie ze nie tylko, ale ja nie mam pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka, coś ode mnie, tak zupełnie na poważnie (po tym moim rozstaniu się ze mnie zrobił psycholog całą gębą :D) Po tym, co piszesz, to mi się wydaje, że jesteś z I. z przyzwyczajenia, trochę z wygodnictwa i trochę po to, żeby po prostu z kimś być. Myślę, że jakbyś wiedziała na pewno, że z tym drugim będziesz, to byś się nie wahała zostawić I. Pomijając już to, że to nie jest uczciwe wobec I., bo skoro wiesz, że nie chcesz z nim zakładać rodziny, to powinnaś się z nim rozstać po to, żeby znalazł kogoś, kto go pokocha tak naprawdę. Ja też myślałam, że się świat zawalił i takie tam. A teraz widzę, że większość tych uczuć, które mną targały, a które ja brałam za rozpacz po utracie jedynej miłości mojego życia, to była po prostu urażona ambicja i strach przed tym, że będę sama. Owszem, jestem sama, ale co chwila mam jakieś ciekawe propozycje, nie korzystam na razie, bo nie do końca czuję się gotowa, ale ten moment nadchodzi :D Chcę powiedzieć tylko tyle, że powinnaś być uczciwa wobec siebie i uczciwa wobec I. A może ten B. nic nie robi, bo wie, że jesteś z I.? Nie bój się podejmować decyzji, bo czas leci, a Ty się nie robisz coraz młodsza, tylko odwrotnie :P pomyśl sobie, że w ten sposób skracasz sobie czas, który mogłabyś spędzić z kimś, kto Cię powali na kolana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka powinnaś dostać w dupę, ot co :D Uwierz dziewczyno, że ta lekka niepewność, która czujesz teraz (mogłabym się rozstać, ale moge zostać sama itp.) za parę lat, zwłaszcza po ślubie, może się zmienić w wielkiego wkurwa :D na siebie, na nieszczęsnego, niczemu winnego I., na cały świat. Im dalej, dłużej tym trudniej o rozstanie. Po kilku latach niektózy ludzie są gotowi być z kimś już tylko z przyzwyczajenia. Dziewczyno jak ja sobie pomyslę, że mogłabym mieć teraz poczucie, że z kimś tam kiedyś może by wyszło jakbym z mężem przed ślubem zerwała to chyba bym zwariowała :D zwłaszcza w chwilach kłótni, o co naprawdę nietrudno. Emilka, kobiety, mężatki czy nie - nawet te szczęśliwe, zdradzają choćby dla chwili zapomnienia, dla dreszczyku, a co dopiero gdy nie są pewne swojego uczucia! No nie może się to dla ciebie dobrze skończyć skoro piszesz takie rzeczy po LEDWIE 2,5 letniem związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za długo nie mozna uciekać :classic_cool: a Emilka wyrządza sobie wielką krzywdę. Halik ma rację - każde rozstanie można przeżyć, a zwłaszcza kiedy się je bierze pod uwagę jak Emilka. Moja psióła rozstała się z narzeczonym 3 miesiące temu.w tym przypadku to on NIE WIEDZIAŁ, NIE BYŁ PEWNY itd. itp. Wczoraj psióła była już na pierwszej sympatycznej randce:D Z dnia na dzień jest u niej coooooraz lepiej i jakoś już nie jęczy, że pewnie zawsze będzie już sama. A jest od ciebie starsza Emilko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekłam, nie mam czasu - jestem na punckie i mamy full klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry ! Mąż na strzelaniu, ja nie spie od 8 -aaaaaaaaa..... Zaraz ide pod prysznic i smigam na misto. do obaczenia pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sama, być może cały dzień. sprzątać mi się nie chce i nie wiem co ze sobą zrobić :o może wsiądę w autobus i pojadę do M1 porozglądać się za jakąs kiecką na ślub, co prawda w M1 akurat mało sklepów ale gdzie indziej wszędzie daleko autobusami :( generalnie siedzę sama i nie ma do kogo gęby otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor mi się poprawił, bo mąż wróci już po 14. zabrałam się za obiad i dumam gdzie by się udać po południu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż jednak będzie później, mam nadzieję że w ciągu 2h wróci :o zrobiłam obiad, pokrzątałam się po domku i nudzę się lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sama - mozna tak powiedziec bo pajak spi ;). Z nudow zabrałam sie za robienie pizzy -mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! dopiero wstałam :D Byłam na karuzeli wczoraj ale padało i nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj byłam na koncercie Kultu. Ale SUPER było ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Halinka tez fanka Kultu? nie wiedziałam ! Mam chyba jakies fotki to moge Ci Halik cos przesłac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry. zimno mi, słońce jeszcze po drugiej stronie budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. Ja na króciótko, bo i tak \"nielegalnie\". Pozdrawiam Wszystkie, mam nadzieję, że mi się uda wieczorem coś napisać, ale nie ręczę, bo Wajcha ma posutego kompa i jest w naprawie, więc dostępu do netu nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kropeczko !!! No to Wajche do roboty i niech kompa zrobi! A ja jutro do Poznania. Tak sie boje :( ze dzis na tabletce na uspokojenie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ziołowa tableteczka wiec spox, a musze bo o niczym innym bym nie myslała jak tylko o jutrzejszym dniu, i co lekarz powie, czy wszttko Ok itd a tak to to chociaz pracowac spokojnie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc stara
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauracia jade na kantrole z tym moim jednym biednym jajniczkiem. Czy juz wyzdrowiał i czy z Pajakiem juz mozemy brac sie za robienie małego Pajaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O szybko! :) a co dostałas? My mojej mamie juz kupilismy, problem z tesciowa-jak zawsze!!! Jak nic nie wymyslimy kupimy tylko kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cool! Ogladam na tvn 24 jak płonie koscioł sw. Katarzyny- szkoda bo to taki zabytek wieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej szkoda, uwielbiam gdańską starówkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik
to niedługo umrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×