Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ja się wdrażam w nową pracę. Moluś a co Ty tak zawzięcie robisz w pracy ???? Że tyle czasu Ci to zajmuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No akurat tak wyszło, ze trzeba to szybko zrobic. ale tak szybko sie nie da bo tego jest duuuuuuuuuuuuuuuuuuzo i pewnie jeszcze w tydzien potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, ale oświeć mnie - co konkretnie Ty tam robisz ?? Jakieś faktury wystawiacie, czy co ? Bo tylko to mi do głowy przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkretnie to robie dystrybucje pewnej firmy... Dopisuje punkty sprzedazy, uzytkownikow itp. Teraz tych punktow 1882 a ja jestem na 1130. Przy dobrych wiatrach ponad 100 dziennie da sie zrobic....Ale Pajaczek mowił ze doszły jkeszcze jakies inne nowe i tych jest podobno jeszcze wiecej niz tych 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal brzmi tajemniczo, ale bardziej konkretnie. Moluś, przynajmniej się w pracy nie nudzisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle, to gdzie sie wszystkie podziałyście ??? Ja tu spragniona pogadanek na kafe - wyrwałam się ukradkiem, i nie mam z kim gadać ! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja straciłam pracę:( Od 1 czerwca jestem bezrobotna bez prawa do zasiłku:( Kurde czy ja zawsze musze mieć pod górkę?? No cóż zdarza się teraz mam silną matywację aby szukać innej pracy - zresztą muszę. Ale co nas nie złamie to nas wzmocni - ja taka ideę wyznaję. DObra biorę sie za sprzątanie, może jeszcze dziś coś wyślę. Przez to wszytsko nie wiem co sie u was dzieje, ale zaraz nadrobię zaległosci. A jak wam sie podoba wizyta papieża u nas?? Właśnie oglądałam transmisję z Krakowa i czuje się zawiedziona że całego przemówienia nie powiedział po polsku, ale co się dziwić w końcu obcokrajowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puściutko. Emilko przykro mi z powodu twojej pracy. jednak myślę, że nie ma co dramatyzować, młodziutka jesteś i jeszcze wiele firm przed tobą :D Papieża nie widziałam ani razu :D celowo nie oglądałam telewizji :D Psióła już pojechała, weekend przeudany, kupiłam ładną kieckę. Mam motywację by zrzucić 2 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
a myszor, to glupia jak zawsze, celowo nie ogladala wizyty buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehe
sama jestes glupia buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wziełam za pisanie pracy zaliczeniowej z rynku kapitałowego, chciałabym ją dziś napisać a jutro przepisać i mieć z głowy. Wziełam sie też za wysyłanie CV, jeszcze spróbuję dziś ze dwie wysłać. Chciałam to wcześniej zrobić ale coś się działo z moją pocztą na wp. Sto Twój mąż to tyran. Ratuj syna bo on się musi wyspać na jutro do szkoły. Jak spędziłyście weekend, ja z Irkiem - było miło - jak nigdy:) Nawet sie niekłóciliśmy - aż dziwne:) A teraz biorę się z powrotem za pracę, jutro jeszcze do pracy, nie mam ochoty tam iść, ale niestety muszę iść - jeszcze 3 dni mi zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :D uwaga, uwaga, dziś nasza Kropka ma swoje święto :classic_cool: wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Oczywiscie cały czas na 5 biegu jestem! A Weekend pracowity, pijacki, zimny i smiacy... Dostalismy prezent na dzien dziecka bedac u Pajak rodzicow- parasol na balkon ale tak brzydki, ze gdy rozłozylismy go w domu oczy nam wyszły ze zdziienia. Czy ta jego mama nie ma oczu? Pajaczek powiedział,ze sie go jakos uszkodzi i bedzie po sprawie.... ;) Kropuś Wszystkiego NAJ NAJ NAJ :) 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka bardzo dziękuje za życzenia :-) Jest jej bardzo miło :-D :-D Dla wszystkich TORT - jaki lubicie ?? A tak w ogóle, to tęskniłam za Wami w weekend 😭 Emila - bardzo mi przykro z powodu utraty pracy, ale wiesz myślę, że na dobre Ci to wyjdzie - tak jak Myszorek powiedział, jeszcze wiele firm przed Tobą, młoda jesteś, nie to co ja ;-) I pewnie będziesz miała lepsze prace, niż taka umowa-zlecenie przedłużana raz na miesiąc, i nerwówka. Sto - to, że macie takie relacje z mężem - to pikuś, ale jak on się wyżywa na dzieciach, to jest to co najmniej ciekawe zjawisko - co w ogóle u Ciebie ?? Co do wizyty Papieża, to mi się podobała - było tak spokojnie, i żadnych pieprzonych kółótni naszych polityków nie było, przez calutkie 4 dni. Miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia :-D Laurka - ja o Tobie pomyślałam, że Cię coś w weekend nie było - ale nie napisałam, że myślałam o Tobie ;-) Na Kodzie da Vinci tez byłam, w tamtym tygodniu, i mimo, że książki nie czytałam, to film i tak mi sie nie podobał. Co do Papieża, to rzeczywiście ma taki \"specyficzny wyraz twarzy\", raczej niezbyt ciepły, ale staram się Go pozytywnie odbierać. Świętowania nie planuję, bo to poniedziałek, więc nie za bardzo, poza tym, do 20.00 mam angielski. I w ogóle to sama nie wiem, co ja będę jeszcze robić po południu. Wczoraj przyleciała do mnie przyjaciółka z Londynu, więc może z Nią gdzieś wyjdę, ale Ona chce dzisiaj się ze swoimi znajomymi z roboty starej spotkać, więc nie wiem kto i jakie ma wobec mnie dzisiaj plany, ani jakie ja mam wobec nich. W każdym bądź razie prezenty już dostałam ! :-) Niektóre to już w sobotę nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy dziewczyny robicie, że tak tu pusto jest ??? Czemu nikt nie gada ? 😭 Jaką zrzutkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie i juz wymiekam !!!!!!!!!!! Brak mi sił, kawa nie pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, nie wiem, co to za ważna kwestia ? Moluś - kiedy skończysz cos, co nawet nie wiem, jak sie nazywa i czym jest, aczkolweiek jest bardzo pracochłonne :-) Gdzie reszta ?? Gdzie Bella, Śmiała i Rybka 😭 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka wciąż nie ma netu w pracy. Śmiała pewnie pracuje. Bella bardzo zapracowana. Halik wyjechał. :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli zamykamy kram z \"pisankami\" ?? ;-) Ale Laurka, Ty na serio myślisz o oficjalnym zamknięciu i usunięciu naszego topiku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - ale Ty mądra jesteś :-) Masz kobieto rację, ale mi to raczej nie przeszkadza, że każda tu o czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia - sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam.... Laurka szkoda by było zwijac ten majdan, fakt czasami jest tak że każda pisze cos od siebie i jest brak jakiegokolwiek dialogu, ale to jest forum i nie zawsze tematy są podtrzymywane - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że mogło się nam też znudzić po tylu miesiącach :classic_cool: poza tym czasem fajniej wysłać smsa lub na tlenie pogadać, i ma się pewność że żadna pomarańcza nie będzie śmiecić :D a ostatnio często tu się nie wiadomo po co pojawiają i komentują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor może i tak, ale ja np krótko was znam i nie mam waszych num gg, bo nie miałam odwagi was o nie poprosić - wkońcu jestem najmłodsza:) Poza tym miło jest zajrzzeć w ciągu dnia i zobaczyć co się u was dzieje:) Totalne pustki są w weekendy, ale poza tym w ciągu tyg jest nawet w miarę, a pomarańcze zawsze są i będą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, nie dokończyłam swojej wypowiedzi, bo musiałam na spotkanko biec - ja to ujmę tak - gadamy co chcemy bo się dobrze razem czujemy i wiemy, że możemy sobie powiedzieć publicznie prawie wszystko. A jak któraś ma jakąś ważną sprawę, to każda zostawia gadanie do siebie, i gadamy razem. Tak mi się wydaje. Po prostu każda chce powiedzieć co u Niej słychać, i chociaż ja gadałam o prezentach, a Ty o jeździe i nie \"dialogowałyśmy\", to ja wiem, że Ty w weekend jeździłaś. Wiem to :-) A to dla mnie ważne co Laurka w weekend robiła :-) Emila - dziękuję bardzo za życzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tego, to ja nie wiem co jest przyczyną. Znudził Ci się chyba nasz topik. Całkiem możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×