Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Mysza, cześć kochana :-) Czy na leczo nie jest jeszcze za wczeście dla Twojego żołądka ??? Mysza, ja tu się martwię :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka leczo będzie głównie na cukini, wczoraj juz mężem jedną wielką obraliśmy :) dodam tylko 1 papryczkę i 3 sparzone pomidorki :) sparzone bo nie ufam mojemu rozleniowionemu żołądkowi :D już raz się po pomidorze nie mógł 3 dni zebrać. boszzz ile się wycierpiałam wtedy - jako dziecko jeszcze - przez to zatrucie. ot skórka z pomidora przykleiła się do żołądka. dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam, ja jem pomidory razem ze skórkami - kusze los ;-) Tfu, tfu, żeby nie zapeszyć :-) Laurka, a gdzie chcesz iść ?? Chyba w jakieś klimatyzowane rejony co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziecku - to dobrze, że je oszczędzasz :-) Laurita, a nie leoiej w sobotę z Wajchą pojechać - co będziesz sama siata dzwigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też obieram pomidora. Jakos sie tak przyzwyczaiłam. A jutro ten gril. Mam nadzieje, że sie wszystko uda... Dziś chyba się też wyrwiemy wczesniej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie dzieczyny, w moim kalendarzu jest zaznaczony na czerwono dzien 31 sierpnia co by znaczylo, ze w sierpniu szykuja sie dwa dlugie weekendy ale nie przypominam sobie wczesniej swieta tego dnia, wiecie cos na ten teamt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa boszzz jeszcze łazienka, czyli najgorsza robota. leczo gotowe, porcja obiadowa już zjedzona nawet, teraz stygnie i fruu do lodówki na jutro. pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na tzw. lunchu ;-) Siostra mnie wyciągnęła do jakiejś naleśnikarni - miejsce fajne, ale te naleśniki :-o Zamówiłam naleśnika ze szpinakiem i z fetą, a otrzymałam suchy placek (znaczy się naleśnik), z mnóstwem gotowanego szpinaku (w jakiejś \"ciężkiej wodzie\") i minimalną ilością fety - po zjedzeniu tego wynalazku czuję sie jak krowa, która zjadła trawę, ble..... Nie ma to jak kuchnia Mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę na zwolnieniu i przuważyłam oczywiście telenowele :D ależ mnie na wspominki naszło :D na studiach często \"wciągałyśmy\" się w jakąś ze współlokatorką :D niezły ubaw miałyśmy oglądając taką \"esmeraldę\", \"uzurpatorkę\" czy \"milagros\" :D :D ale chyba najlepsza telenowela to jedna taka brazylijska z miłością w tytule (\"tylko miłość\" czy jakoś tak), miałam okazję o niej pogadać nawet w ambasadzie Brazylii w Wawie gdzie dwa razy miałam przyjemność być na kolacji. ponoć sprzedawała imsię jak świeże bułeczki, ale dobra była :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ukochana to \"Zbuntowany anioł\" - kocham ten serial :-D Całej reszty brazylijsko-meksykańcko czy jakiejś tam produkcji, nie oglądałam. A co teraz Myszorek puszczają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byłam Śmiała :D miałam okazję uczestniczyć w pewnym międzynarodowym przedsięwzięciu i poznać parę osób ;) wujek mnie wkręcił :D bo był tak jakby głównym "organizatorem" :D gdzie i jak napisać nie mogę bo to znane logo w Wawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta telenowela brazylijska opowiadała historię matki i córki - i oczywiście milion wątków obok - obie rodziły w tym samym czasie - dziecko córki zmarło w trakcie porodu i więcej ich już mieć nie mogła. i matka zmusiła lekarza by podmienił dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś wiedziała, chwytało za serce :D zwłaszcza że ta matka takiego fajnego męża miała i on tak bardzo chciał tego dziecka 😭 i został oszukany, że ono zmarło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli, że zamiast syna czy córki, wmówili mu, ze ma wnuka ?? Dobrze myślę ? ;-) Co to za tytuł owego dramatu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si si. przyszwanego wnuka, bo to był drugi mąż matki :D albo \"tylko miłość\" albo \"po prostu miłość\". nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże drogi - ale komplikacje, czyli wmówili facetowi, że ma obcego genetycznie wnuka, a naprawdę to bylo jego biologiczne dziecko. Rany, wciągnęłam się :-D ;-) A jak to sie skończyło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Klan kiedyś oglądałam, ale tego się już zdecydowanie NIE DA oglądać ;-) Teraz to tylko Na Wspólnej czasami obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×