Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

mam zajebiste okularki przeciwsłoneczne :classic_cool: a jutro jadę do teściów :D rano :D wracam w niedzielę :D ot taki spontaniczny wyjazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszukaństwo 😭 miało być 35 stopni, a są chmury i 25 😭 a ja miałam już dziś ostatecznie opalić się na hebanik 😭 na dodatek mam katar 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) mam jeszcze trzy dni urlopu :-) dostałam zdjęcia od Śmiałej i Myszki - dzięki Śmiała - sukienka piękna, sama bym taką chciała :-) taka uśmiechnięta jesteś na zdjęciach ... chyba CI się podobało?? Myszka - nic nie widać ,że byłaś chora :-) a z sukienek najbardziej podobała mi się ta czerwona Twojej koleżanki ostatnio chyba zachorowałąm na takie wiązania na szyi :-) Urlopik mi się udał - wypoczynek na maksa ;-) a po drodze byłam na osiemnastce i bawiłam się fantastycznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Rybko na nareszcie jesteś :) ! Dziś moja papierowa rocznica :D Wczoraj grill i nawet bardzo miło... Całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś serdeczne gratulacje i życzenia wszystkiego naj z okazji I rocznicy :-) ja 26 sierpnia mam 11 rocznicę :-) we wtorek mój syn jedzie na obóz ... cieszy sie bardzo a ja... no cóż przypominam sobie jak sama jeżdziłam na kolonie i jak się z tego cieszyłam , nie myślałam wtedy ,że dla rodziców to może być ciężkie... będę tęsknić... Laurka jak tam Twoje ważne sprawy? posuwają się w oczekiwanym kierunku ? Hali dedektywie Ty masz chyba na razie nieustający urlop? ale należy CI się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfffffffffffffff, to ja tu chcę Ci pozwolić, żebyś zaczęła dzień w najmilszy ze znanych powszechnie sposobów, a Ty mnie obsobaczasz 😭 a nie sądzisz, że nikolas kejdż w mieście aniołów robi miny, jakby miał permanentne ciężkie zaparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no bo wiesz, ja lubię nikolasa, tylko w takich bardziej męskich rolach, a w mieście aniołów ewidentnie miał jakiś problem :D tylko widzisz, to anioł był, nie? a jak one nie jedzą, to nie mogą mieć zaparć :-o no to mam rozrywkę na cały dzień, będę ten problem rozważać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek. ja w pracy, po tygodniu mam co robić ;) i dobrze, dobrze, dobrze, bo łeb mi pęka od myślenia. cały zeszły tydzień żołądek bolał mnie z powodu choroby, a teraz..z nerwów :o ale widać taki mój los ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina - Ty mi to z ust wyjęłaś, bo ja tak patrzyłam, patrzyłam na niego wczoraj, i coś mi nie grało - te otwarte usta, aż czekałam aż sie poślini, i ten wzrok ni to psychopaty, ni to nie wiem kogo - a on po prostu miał zaparcie :-D ;-) A może anioły wzorem bogóe greckich jadają ambrozję i to po niej miał nikolas miał zaparcie ?? Ogólnie go nie lubię, a już zdecydowanie wolę go w \"męskich\" rolach. A filmu obejrzałam może z 15 minut - nie podobał mi się. Za to Wajcha oglądał, i Jemu sie chyba podobało ;-) Bo mi coś tam krzyczła, ze to smutny film i ona zgonęła. Ona, znaczy się Meg, której tez nie lubię. Co robiłyście w weekend ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie o mało, Laurka, już ustaliłyśmy, że miał zaparcie :D:D ale nikt nie dorówna malkowiczowi i nikolsonowi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Laurita, Ty jedna go bronisz ;-) :-D Wiecie, że słyszałam takie plotki, że w sierpniu ma być tylko 16 stopni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halik, a widziałaś \"Rozpustnika\" ? Tak Johnny Deep gra główną rolę, ale jest też Malkovicz, który gra króla Anglii, i właściwie to kradnie Johnniemu cały film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nic nie mam, jak każdy - czasem miewam i zaparcia, i w drugą stronę :D:D c\'est la vie, jak to mówią żabojady :D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia jakie 16 stopni??? Nie może być! ja na urlop ide!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak słyszałam od kilku osób, nie wiem, na jakiej podstawie tak mówią. Bo ja żadnych prognoz nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też oglądałam wczoraj te Anioły i nie płakałam :-) wręcz byłam rozczarowana bo zbyt oczywiste to zakończenie było :-) jedno tylko mi się podobało - przesłanie żeby jednak żyć chwilą :-) że warto dla chwili poświęcić wiele, że warto pójść za głosem serca i mieć odwagę stawić czoła brutalnej rzeczywistości a swoja drogą nie rozumiem dlaczego u nas nie ma takich fajnych rynków z owocami i warzywami :-) prawie czułam smak tych gruszek :-) Meg mi się podoba choc nieładnie chodzi, a Anioł był taki coś wystraszony choc może to i było zaparcie :-) wolę sobie wyobrażać,że Anioły maja bardziej anielską postać... no i dlaczego to byli tylko faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybka :-D To kiedy Ci się urlop kończy ?? W środę ?? Anioły są ponoć hermafrodytyczne. Aha, ten market z owocami też mi się bardzo podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×