Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

A ogólnie - to do dupy - tak wiem, ale trudno. Nie wiem, jak Wam, ale mi sie jakos dzisiaj wyjątkowo dłuży czas 😠 I zastanawiam się gdzie się podziałą Śmiała, Bella, Stokrotka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiałam się z Ciebie pindo ;) Oj mie też się dłuży.................. No ciekawe gdzie się podziewają??????????????????????? Meldować się i to już !!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... w Poznaniu można kupić całą pizzę za 10 zł :-) z kurczakiem, pieczarkami, cebulą , papryką ,kukurydzą i mozarellą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej sie nie zamelduja - bo chyba bardzo zajęte są :-o U nas po firmie plota chodzi, że może pozwolą nam wcześniej wyjść - ale coś sie obawiam, że to tylkotak gadają, a do 17.00 trzeba będzie zostać. No to jeszcze \"tylko\" 3,5 h, a Ty Moluś jeszcze tylko 2,5 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę do Poznania 😭 - to cudowne miejsce, gdzie można pizze za dychę kupić ;-) Tutaj najtańsza pizza jest za 15 zł - mała, z samym serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka trzeba wiedzec gdzie kupowac :-) a Poznań faktycznie jest fajny :-) i ostatnio nawet moją ulubiona kafejkę z W-wki -Nescę znalazłam w Poznaniu tylko niestety nie pamiętam gdzie ją widziałam , muszę poszperać w necie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię pizzę hut i ich grube ciacho :D za tymi cienkimi nie przepadam więc jeśli mam fazę na pizzę to jedziemy z mężem do M1 i wybieramy jedną z tych dużych za 19,90 :D mniam, mniam chyba czas na sałatkę z bufetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, ta Nescafe, to jest w okolicy takiego centrum handlowego - Browarnia się nazywa, czy jakoś tak, i jedna uliczka prowadząca do tej browarni właśnie ma Nescafe :-) Też sie głodna zrobiłam - zjadłam pyszną kanapkę i teraz bym pizza zagryzła :-) A ja lubię pizze na jak najcieńszym cieście, chociaz, nie powiem, czasem jem w Pizzy Hut ichnią, i też jest pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak koleżanka z W-wki znająca Poznań :-) ale ostatnio jak byłyśmy na kawce z Myszka i Śmiałą to dopiero słodkości były w deserach :-) na sama myśl chce mi sie cos przegryźć nawet po tej pizzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :-) Ale specjalnie się nie rozpisałyście ;-) Rybko, przez Ciebie najpierw miałam ochotę na pizzę, a teraz na jakiś deser - już przestań. A najgorsze jest to, że w domu czeka na mnie przepyszna \"tartoletka\" z budyniem waniliowym i wiśniami w sosie własnym ! Mamy niedaleko bloku boską cukiernię - każdy ich produkt, to normalnie poezja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :-) Ale specjalnie się nie rozpisałyście ;-) Rybko, przez Ciebie najpierw miałam ochotę na pizzę, a teraz na jakiś deser - już przestań. A najgorsze jest to, że w domu czeka na mnie przepyszna \"tartoletka\" z budyniem waniliowym i wiśniami w sosie własnym ! Mamy niedaleko bloku boską cukiernię - każdy ich produkt, to normalnie poezja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to rano jest widno :D od 2 dni wychodzę i jest widno !! :D :D do tej pory o 6.45 była czarno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak wstaję nie jest widno, i jak wychodzę z pracy też nie jest widno 😠 Chyba żyję w innej galaktyce, niż Wy ;-) Albo w innym kraju, to nie musi być aż inna galaktyka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D ale jestem wypoczęta :D wczoraj lenistwo, zwlekliśmy się z mężem z łóżka po 12 (w międzyczasie była co prawda kawa i śniadanie ale to i tak niepojęte). po południu już tylko obiad w Sphinx (jedna z nielicznych czynnych wczoraj restauracji ;) ) i wieczór z drinkiem w łapce :classic_cool: a film obejrzeliśmy we wtorek wieczorem - jest średni, książka ciekawsza oczywiście, no i zakończenie ciut inne - w tym sensie, że książka bardziej pokazuje, że bohaterka mocno wsiąkła w środowisko i pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja troszke zmęczona wczorajszym dniem. Ok 11-tej wyjechalismy na grób dziadków. Wymarlismy na cmentarzu strasznie. Ale potem rozgrzał nas rosołek z kaczki u mojego chrzestnego i po kielichu nalewki :) Oczywiście porobiłam fotki królików, kaczek, kurek i malutkiego pieska , którego zastanawiam się czy nie zabrać do siebie... Bardzo bym chciała... Wieczorem tradycyjnie na cmentarzu u mnie w Kole. Pięknie wszystko wyglądało tylko ten cholerny deszcz padał i nie porobiłam wcale zdjęć... Mam nadzieje, że dzisiejszy dzień w pracy szyyyyyyybkooooo zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak u was
pusto sie zrobilo jak stokrotka odeszla pusto tak i coraz mniej wpisow lubilam was czytac a teraz nie ma nawet czego tu poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ Laurka - jestem pod wrażeniem Twojej decyzji - bo jakby na to nie patrzeć - jest odważna. Ale jeśli rzeczywiście nie była to praca dla Ciebie, to po co sie męczyć. Podjęłaś dobrą decyzję, tym bardziej, że masz Pluję - i masz kim się opiekować :-) Pewnie będziesz się martwić swoja chwilową bezrobotnośią, ale jest mały powód, zeby się cieszyć (oczywiście poza powrotem do córki) - mam nadzieję, że znowu będziesz z nami. Ja osobiście bardzo sie z tego ciesze - i pewnie nie tylko ja :-D Mysza - jak ja Ci zazdroszczę tak spędzonego wczorajszego dnia ! Tez bym tak chciała. Moluś - jak to Wy \"wymaliście\" na cmentarzu ?? ;-) Weź pieska, weź - to są kochane zwierzaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia ale mi się napisało! Aż sama się uśmiałam....:D Laurka zobacz jakie plusy! bedziesz teraz z nami częściej przebywać :D Cały czas się zastanawiamo odnośnie tego pieska. Boje się, że może wyrośnie z niego jakaś poczwara! Moja znajoma kiedyś wzieła takiego malucha do domu i wyrósł z niego jamnikowaty wilczór! Brzydki strasznie był....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś weź go, będziesz kochać go nawet jak zbrzydnie :D :D a mój malec coraz słodszy :D http://images1.fotosik.pl/237/fda7199c2a565e95med.jpg (kto nie chce niech nie ogląda :D wiem, że was tymi fotami zarzucam :D ) a oto kocur moich rodziców, Kropka możesz porównać :D ten to na pewno ponad 5 kg waży :D http://images1.fotosik.pl/234/4573d7c7e7532434med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, Mysza - te koty są tak piękne, że normalnie zazdrośc mnie zżera 😠 ;-) Nie dawaj więcej ich ;-) :-D Ten Twoich rodziców robi takie same pozy jak Serafin, no i chyba w miarę wagowo tak samo wygladają. Moluś - weź pieska - nie jego wina, jak nie za ładny będzie, pewnie będzie i tak kochany :-) A zresztą może wyrośnie na jakieś cudo. Dla mnie tam nie ma znaczenia wyglad zwierzaka - jakbym mogła wziąć, to każdego bym wzięła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filemon to takie chucherko. ale kot rodziców naprawdę piękny, urósł odkąd widziałam go ostatnio, ma boskie wielkie miodowe oczy, no cudo. kazałam małemu szybko rosnąć :D a to z wczoraj: http://images4.fotosik.pl/192/735152ad04b4506cmed.jpg po całym dniu z nami padł pod wieczór jak mucha :D na codzień jak wracamy z pracy to jest aktywmy do 23, bo w dzień się pewnie wysypia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filemon cudooooooooooo....... Macie racje co do psiaka! Teraz tylko musze Pająka przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, co do przekonania Pająka, to: - taki mały psiak uczy odpowiedzialności i cierpliwości - jako przyszłym rodzicom Wam się przyda taki trening, - no i dzieci wychowujące sie ze zwierzęciem szybciej sie rozwijaą i są zdrowsze psychicznie. Nie mówię, ze od razu to jakiś geniusz będzie, ale zwierzaki mają dobry wpływ na dzieci :-) To chyba Moluś są bardzo dobre powody motywacyjne ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć... dziś taki trochę leniwy dzień :-) Laurka decyzja dosyć szybka .... ale rozumiem powody, na fizyczne zmęczenie nie pomoga już żadne argumenty za. Powiedz, będziesz myślała o innej pracy? Udało Ci się nawiązać jakies znajomości ? zrobiła nam się prawie zima ;-) we wtorek w samym sweterku do pracy jechałam a dziś płaszcz zimowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×