Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Własnie rozmawiałam z Wajchą przez telefon - Boże, jaka bida z Niego 😭 Aż mi sie normalnie szkoda Go zrobiło, mówił, jak \"potłuczony\". Mam nadzieję, że nie będzie żadnych powikłań. Beznadziejny, śpiący dzień, taki jak wczoraj - nie cierpię takich dni w robocie - siedze, jak przymulona :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko może jakies książki w tej pracy poczytaj :-) co tak będziesz się nudzić :-) tez jestem dzis conajmniej przymulona, nic mi sie nie chce... zamierzam zrobić sobie jakieś studia podyplomowe przez net coś wiecie na ten temat niezabardzo wiem jak się zabrać do szukania czegokolwiek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, na szczęście, albo i nieszczęście (w praypadku takiej mulącej pogody) coś się tutaj ruszyło, i mam kilka prezentacji/ofert do zrobienia - pełnia szczęśliwości. Może wpisz w googlach jakis uniwersytet on line : :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujawniam sie:-) Czesc dziewczyny, Kropka, ja zyje!!!:-D :-D :-D Rybka a co chcialabys studiowac? Chccialabys podniesc swoje kwalifikacje czy tez cos z zupelnie innej dziedziny? Czy moze cos tylko i wylacznie dla przyjemnosci? Bo ja dla przyjemnosci moglabym studiowac cos zwiazanego ze sztuka, a moze z filmem lub z architektura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała, jak fajnie, że sie odezwałaś i ze żyjesz :-D 😘, muach, muach. Co u Ciebie ? Czemu się nie odzywasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nijak - na razie stosuję peeling w płatkach z Avonu, i po przetestowaniu kwasów u kosmetyczki i dermatologa, stwierdzam, że najsłabszy produkt i najtańszy, dla mnie jest najlepszy. Na razie nie będę robić kwasów aniu u kosmetyczki aniu u dermatologa. Za to rozmyślam nad mikrodermabrazją - w przyszłym roku na wiosnę ;-) Śmiała słyszałaś o takim leku Izotec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jak Roaccutane - ten lek znasz ? Aha - przypomniało mi się coś - w przyszłym roku chciałabym pójść na okłady z błota :-D pobawię sie w hipopotama, potaplam się, a nuż cudo się ze mnie zrobi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba mieć \"aż tak wielkiego problemu\", bo biorą go ludzie zarówno zsypani trądzikiem, jak i ci, którzy nie mogą sie wyleczyć. No i ja jestem w tej drugiej grupie - ciągle coś mi wyskakuje, a niby jest ok. No i zastanawiam się nad tym Izotekiem. Mój Wajcha brał Roaccutane, jak miał chyba z 19 lat - i też nie dlatego, że był \"zsypany\", ale miał powracające, uporczywe zmiany w jednym miejscu. W życiu bym nie powiedziała, że On to brał, cera super :-) Ale wcześniej Go nie widziałam. A Ty coś teraz robisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiała hello 🖐️ Jestem po Magdzie M. Ciekawe czy przyjmie oświadczyny. Pewnie nie! Kropka jak na siłowni... Ide zrobić kanapki na jutro i chyba wcześniej położe się spać. No chyba, że bedzie jakiś fajny film w tv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widze, że pierwsza jestem, hmmmm.... Oczywiście wychaczyłam fajny film wczoraj \"Monster\" ale już dałam sobie spokój... Ale i tak spać poszłam po 24-tej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym coś studiować dla przyjemności ale i w celu podniesienia kwalifikacji na przyszłość ... kiedy juz będe miała czas i zechcę zająć się polityką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Moluś :-) i wszystkim innym bo zaczęłam odoodpowiedzi na pytanie Śmiałej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybko! Podziwiam Cię za chęć studiowania! Mi to już by się raczej nie chciało! ;) A w ogóle zaraz się udusze od zapachu cebuli! Kolega własnie zjadł kanapki z cebulą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Moluś - na siłowni mnie skatowano 😭 ;-) Mięśni nie czuję, ale to znaczy, że rozruszam to wszystko, bo aż wstyd, że tylko na tyłku przesiaduję, czy to w domu, czy w pracy. Moluś - 22:25 to już dla mnie strasznie późno - ja nie wiem, jak Ty wstajesz, jak chodzisz spać ok. 24.00 ! Jak ja wczoraj się męczyłam przy powtórzeniach serii i \"dźwigania\" 15 kg rzeczy, to w tym samym czasie dziewczyna zapierdzielała na rowerze stacjinarnym - godzinę !! Szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia zobaczysz jak się rozruszasz co będzie się działo!!! :) A co do chodzenia spać to ja np nie wyobrażam sobie iśc spać o 22-giej. Chyba, że wstawałabym o 6 godzinie to tak. Ale tak to mi jakoś szkoda wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc właśnie, zależy o któej się wstaje :D ja wstając o 5.40 nie miałąbym siły siedzieć do 24 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto pójdzie ze mną do kina 😭 :D za chwilę premiera \"dobrego roku\",a męża pewnie w weekend nie zobaczę :o no ale może za tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym nie miała - jak się położę i o 22.00, to o 5:45 i tak wstać nie mogę 😠 Chyba powinnam chodzić spać ok. 20:00, moze wtedy bym się w końcu wysypiała ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, a o czym ten \"Dobry rok\" ? Tzn. wiem, że o facecie, który nagle odkrywa fascynującą kobietę, ale nic mi to nie mówi - pełno takich filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to nic nie wiem o kobiecie :D słyszałam o nim tylko, że to o facecie, który nagle dziedziczy dom na południu Francji, a że ja uwilebiam filmy z takimi widokami to chcę zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mam: \"Londyński specjalista od inwestycji Max Skinner przybywa do Prowansji, by sprzedać małą winnicę, odziedziczoną po zmarłym wuju. Max z ociąganiem podejmuje się sprawy, która nieoczekiwanie otworzy nowy oszałamiający rozdział w jego życiu i sprawi, że jego życie nabierze smaku.\" gatunek - dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×