Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

U nas cały czas jest audyt - i wiem, że dla niektórych pracowników to męczące, na szczęście mój dział jest nie objęty audytem, więc go praktycznie nie odczuwam - tylko jakieś obce ludzie sie po formie kręcą ;-) Moluś - to super kolor - też miałam pomalować sobie jedną ścianę w kuchni na intensywny ciemnopomarańczowy kolor. No ale w końcu pomalowałam cała kuchnię na miodowo - złoty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włączyłam na cały regulator płytkę, mam nadzieję powku.wiać trochę sąsiadkę i jej zdaje się małe dzieci :D za to, że nie umie opie.dolić męża jak do 24tej mecz na cały regulator ogląda :D :D zaraz do krawcowej zadryndam czy mi firnaki zrobi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włączyłam sobie \"metro\", czuję jakby to było wczoraj, a minęło w mordę 14 lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, Mysza, powkur.....wianie sąsiadów dobra rzecz ;-) Że też mnie to omija ;-) Wczoraj oddałam do krawca swoje nowe, czarne, sztruksowe spodnie - jupi - dzisiaj odbieram i nareszcie będę mogła je nosić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma siły, koty będą :classic_cool: można nie włazić w linka, toż zawsze ostrzegam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my i tak będziemy włazić :-D Ogoń śliczny, a kot rośnie jak na drożdżach - z wyglądu już prawie dorosły jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz, rozumiesz mję :D :D o, Kropka wchodzi :D widzisz, widzisz, jest zapotrzebowanie i czasem będą zdjęcia :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale,że nie. można powiedzieć,że kitka fajna, albo na przykład \"Myszor ale masz brzydkie krzesło\" :D no otwórz się na nowe :D ciągle gadamy i gadamy, czasem można gdzieś spojrzeć no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, no ja to czekam na te zdjęcia - w końcu też mam hopla na punkcie kotów i psów :-) A propos mojego kota - to będę mu musiała zrobić badanie moczu, i kuźwa aż sie pocę z nerwów na samą myśl, bo to wygląda w ten sposób: 1) Umówienie sie z \"odpowiednią\" panią weterynarz. 2) Rano, wywalenie wszystkiego z kuwety, umycie jej, i wyparzenie. 3) Zostawienie kota z pustą kuweta, żeby tam sie raczył załatwić. 4) Powrót z pracy z wywieszonym językiem, coby zobaczyć co z kotem. 5) Oczywiście kuweta jest PUSTA. 6) Pakowanie kota do transportera, i biegiem do weterynarza. 7) \"Wyciskanie\" kota przez pania weterynarz, gdzie ja latam i celuję z miską, w miejsce, gdzie sie zsika - przy obopólnych nerwach, szarpaninie, i drapaniu 😭 Nienawidzę tego 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No on ogólnie jest chory na pęcherz - po prostu z moczu robią się kryształki, i się wysikać nie może, ma zapalenie pęcherza, itd. No i je ta karmę żeby rozbijać te ewentualne kryształki, i nie dopuszczać, żeby sie nowe robiły. A ponieważ już chyba z rok je tą karmę - to trzeba mu takie kontrolne badania porobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko - jak Twoja Plujka ? :-D O której idziesz do lekarza z nią ? :-) Moluś - czekamy na fotki psiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko - kot jak kot, duzy z wielkim ogonem i paskudnie szary. W sumie nie jest zły, nie obraź się na mnie proszę, ale znasz mój obojetno - wrogi stosunek do kotów. Dlatego mając do wyboru dzieci lub kot (za dziećmi tez nie przepadam - narazie:)) wybieram dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz, teraz :-p Zauważ, że jestem jedyna, co pyta ;-) :-D :-D ;-) Rany, Emila, a jakieś zwierzaki lubisz, czy w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko my się nie pytamy o Pluję bo to jest oczywiste że się o nia martwimy tak jak Ty:) Ucałuj ja ode mnie 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś oczywiście że lubię - psy i rybki. Psy tylko duże np owczarki niemieckie, rybki wszystkie w akwariach, nie lubię jeść ryb (nawet w wigilię),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, nie obrażam się :D musisz wiedzieć, że wielką sztuką jest mnie obrazić :D :D kot jest szary, bo to taka rasa. obojętny stosunek rozumiem - sama mam taki do psiaków. ale że wrogi ? tego nie kumam, bo nie kumam nigdy jak można uogólniać jak się człowiek na jednym sparzy - czy kocie, czy facecie itd. :D lecę odkurzać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to rozumiem. W sumie dużo ludzi lubi psy, a nie lubi kotów, i odwrotnie :-) Ja lubię i psy i koty :-) Aczkolwiek głównie miewam koty. A z psów, to też najbardziej owczarki niemieckie - \"ślinię\" się jak je na ulicy widzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć :-) widzę że muszę CIę Laurka wesprzeć :-) Jak tam córcia? czy oprócz kaszlu jest jej coś jeszcze? ostatnio lekarka na kaszel przepisała mojemu synkowi ...krople do nosa i poskutkowało :-) choc oprócz tego dostał też antybiotyk... idź koniecznie do lekarza Odnosnie kotków i psów to... fajnie ,ze są ale żeby tak z miską biegać i łapać ich siuski ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno antybiotyk, ale nie dawałam mu żadnego syropu na kaszel a tak to zawsze obowiązkowo ... okropna ta mgła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pff, ja się nie muszę tu o Plujkę pytać bo wszystko wiem pierwsza na tlenie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mogę się skupić na niczym. W czrwartek miałam rozmowę w sprawie pracy no i mają dziś zadzwonic czy mnie przyjmują czy nie. Już chciałabym byc po tym telefonie. Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - no nie mam wyjścia, musze te siuśki łapać, jak chcę, zeby mój kot był zdrowy :-) Laurka, a jak wczoraj Tust o Gdańsku powiedział ?? Nie słyszałam tej wypowiedzi. Tutaj jest taka mgła, ze z 14 piętra, to wygląda tak, jakbyśmy w śniegu siedzieli - nic a nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ja nie słuchalam jego wypowiedzi, jakoś tak mnie przy TV nie było. Za to załapałam się na wypowiedź KZ i JK. Kazimierz stanął na wysokości zadania, i nieźle się pożegnał, podziękował. Za to JK, był spokojny i opanowany, za to nie darował sobie powiedzenia co o HGW myśli, i jej nie pogratulował ;-) Zabawny jest czasem, a czasem żenujący. A w ogóle to w PO wg mnie jakies kwasy się dzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, mam podobne, tyle, ze ja akurat ani trochę za Marcinkiewiczem nie przepadam. Moze i miły, i uczciwy, ale marionetka w łapkach Jarka. I tego w nim nie lubię. A co do PO - no to tez racja, coraz bardziej jacyś tacy dziwni są - Rokita, który poparł kandydata PiS (zresztą akurat uważam, ze miał rajcję skoro ten kandydat był dobry - w zamierzeniu Rokita chciał pewnie pokazać, ze jest poza podziałami partyjnymi i układami, a wyszło głupio), obraza Tuska na Rokitę, jakaś taka nijaka kampania wyborcza i KZ i HGW. Eeee tam, co za życie. Pocieszające, ze nie tylko u nas jest taki pierdolnik - we Włoszech wnuczka Mussoliniego robi karierę w polityce z poglądami naszego LPR - a jednak jest gdzieś gorzej, niż u nas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma swoje poglądy i ulubione partie. Natomiast to były wybory samorządowe a w takich wyborach głosuje się na człowieka a nie na partię . Sama głosowałam akurat nie na kandydata z PO choc tą partie popieram. Dla mnie wybór osób tworzących prawo ( sejm, prezydent) to zupełnie co innego niż wybór osób, które mają się starać dla dobra gminy - tutaj ważna jest umiejętnośc pracy poprzez ciągłe kompromisy ale z drugiej strony przebojowość w pozyskiwaniu wciąż więcej i więcej dla swojego regionu... i jeszcze jedno ... w piątek dostałam ulotke jednego z kandydatów - przykładowy czarny PR przeciwnika i oceniam to bardzo negatywnie, sama nigdy nie oczerniam konkurencji .... to wręcz nie wypada i świadczy bardzo źle o tym kto to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×