Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No właśnie - podstawowa zasada handlowca - o konkurencji nie mówi sie źle, najlepiej nic nie mówić, a podkreślać swoje zalety. Chyba dla każdego ta zasada jest oczywisct - ale jak widać, nie dla każdego. Ale Mysza długo odkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno skończyłam, umyłam podłogi, ubrałam się, pomalowałam, głowa już schnie, przegryzłam wasę z śmietankowym twarożkiem a teraz idę do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) w piątek mam rozdanie dyplomów uroczyste, w związku z tym, Kropko droga, ten tydzień też odpada, bo muszę się ze wszystkim, co mam, sprężyć w 4 dni 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - u nas nie ma pytań o konkurencję ;-) Tzn. w moim dziale - jeśli chodzi o handlowców, to podkreślają zalety naszej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Mysza, to w takim razie, jesteś szybsza, niż światło - skoro tyle rzeczy juz zrobiłaś :-D No Halina, to trudno, muszę jakoś to przeżyć 😭 ;-) Będziemy dalej próbować za tydzień, pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś robiłam wczoraj te gołąbki ale zmieniłam troche przepis i zrobiłam sos grzybowy moja znajoma też takie robi ale dodaje na kilogram mięsa 9 jajek ... dziś będę miała pyszny obiad :-) robiłam z pół kiograma i wyszło mi 11 gołąbków :-) Hali jak sie ubierzesz na wręczanie tych dyplomów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. mama maślanego rogala na popołudniowy posiłek, mniam :D muszę zaraz zdjąć firany i wrzucić je do pralki - obok w sklepie mi je Pani skróci i wszyje taśmę. muszę okna umyć w mordę. ale chyba tylko od środka, tak coś czuję w kościach :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam też do pasmanterii i wyszłam z parą podkolanówek i majtami - czarne i białe :D 42 zeta poooszłooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka przecież ja co wieczór odpoczywam - na kanapie z winkiem w łapie ;) nie pamiętam kiedy okna myłam, chyba zaraz po przeprowadzce więc brudas jestem nieziemski :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć nie, wczoraj umyłam w małym pokoju - bo ono jest tak nisko że myję je bez drabinki, bez wchodzenia na cokolwiek :D i coś mi się jakoś przypomina, że w międzyczasie od lutego mąż chyba biegał ze ścierą koło nich :D więc nie jest aż tak źle jak myślałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, tez mi odpoczynek - za mało :-D Ostatnio czytałam w jakiejś gazecie, że w weekendy, kiedy mamy więcej czasu należy dużo spacerować, zamiast wylegiwać się na kanapie - hmmmm wynika z tego, że źle odpoczywam, bo zazwyczaj na kanapie oglądajac jakis film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani w pasmanerii juz taka jest Myszka , nie przejmuj sie :-) ja ostatnio wcale tam nie wchodzę jak mam kase na co innego przeznaczoną :-) ... ostatnia moja wizyta to zakup majtek , kolczyków i jakis naszywek ... a weszłam tylko po dwa guziki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w ten weekend to aż żal było w domu siedzieć :-) koniec listopada a tu 15 stopni :-) w parku jak we wrześniu - spadające liście i pełno kaczuszek do nakarmienia :-) a ludzi tyle,że z parkowaniem mieliśmy kłopot :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja spędziłam tradycyjnie, chociaż padł pomysł spaceru. A co Wy tam macie za pasmanterię ?? Jakaś fajna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najzwyklejsza Kropka, ale mają wszystkiego po trochu ;) przetarłam je od środka, leń ,leń, leń ze mnie ;) firanki buzują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, proszę sie tutaj \"nie biczować\" słownie, że leń jesteś - bez przesady :-D No jak zwykła pasmanteria, skoro tyle tam kupujecie ;-) Jakaś pewnie miłą pani sprzedająca jest, i wybór też pewnie duży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zwykła - sznurówki, zamki, nicie, guziki, same pierdoły :D + troszkę bielizny, skarpet i tyle ;) nie różni się ona niczym od tych, które odwiedzałam wczęsniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedzieć czy duży wybór bo sklepik jest mały ale jak nieopatrznie powiesz np. słowo majtki to w tej chwili na ladzie ląduje 5 modeli :-) Pani zna się na tym co robi ;-) ale korale mają za drogie :-) tradycyjnie Kropka czyli jak? i dlaczego pomysł spaceru upadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd sie przyznać Rybko, ale ja to dopiero leń jestem - bo właśnie pomysł upadł przez nasze lenistwo - że trzeba się ubrać i wyjść na spacer, a lepiej tradycyjnie spędzić te dwa dni, czyli - śniadanie w łóżku, albo siedząc pod kocami na kanapie, ok. godz. 11.00, potem jakiś film na dvd, potem drzemka, albo przejrzenie prasy, potem - kiedy jest już późne popołudnie jakieś dwa filmy na dvd, i zaśnięcie gdziekolwiek - na kanapie, albo po dowleczeniu się do łóżka. Tak to mniej więcej wygląda - no chyba, że gdzieś wyjedziemy, co nie zdarza się aż tak często. A propos tej pasmanterii, to jak tam są kolczyki, to jednak musi być wybór. W tej co ja mijam, to same nici, i serwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty mnóstwo filmów oglądasz :D ja w sumie oglądam tylko w kinie i jakieś wybrane w tv - w tej chwili nie potrafię sobie przypomnieć kiedy na jakiś patrzyłam dłużej niż 15 minut. ale kolejny na pewno będzie za tydzień w sb - bo chyba na za tydzień przełożyli emisję \"lepiej poźno niż poźniej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to lubimy z mężem po kanałach latać i wtedy zawsze coś znajdziemy - przeważnie na \"travel & living\" lub discovery, tvn style.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt - kinomani z nas - trochę chodzimy do kina, i bardzo dużo na dvd wypożyczamy. Telewizji praktycznie nie oglądam, poza kanałami muzycznymi i TVN 24, bo proponowane przez nich filmy są albo beznadziejne, albo już je milion razy widziałam, albo jak jest jakiś dobry, to puszczają o 24.00 :-( A Myszko, na \"Lepiej późno niż później\" tez czekałam - bardzo fajny film, byłam w kinie. A zamiast tego puścili \"Piękny umysł\" - tez dobry film, ale akurat nie chciało mi się znowu go oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko spoglądałam łażąc po domu - bo w kinie widziałam. \"lepiej późno..\" też widziałam w kinie - jeszcze w wawie, ale chętnie zobaczę drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekałam na \"Lepiej późno niż później\". Oglądałam go 2 lata temu w wersji amerykańskiej. Chętnie obejrzałabym go jeszcze raz, ale jeśłi puszczą go w przyszłą sobotę to go nie obejrze - bo będę w Łodzi a Irek nie posiada TV w akademiku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też oba widziałam, i oba mi sie podobały, ale w sobotę bardziej miałam ochotę na jakąś fajną komedię, niż dramat. W ogóle tak pozmieniali program, że nie można sie było połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×