Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

też wolę Wedla jakoś nie przekonuje mnie ta reklama ze świstakiem wstrząsającym mleko :-) :-) na jaki kolor malowałaś Moluś te meble? Wczoraj na obiad miałam gołąbki ... tylko mi smakowały ;-( ale w sumie wyszły tak jak powinny, moi panowie chyba nie przepadają za takimi nowościami .... na dziś upiekłam żeberka w sosie z dodatkiem musztardy ;-) to powinno moim mięsożercom smakować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia na żółty kolor, tylko nie pamiętam dokładnej nazwy. Ja dziś na obiadek grzybowa. Uwielbiam! W tamtym roku pierwszy raz jadłam grzybową z kaszą nawet dobra... A jak u Was ze świetami? Jedziecie gdzieś? A jakieś plany może już na Sylwka macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... :-) ;-) ;-) myśl zanim coś powiesz - powinnam sobie na czole napisać ... ale słowo się rzekło :-) Laurka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjcie, zjadłam activę i chyba czas na kawę. Rybko ja też chce do Ciebie na święta!!! Raz w życiu ja nie będę szykowała dla 12 osób. Tak w sumie nawet nie myśle o świętach, mam inne sprawy na głowie. Chociaż w sobotę zamierzam kupić dzieciakom prezenty. Jeszcze nie wiem co?? A właśnie macie dzieci, co można kupić 12 latkom (dziewczynka i chłopiec) oraz 7 latkowi i 3 latkowi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja jakąś hale wynajmę ? :-) to by były dopiero święta :-) Emi ja mojemu 10-cio latkowi kupiłam sztalugę + zestaw pędzli i akwarele bo on bardzo lubi malować i nawet mu to wychodzi, a inny pomysł to lornetka, noktowizor , dart ( to przynajmniej było w liście do Św. Mikołaja ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mojego trzy latka mam zestaw puzzli trójwymiarowych do zbudowania zamku w komplecie ze smokiem ,który niby zieje ogniem ( naprawdę wodą) i niszczy zamek :-) już się boję tej zabawy ;-) szukam prezentu dla półtorarocznej dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Laurka, też widziałam te farby :-) ale doszłam do wniosku że wtedy to już na pewno nie wyciagnę malucha w wanny :-) ale... Emi nie jesteś rodzicem więc spoko ... takie prezenty dostaje się właśnie nie od rodziców :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, już za 2 m-ce będe mu kupowac cukierki do przedszkola na urodzinki :-) ... czas leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Vokini ? możesz czy wiesz jak to jest? ;-) miałam 23 lata kiedy urodziłam pierwszego syna i jakoś sobie nie wyobrażam żebym go nie miała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oddaj ę się dziś swojemu ulubionemu zajęciu - odpowiadam na ofert pracy. Chyba zacznę liczyć ile w ciągu tygodnia wysyłam CV i listów motywacyjnych. Wiecie co?? najlepsze jest to że staram się niepoddawać, ale i tak mam chwilę zwątpienia - jak dziś rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę później :classic_cool: ja też nie wyobrażam sobie by okres studiów, ostatnie lata miały wyglądać inaczej, a już na pewno nie z dzieckiem. ale to dobrze, że każdy lubi co ma, tak powinno być. jutro jem pizzę. lub lasagne szpinakową. tralalala lala lala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś idę na odczulanie na kurz - pierwsza wizyta, kolejne w piątek i poniedziałek. w pon. zrobię sobie też teść na pleśnie i jakby co to odczulę się na te co są w winie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na teścia nie mam jeszcze uczulenia, daleko mieszka, a dzwoni rzadko i na krótko bo on ma TPSA, my Netię i nie może za darmo :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie tak, wysłałam dziś z 10 ofert i myślę jeszcze nad jedną. Wysyłam głównie do firm które mają coś wspólnego z transportem i logistyką. Ale teraz chyba wyślę do SFERII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi , Laurka a na jakich stanowiskach praca Was interesuje? no właśnie gdzie jest Kropeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś myślę o Sto - a co się z nią dzieje?? Rybko ja myślę o obsłudze klienta, dyspozytor, pracownik biurowy itd. Pieniądze nie musze być wielkie, 1200 netto już mnie przekona do pokonywania 80 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet dziś wysłałam CV na stanowisku telemarketera, pomimo ze obiecałam sobie nigdy nie pracować w telemarketingu. W sumie wysłam 2 odpowiedzi na stanowisku telemarketera z tym że jedna była do firmy transportowej, czyli w sumie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zapowiada się fascynujący wieczór :-) jutro też - z pizzą :-) uciekam już :-) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide do domku- nareszcie.... Kumpela dziś robi małe pożegnanie bo jedzie do Anglii ale nie wiem czy mam ochte iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Piłka w grze a ja w pracy-wrrrr. Następny mecz oglądam do końca! Meldowąc mi się tu pokolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo. nie wiem o czym mówisz Moluś :D ja z rodziny nie oglądającej meczy, mąż na szczęście też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ! Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn!!!! U mnie zawsze się oglądało mecze jak Polska grała. Fajnie zawsze było :) Mój Tato to wstaje spcjalnie by siatke oglądać, nawet o 5 rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×