Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no widzisz, nie słyszałam o mistrzostwach, myślałam,że mówisz o piłce nożnej :D :D :D ja wiadomości sportowe oglądam tylko przypadkiem i tylko jeśli prowadzi je mój koelga ze studiów :D przystojniak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Myszko, dzień dobry Moluś. Zaraz wrócę tylko kawe sobie zrobię i kota nakarmię. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę dziś w lustro i siebie nie poznaję, zapuściłam się - dosłownie, przytyłam, włosy przetłuszczone, pory na twarzy rozszerzone - okropnie. Ja zawsze dbam o siebie, ale to siedzenie w domu nie wychodzi mi na dobre, muszę coś ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pier dole, jak mnie wkurfia ten ariel!! 😡 nie doczytam do początku, to wyraz protestu!! o, a teraz tanie loty 😡 przeniosę ten topik na inne forum bez reklam jurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie mam reklam. W piątek lub w sobote bedzie piesek!!!! :D Gdzie są wszyscy dziś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, a skąd odbieracie Lolę ? :D Kropka gdzieś zaginęła w stolycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola- super to brzmi a Pająkowi coś nie pasi Lole odbieram od chrzestnego, który mieszka ok 20-tu km ode mnie. Napisał mi dziś eske, że młoda już sama je i w ogole cool! Wiecie może od którego miesiąca można kąpać psa? Gdzie reszta Pań? Laurka, Rybka, Kropka???! Sto Bella- one to już w ogóle raz na ruski rok!!! WRrrr Jakiś bojowy nastrój mam dziś! Komu przyłożyć???? Która chętna ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) ale sie nagadałyści e:-) a ja dziś ciężki dzień miałam , ale co- tam już wieczór i można odpocząć :-) miałam dzis jeść pizzę a w zamian za ro zjadłam ciastko francuskie, kawałek babki a teraz na dokładke wypije sobie kieliszek ajerkoniaku ;-) gdzie Wy wszystkie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :classic_cool: Byłam na dwudniowym szkoleniu - hmmmm.......chyba zapomniałam Wam o nic powiedzieć :-o ;-) Jeśli chodzi o ptasie mleczko, to tylko i wyłącznie Wedla - Z Milki jest okropne, fuj :-( Co do świąt, to tradycyjnie idę na gotowe, do Ciotki i Wujka, ich dzieci, a poza tym będzie tam też moja Mama - od 2 lat mamy takie święta - jest super atmosfera. wyjeżdżam na narty 7 stycznia do Zakopca, tym razem w ludzkich warunkach będę mieszkać: http://www.pensjonat-zakopane.pl/ Bo w zeszłym roku mieszkaliśmy w 3 osoby w \"trumnie 1mx1m z łazienką na ok 15 osób i starym domu 😠 No a teraz idę se rzucić ze 2 maseczki na twarz i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ja pier.ole ale ceny!!!Chciałabym chociaż raz w życiu pozwolić na taki luksus... a tak w ogóle to czesc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ś źle mi to zdnie wyszło. Oczywiście maiło być pozwolić sobie :) Ide chyba zaraz spać bom padnięta... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę spać! jestem nieprzytomna 😴 pensjonat ładny ale rzeczywiście drogi jak na wyjazd w góry. ja przed świętami pojadę do Jeleniej zdaje się to też posapceruję po wzniesieniach, jeśli będzie w miarę ciepło, jak przymrozki to pierdzielę :D w pracy dziś słodkie szaleństwo, koelażnka przyniosła górę słodyczy - czujnie udałam się do kadr - dziś ma 30ste urodziny. już dzwoniłam do innej koleżanki z pracy by kupiła kwiaty po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello girls, wy mówicie o wyjazdach, a ja se mogę pomarzyć - przynajmniej narazie. Widzę ze wczoraj wieczorem kafejka się ożywiła, nawet Sto wpadła . Myszorku fakt spać się chce wyjrzałam za okno a tu?? szarość - widzę szarość, ale chociaż tej mgły już nie ma - uff. Kropa jak było na szkoleniu?? Dobra idę po kawę no i ubrać się bo narazie siedzę w piżamie:), a potem mam zamiat skończyć prasować, niemiecki i angielski poćwiczyć i parę rzeczy zrobić (w tym wysłać kilka ofert), ale będę was obserwować, a jak będzie dyskusja to się nawet przyłączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Nie wiem co się dzieje z tym kafe bvo tematy są na swoim miejscu. Też dziś coś nieprzytomna jestem. Pająk zwlókł się z łóżka dopiero 8;15! Farby do pomalowania drugiej szafki brakło [zły} a kolor to dokładnie nazywa się złocisty szafran. :)] 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień wolny u mamusi i tatusia, po południu ruszam na stare śmieci uczelniane, jutro oddadzą mi wreszcie mój dyplom 😠 naprawdę ubierają nas w togi i kepi (amerykanizacja pfuj), czasnę se parę fotek, to może nawet wam wyślę (o ile wyjdę jak ładna Halinka, a nie jak wieloryb) :D Pytanie do warszawianek - znacie jakiś gabinet fototerapii? Bo ja już nie mogę, jeszcze kilka takich dni i autentycznie zapadnę w sen zimowy :-o nie-na-wi-dzę listopada :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :classic_cool: Jestem nareszcie na swoim ukochanym miejscu pracy ;-) :-D Co do tego pensjonatu, to jedziemy tam po sezonie, żeby już kupy kasy nie płacić. Ta kwota jest jeszcze akceptowalna. W zeszłym roku byliśmy tydzień czasu, jak wiecie zresztą, bo pisałam, i zakwaterowali naszą grupę w starym, nieodnowionym domu góralskim (chyba z lat 70 - ych był). Najpierw zabrakło pokoju jednoosobowego dla kolegi - więc go przygarnęliśmy do nas. Potem sie okazało, że jest jedna łazienka na piętrze, z ograniczoną ciepłą wodą, w związku z czym myliśmy się w zimnej, bo przed nami już z 10 osób korzystało. Łazienki nieogrzewane chyba, korytarze też, pokoje malutkie z rozpadającymi sie meblami, w domu chyba z 50 osób, w tym nad nami grupa wesołych nastolatków śpiąca w dzień, imprezująca w nocy - to odwrotnie, jak u nas ;-) Koniec końców, u mnie skończyło się poważnym przeziębieniem, kolega (ten co go przygarnęliśmy) rozstał sie z panią właścicielką w awanturze, bo mimo, że z nami mieszkał, to kazała mu płacić jak za pokój osobny, a te wszystkie przyjemności kosztowały nas 60 zł za dobę od osoby, więc tutaj za troche więcej mam zupełnie inne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szkolenie było super - najlepsze na jakim byłam :-) Trafiło mi się, ze podczas ćwiczeń z negocjacji byłam nagrywana - najpierw wkurw, bo akurat na mnie padło, a potem sie w sumie cieszyłam, bo prowadzący mógł skomentować moje zachowania, i sporo się nauczyłam. Wyszło, że jestem twardym negocjatorem (sic!) i ciężko spuszaczam z ceny, poza tym jestem zawsze maksymalnie opanowana, co nie zawsze jest super. No i w zwiazku z tymi moimi cechami, zostałam \"wypchnięta\" do prowadzenia negocjacji grupowych - ale jazda ;-) Fajnie było :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć Laurita - muach 😘 Tak się właśnie zastanawiałam, czy Ty aby gdzieś nie latasz ;-) Ale nie - nie latasz na razie. Ja już tez po kawie, a spać mi się chce, i oko jedno mnie szczypie - dziwna sprawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kawie, herbacie i musli :D Kropka, znasz jakiś gabinet fototerapii? a Lauritę dzisiaj obudziłam ja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ty ją Halina obudziłaś ?? Hmmm..........fototerapia, powiadasz - osobiście nie byłam nigdy na takim seansie, i w gabinetach do których zazwyczaj chodzę tego nie robią. Ale poczekaj, coś sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Halina, niestety - sprawdziłam wszytsko, co znam, i nie znam - i zżaden gabinet, który mi do głowy przychodzi nie ma w ofercie fototerapii - rany, tez wymyśliłaś, taka skomplikowana sprawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzia :D Kuźwa jak ten czas zapier.ala!!!! A jak pomyśle, że w styczniu strzeli mi trzydziestka to normalnie SZOK!!!! Ale czuje się na dwadzieścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×