Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Tak za paliwo dostane zwrot, ale gdzie amortyzacja itd?? Dlatego sama nie wiem, a przedstawiciel handlowy jeśdziłby po firmach i przedstawiał ofertę. Na dzień dobry mam jechac na szkolenie do centrali firmy do Siedlec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wieczorkiem! Pajączek maluje mebelki a ja oglądam Kache i Toma ;) Z prasownia lubie: ściereczki, ręczniki, i pościel. Koszule męskie przekleństwo! WRRRRR Jutro jade po Lole!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza...... :) Wielki dzień dziś! Nowy członek rodziny przybędzie! :D Ale mam pietra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś pewnie będzie mnie mało 🖐️ Moluś nie bój się :D Lola może płakać nocy, fakt - ale tul ją ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie boje się, że będzie płakać 😭. Musze poczytać jakięs porady i w ogóle... Pająk nadal nie zgadza się na imie \"Lola\", wymyślił \"Afera\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla nas będzie Lola :D Moluś ile ona ma tygodni ? pamiętam jak kiedyś kupilismy małą jamniczkę dla babci i dziadka - zanim ją zawieźliśmy spała u nas kilka dni - mama wstawała do niej w nocy jak do małego dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczka była czarna i piękna - Mika miała na imię. niestety zginęła śmiercią tragiczną pod kołami samochodu :o zwariowana była i lubiła uciekać przed siebie ;) potem, już po śmierci dziadka, babcia dostała od nas Perłę - po ponad 10 latach musiała ją uśpić niestety..a teraz już za jakieś dwa tygodnie będzie kot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :-) Moluś - nie bój się - Lola sie szybko przyzwyczai do Was. Dlaczego Afera ? Bo afera o nią była ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kropcia! Lola ma ok 2 miesięcy. Chciałabym ją wykąpać ale jest chyba za młoda. bo wiecie ona ze wsi brana więc pewnie nie będzie za czysta ;) Co do \"afery\" to kiedyś była taka kapela punkowa i Pająkowi się z tąd wzieło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Pająk nie bierze tego pod uwagę, że darcie sie na cały głos w parku za psem \"Afera, Afera do nogi\", może być trochę, no bo ja wiem jakie ? Dziwne ;-) A Lola to cudne imię :-D Laurka 😭 Wstawaj 😭 Jak tam Twoje ciasto francuskie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje w kościach że wstała dawno temu i już z domu wybyła :D tak coś wczoraj wspominała. a ryk usłyszysz, bądź pewna :D czujna bądź, lew będzie może po śniadaniu i nie stracisz żadnej części ciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam, po śniadaniu to mnie nie będzie, bo mam spotkanie, i wrócę dopiero na obiad - to może wtedy ten ryk usłyszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś też pewnie puchy będą! :( Emi! Zapomniałam napisać, że bardzo się ciesze, że gołąbki smakowały :)A ile Ci ich wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus myśl o Loli to Ci przejda wszelkie nerwy. Nie myślałaś o zmianie pracy? Skoro nie jesteś zadowolona.... może warto sie chociaż rozejrzeć? Lenia mam dziś... dużo powinnam zrobic a na razie to tylko wypiłam kawe i zjadłam Grześka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka pochwal sie co małej sprezentujesz? zastanawiam się nad urlopem 6 grudnia , bo będzie przykro dzieciom jak pocieszą się chwilkę prezentem Mikołajkowym i potem dopiero będą w domu po 16....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle dziewczęta o zminie! Jeśli od stycznia nie da mi umowy to jak to pierdziele iszukam czegoś innego! Chociaż nie ukrywam, że tu jest OK. Moge się spóźnić ;), w każdej chwili moge się zwolnić, no i dostęp do netu i pogaduszki z Wami. :D no ale same widzicie. 760 zł -kuźwa! A faktycznie jak przyjdzie dziecko! To chyba zęby w ściane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poczekaj Laurka, jak po piesku na baterie będzie chciała żywego pieska :-D Rybko - jak masz lenia, a na Kafe Cię nie ma, to pewnie śmigasz na Allegro - coś sobie wypatrzyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję, że nie dasz się namówić Plujce ;-) :-D Ja zawsze rodzicom marudziłam o psa, ale twardzi byli i sie nie zgodzili - jedynie na kota :-) Ale w moim przypadku, to też super, bo lubię i psy i koty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co Ty narzekasz - w końcu sprawdza, czy żyje, no nie ? ;-) To w końcu nieoceniona pomoc, bo Ty byś pewnie tego nie zauważyła :-D Fajna ta Twoja Plujka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszaki zawsze uwielbiałam :-) dzieciom też dużo ich podarowałam ,ale.... jakiś m-c temu ogromny wór pluszaków poszedł do domu dziecka, bo chłopcy już się tylko je jako bomby używali :-) nie ma to jak logiczna analiza Kropeczko :-) słusznie podejrzewasz mnie o allegro :-) myslę o golfiku z krótkim rękawkiem w kolorze turkusowym :-) jeszcze nigdy nie miałam nic w tym kolorze i chciałabym spóbować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×