Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ba - Rybko, no przecież trochę sie już znamy ;-) to podejrzewałam, że gdzieś buszujesz w sieci :-) Wiesz co ? Właśnie sobie uświadomiłam, że jesteś jedną z niewielu znanych mi osób, która nosi takie \"kolorowe kolory\" - teraz nawet zielony :-) Większość ludzi ubiera się głównie na biało-szaro-granatowo-czarno, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny, dopiero wpadłam do akademika - co ozn że już jestem w Łodzi, zaraz poczytam co napisałyście i opowiem jak było na rozmowie. Moluś nie liczyłam ile mi wyszło gołąbków, ale ok 25. Zaraz wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, no ja też nie kumam. W ogóle nie przepadam za golfami z długimi rękawami, z krótkimi mi się bardziej podobają, ale z kolei nie wiadomo z czym i jak i kiedy to nosić. Osobiście taki golf z krótkim miałam w życiu tylko raz, jak przyjaciółce zbiegł się w praniu, taki wełniany, fioletowo-purpurowy - nie mogłam z nim dojść do ładu, więc pod pretekstem, że za duży oddałam komus innemu. Nigdy nie wiedziałam do czego to założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko zastanawiam się dlaczego własną córkę nazywasz Plujką?? A odnośnie golfów bez rękawa, ja sobie taki upatrzyłam tylko że czarny, mama ma dziś kupić - będe go nosiła do bluzki koszulowej i jeansów:) A odnośnie pracy to zrezygnowałam z tej za 800 zł, w poniedziałek mam drugą rozmowę w firmie X w Warszawie. Jak będzie ok to zaczynam od wtorku. Ale to będzie wiadome w poniedziałek. Moluś co Ty z taką kasa zrobisz?? normalnie nie wiadomo na co wydac tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila, a jak Ty będziesz nosić ten golf ? Na koszulę ? A co z kołnierzem od koszuli - przecież to ciasnota. No chyba że pod koszulę, ale wtedy będziesz chyba musiała mieć cały czas ją rozpiętą. Plujka, bo pluła za kanapę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już taki czarny i nosze go pod marynarkę :-) albo zima na imprezce, albo w domku - wszędzie tam gdzie jest ciepło :-) lubię kolorki ale nie pstrokatość dlatego tysiąc razy myśle zanim coś kupię żeby to w szafie nie leżało - do tego turkusu będą pasowały brązy i czarny a może także ciemy zielony a takich rzeczy mam sporo :-) mam tez hopla na punkcie kolorowej biżuterii :-) Emi będę trzymać kciuki :-) Laurka wszystkie dzieci co dobre to po mamie mają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubie wyglądać kolorowo ;) Dziś np. ceglaste sztruksy do tego w podobnym kolerze golf (uwielbiam golfy) i zielona kurteczka. Emi moja wyata to nawet nie starczy na opłaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, Ty ti już masz nawet włosy kolorowe :-D A co do Twojej wypłaty, to fakt, nie jest za wysoka, ale pomyśl, jakbyś jej nie miała - i tylko Pająk by zarabiał. W tej perspektywie to i Twoje pieniadze są ważne :-) A w pracy, jak pisałaś masz nieźle. No a jak Ci Moluś kasa nie pasuje, to albo idziesz po podwyżkę, albo szukasz innej. Nie ma innego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwyżka nie w tej firmie! Chyba, żeby ta umowe dostane. Pająk pracuje tu 7 czy 8 lat i nic!!! Tylko w tej mojej mieścinie znaleźć coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pa! Potem napisze co i jak u psa! Acha. Chyba będzie jej imie whisky! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa jestem tylko po śniadaniu. ale zaraz stąd spieprzam, mam dość na dziś 😭 nawet odczulanie musiałam odwołać. tego akurat nie żałuję, po tym nie można pić, a ja potrzebuję dziś wina dla relaksu 😭 :D i jeszcze wchodzę i co widzę? atak na moje ulubione golfiki z krótkim rękawem 😭 :D ja mam takich 4 - błękitny dość gruby, śliczny zielony i niebieski, i biały. aj lowyt. w zimie idealne, bo w pomieszczeniach ciepło - u mnie w pracy upał, a na dwór do tego sweter / żakiet. a jak tak ciepło jak w ostatnich dniach to sama kurtka puchowa wystarczy, bo szyja zakryta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę się pochwalić, że dostałam nagrodę za pracę mgr :D mam parę zdjęć, wybiorę te najładniejsze, jak mi nikt nie pcha łap pod togę i wyślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Hali :-) wiemy jak cięzko pracwałaś nad swwoją pracą :-) Myszorku, golfiki z krótkim rękawem jak dla mnie sa też super - oczywiście kupiłam ten turkusowy :-) byłam z moimi chłopcami w pizzeri - trzeba ich uczyć trochę obycia miedzy ludźmi :-) dla małego to wielkie wyzwanie tak siedziec przy stole i nie zrzucić niczego na podłogę :-) fajnie było teraz ma herbatkę z cytrynką i chwilkę na relaks :-) Emi ja też chodze jeszcze w półbutach, ale jak sie jeździ autem to trudno żeby było mi zimno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończąc temat, mam też golfik bez rękawów :classic_cool: brązowy. takie też uwielbiam :D zjadłam pyszne paszteciki z kapustą i grzybami + surówka colesław, mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) ja mam golf bez rękawów i chodze w nim bardzo bardzo bardzo rzadko jakoś tak nie mam do czego i albo jest za zimno na bez rekawów albo za gorąco na golf :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcinam. tym razem żółty ser do wina :o zdaje się, że @ się zbliża wielkimi krokami bo brzuch się odzywa często gęsto. i może być cienko jak się już zacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy mnie opuścili 😭 :D Śmiała poleciała na film (dobry :classic_cool:) Moluś matkuje małej Łyski :D Laurcia, hmmm, wiem ale nie powiem :D Halinka to nie wiem dzie polazła 😠 Belcia też polazła 😠 Rybka pewnie z sąsiadami przy czymś słodkim :D łer ar ju gerls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kropka albo śpi albo coś ogląda na pewno :D albo piling robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocliliśmy z psem ze spacerku! Pocieszna jest :D Myszka już pewnie wtula się w ramiona mężusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobote! Pan śpi i pies też a ja musze iść po zakupy 😭 Po za tym OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo, ja jak zwykle jeszcze w pidżamie :classic_cool: dopiero wylazłam z łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie :D umyta, ubrana, włosy zrobione, żeberka pokrojone leżą w pieprzu i soli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×