Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

mnie ostatnio jeden gulasz posmakował :classic_cool: podsmaża się mięcho (ja kupuję karkówkę lub kawałek szynki), dodaje cebulkę, potem pomidorek, papryka, kilka suszonych sliwek - nie za duzo bo będzie bardzo słodkie, i zalewa się czerwonym winem - półwytrawnym lub półsłodkim :classic_cool: (przy jednym więcej śliwek, przy drugim mniej). i dusi się dusi, mięso nabiera ciemnego koloru, mniam, mniam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O shit !!! Co to jest zasmażka ?? 😭 No wiedziałam, że coś mnie tam \"zabije\" w tym przepisie. Za łatwe sie wydawało. Można to zrobić bez zasmażki ?? Bo coś mi świta, ze już i Ciotka i Mama chciały mnie jej nauczyć, i nigdy nic z tego nie wychodziło 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Mysza, Twój przepis tez apetyczny - rany, jak ja bym jakies mięcho w sosie zjadła :-D Niewątpliwie musze być przed @ hormony szaleją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, bardzo dziękuję Ci za przepis - muach 😘 I Myszce też :-D 😘 Na razie plan jest taki, ze w sobotę robię ten gulasz razem z Wajchą :-) Może Jemu ta zasmażka wyjdzie ? Jest chyba lepszym kucharzem niż ja kucharką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf ale roboty! O widze mowa o gotowaniu ! Mniam! Laurka robie prawie identycznie jak Ty :D Uwielbia gulasz z palckami ziemniaczanymi!!!! A dziś zrobie tak gulasz tylko z pierski kurczaka, z porą i pieczarkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, u Ciebie por jest rodzaju żeńskiego ? Bo u mnie zawsze to był \"ten por\", ale jak sie przeprowadziliśmy na Mazury to słyszałam tam odmianę \"ta pora\".A jak jest u Was ? Za 10 minut wychodze na spotkanie 😠 nie chce mi sie jak diabli 😭. No i już nie wracam. A 12-13 mam znowu szkolenia :-) To akurat lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Kropka ale mi teraz zadłaś pytanie! Nigdy się nad tym nie zastanawiłam ale chyab ten por :D Ja też już uciekam w poszukiwaniu smyczy... Całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, z przykrościa oznajmiam że będę u was rzadziej bywała ponieważ dostałam pracę:) W tym momencie w pracy nie mam kompa, podejrzewam że na dniach to się zmieni. O mojej pracy moge powiedzieć że jest strasznie absorbująca, dziś od 10 do 15 archiwizowałam dokumenty, potem sprawdzałam protokoły, dziewczyny nie robiły tego ze 2 miesiące, bo mam pracy na conajmniej 3 dni, do tego uczą mnie jeszcze innych rzeczy. Pracuję w firmie zajmującej się dystrybucja alkoholi:) Bosz to na tyle:) Odezwę się jeszcze później jak poczytam to co napisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Laurka znowu mam alternatywę na jedzenie do Łodzi, gulasz będę robiła - pytanie kiedy?? Może jutro albo w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańca! Znowu późno poszłam spać! Oglądałam \"Między piekłem a niebiem\". Uwielbiam ten fim! A potem przeleciałam kanały ;) i zaczynał się filma na tvn i o! Whiskey tylko raz zrobiła siku w nocy! Sukces! :D Smycz jest, piękna skórzana, czerwona :D Emi no to pogratulować pracy! super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila, gratulacje 🌼 Moluś, dumna jestem z Łyski, że tylko raz sik był ;-) Laurka, Plujce sie prezenty spodobały ? Mysza - tez dzis zarobiona będziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w mega szoku - dostałam bony świąteczne na kwotę większą niż 500 zł !!!! Szok !! W życiu tyle nie dostałam ! A tak w ogóle, to po wczorajszym spotkaniu nareszcie ruszył się mój projekt, więc w końcu będę miała dużo pracy !! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Kropa to zajebiście!!!! Z tymi bonami oczywiście :) Czy któraś wie czy za tydzień jest ostatni odcinek Magdy M???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, ale wczoraj widziałam fragmencik, i się zastanawiam, jak kiedykolwiek mogła mi się podobać Brodzik Joanna ?? :-O Ogólnie to juz nie orientuję się co sie w tym serialu dzieje, ale najbardziej lubie tą rudą :-) Fajna jest, i bez kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo rude fajne są :classic_cool: :D Myszka wie na 100% czy uostatni czy też nie! W sobote mam spotkanie z dwoma kumpelami ze średniej! nie widziałyśmy się chyba ze 100 lat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś nie wiem, a nie chce mi się włazić na stronę serialu (dostępna na onecie). jak się wczoraj skończyło? ja oglądam pobieżnie, wczoraj w połowie się wyłączyłam i wlazłam na tlen (po tylko zresztą by dwie gołe .upy zobaczyć :D tak, tak ze mną koleżanki rozmwaiają 😭 :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) jeszcze jedne gratulacje dla Emi :-) pochwała dla słodkiego psiaczka Molusi :-) szybko się uczy , ale też wyglada na inteligentnego, no i ta buda :-) pewnie dobrze się u Was czuje Kropka fajnie masz z tymi bonami :-) my nic nie dostaliśmy, co więcej sama zastanawiam się nad prezentem dla szefa... bo pracuję już w firmie 10 lat a na taką okazję pracownik dostaje jakiś prezent więc pewnie miłoby było też coś dla niego przygotować. Biorę pod uwagę np. obraz z żaglówką bo to zapalony żeglarz - jakies inne pomysły macie? u mnie w domu też był rano szał :-) to naprawde miłe.... chciałabym aby dzieci wyniosły z domu same takie dobre wspomnienia :-) .... trzymali wartę czekając na Mikołaja do północy prawie.... ale usnęli ... wreszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Rybko, to twardziele, z Twoich synków, że aż do dwunastej wytrzymali, pewnie z roku na rok będzie coraz trudniej ;-) Rybko, chesz dać szefowi prezent, kiedy sama od niego nic nie dostajesz ?? Hmmmm ciężko powiedzieć, co można żeglarzowi kupić - obraz wydaje się dobrym pomysłem, może jakiś model statku, albo przykłady węzłów żeglarskich za szybą - widzialam takie coś, bardzo fajnie wyglądało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka prezent pracownik dostaje na firmowej Wigilii i wtedy też chciałąbym sama mu coś dać :-) fajny ten pomysł z linami - gdzie to widziałaś , jaka cena? wczoraj oglądałam modele statków bo o tym myślałam też ale cena mnie przeraziła od 1000 w góre a ja myślałam o max 100 zł, był co prawda jeden za 99 ale różnica cenowa jest zbyt duża i boje się że to jakiś obciach bedzie a nie znam się na tym. Może któraś z Was się zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, Ty to Myszka skarbnica wiedzy jesteś :-D Rybko, nie wiem gdzie widziałam te wiązania, w jakimś sklepie ze szpargałami, ale w tym linku co Mysza podała też jest coś takiego i za ok 55 zł. Myślę, że na tych stronach na pewno coś znajdziesz :-) Ja się na żeglarstwie w ogóle nie znam, co więcej nie lubię i nie interesuje mnie to. Podoba mi się tylko samo pływanie na łódkach :-) W windserfingu też trochę trzeba mieć wiedzy o żeglowaniu, i ja tego kompletnie nie łapię :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, nie wiem jak Ci się odwdzięczę !!!!! tu jest mnóstwo rzeczy, które moge wybrać :-) bardzo, bardzo CI dziękuję wieczorem będę zamawiać :-) podobają mi sie spinki do koszuli :-) odnośnie łapaczy kurzy to mój Wajcha dokładnie to samo powiedział o modelu statku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×