Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No ja jutro ide do fryzjera. A konkrteniej do koleżanki, która jest fryzjerką. Nie wiem czy zmienić fryz czy poprostu podciąć końcówki. Dziś też kupuje sobie w rozlewni Refna perfumki. Tylko nie wiem jakie! Tyle tego , że głowa boli. Od jakiegoś czasu używam zapachu: kwiatowo-słodki któryt w składzie ma: Kwiatowe nuty ylang-ylang, jaśminu, konwalii, fiołka, gruszki, w powiązaniu ze słodkimi nutami waniliowo-czekoladowymi, irysu oraz piżma. Zastanawiam się nad zmianą ale też coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś a nie myślałaś o pocieniowaniu włosów i pazurkach przy buzi? myślę że byłoby CI dobrze w takiej fryzurce ja lubię zapach taki \" kosmetyczny \" ;-) miracle lancome tak pachnie ale np. takie kwiatowe też są ładne te perfumiki z rozlewni też kiedys kupowałam i byłam zadowolona :-) i fajne buteleczki są :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi pazurkami na twarzy to szczerze mówiąć to chyba bym kur.icy dopstała! ;) Wkurza mnie jak dynda mi jakiś kosmyk a takie pazurki-wrrr. A dobrze by mi chyba było bo zakryłoby to moje krągłości na twarzy ;) Gdzie reszta Pindź? :) O cholercia jeszcze kartki musze wysłać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wysyłam kartek na święta, jakoś wolę zadzwonić, a osobie daljszej wysłaś smsa ;) sama nie lubię kartek dostawać bo jak tylko otworzę to niestety odruch mam taki żeby ją do kosza wyrzucić :D ale przez \"szacunek\" dla osoby wysyłającej odkładam choć na dzień czy dwa na bok i dopiero potem wyrzucam :D właśnie dzowniłam do babci, mały kot szaleje, zaklimatyzował się jeszcze szybciej niż mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu odwrotnie! Uwielbiam dostawać kartki :) A dzwonić nie lubie! A moj pies nadal sika! 😠 Kiedy ona się w końcu nauczy by wołać na dwór??? 😭Jak tego dokonać??? HELP !!! Gdzie Kropka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet się nad tym nie zastanawiałam ,ale sama kartki wysyłam a dostawać w sumie też lubię tylko że tne je na kawałki i dzieci układają je jak puzzle :-) ale coraz mniiej kartek \"jest w obiegu\" faktycznie sms jest wygodniejszy czy kartka mailem :-) Moluś a jak sie czeszesz na codzień? związujesz włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia w domu mam związane bo mnie wkurzają, w pracy różnie a jak ide na jakąś imprezke to przeważnie rozpuszczone. :) Kiedyś kartek się mase dostawało! A teraz fak sms tańszy czy kartka z netu. Ja w tym roku wysyłam chyba tylko, niech policze 1 hehe kartki!chyba, że Pająk cos doliczy. Jejku kiedyś było lekko ponad 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zwiazywałam włosy w domu zawsze ale od kiedy je cieniuję to nie muszę bo nic mi do oczu nie leci :-) wygodna jest taka fryzurka :-) ale oczywiście musiałabyś się w takich włosach czuć dobrze... gdzie ta Kropka? gdzie Laurka? odnoścnie kartek to trzeba je kupić, wypisać, wysłać - trochę zachodu a sms- a wklepiesz jednego i już , nawet wysyłka może iśc do całej grupy za jednym klinknięciem.... chociaż trochę mi szkoda , bo z taką kartką to trochę serca się wkładało w tą wysyłke a w sms-a raczej nie ... do babci tylko kartkę wyslę, bo ona nie pojmuje jak można wogóle się komórką posługiwać nie mówiąc o necie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje, że dziś tak pusto! hmmmm:( U gina załatwiłam sobie monitoring cyklu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś monitoring to i Laurka robi, ginekolog niepotrzebny :classic_cool: :D ja też się muszę wybrać zrobić przegląd bo od kwietnia nie byłam :D mąż śpi, trafi mje coś zaraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bilety do kina w Plazie, czy mozecie mi polecic jakiś film? chciałabym pójść z Wajchą lub z synem :-) wszystko zalezy od tego czy znajdę opiekunkę na wieczór :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, fanie że zdjęcia doszły. Ja dziś odkryłam że mam neta w pracy ale ja niestety nie mam szans na to aby zajrzeć do w ciągu dnia. dzis siedziałam 11 godzin w pracy, jutro pewnie też będzie podobnie. I wiecie co, ja tam jestem zadowolona z tej pracy że mi się chce tam siedzieć i wcale mi nie przeszkadza że ślęcze tam tyle godzin. Martwi mnie fakt że nie mam czasu na naukę i angielski, ale potrzebuję trochę czasu na dostosowanie się do nowej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leje. i tramwaj nie przyjechał, stłam jak debil. i jak tu mieć dobry humor od rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj lało! Wracając od gina spodnie do kolan mokre! Ale tylko z tyłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonimy wczoraj do teściów, że przyjeżdzamy w sobotę. z kotem. teść do męża: tylko weźcie klatkę. mąż bez namysłu: dobrze. bla bla bla koniec rozmowy. ja: i co, i co. mąż powtarza co zdołał zapamiętać w rozmowy (zawsze zapamiętuje za mało :D). kolejne 15 min. miałam zagwostkę czy teść myśli, że koty się trzyma w domu w klatkach tak jak króliki :D :D (jego druga synowa miała kiedyś królika i z nim przyjeżdżała) zostało mi 11 dni urlopu za ten rok i właśnie plan robię, pierwszy dzień wykorzystam już w poniedziałek, a potem też coś chyba skubnę po nowym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, może teść tak myśli, że Filemon ten dzień u nich przesiedzi w klatce ;) My whiskey też zabieramy do dziadków na wigilie. W ogóle to ona strachliwa jest. Jak jest nadworzu i usłyszy szczekanie psów to zapiernicza do klatki w mgnieniu oka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż lada dzień idzie na urlop jupi jej. wyobraźcie sobie, że w tym roku - a mamy 13.12 - nie miał jeszcze ani jednego dnia wolnego, co więcej były miesiące że mało go widziałam bo całe weekendy siedział w pracy. no i teraz wykorzysta całe 26 dni :D (w wojsku jest przeważnie tak, że bierze się cały urlop od razu, ewentualnie wykorzystuje na dwa razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭😭😭😭😭 😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠 Przyszły koszulki,które zamówiłam dla brata! zapomniałm npisac ze mają byc czarne i przysłai białe! alew jestem wściekła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, a czy oni nie robią tylko na białych ? tak coś kojarzą, ale może się mylę i jest wybór między tymi kolorami. nie martw się i tak mu się spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiłąm na allegro ale oni maja też swoją strone www.e-koszulki.pl ale ze mnie gapa to szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś szukam zdjęcia na tą poduszkę :-) wciąż nie wiem jakie zrobić... Laurka co bedziesz robic na tej uczelni ? będziesz wykładowcą ? gdzie jest Kropka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×