Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość w sumie
to podbijasz temat - dzięki :-D a i tak cię skasują :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na moment, bo pracy mnóstwo. poza tym jutro i w czwartek zebranie więc dupa blada w tym tygodniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też będzie p[ewnie mało bo od jutra na urlop ale będe się starała zajrzeć :) Kropka wróciłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polu
biegają :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polu
no chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polu
no nie widzisz, w polu robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mać 😠 😠 😠 tylko tyle i nic więcej, zła jestem. tłumy rzeczywiście, topik pada na łeb na szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Jestem na chwilke! Nie ma czasu! Tzn mam ale tylko dla mojego Brata :D Poryczłam się jak dzieciak ze szcęścia wczoraj! :) Ściskam każdą z osobna!!! ❤️ 👄 Topik ożyje po nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka11111111111
a wiecie co u stokrotki? dlaczego juz nie ma jej tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać nie ma Stokrotki. a czemu i co u niej ? - wróżkami nie jesteśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka11111111111
fajnie było jak była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, smutno mi bo nie wiem co u was słychac, ale niestety brak mi czasu aby zajrzeć do was na dłużej:( Życzę miłego dnia w pracy, a dla przygotowujących święta - owocnych przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki! 😴 Mało spałam tej nocki ( 4 godz.) U mnie nic nowego. Urlop, świąt nie przygotowuje, ciesze się bratem choć biedactwo chore :( bo dali in do bani autokar. Zimno było w nim i się przeziębił. ❤️ dla WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało nas ... a ja mam problem... nie mam @ już 3 tyg po terminie... ;-( jutro idę do gina. Trzymajcie za mnie kciuki bo znacie moje poglądy na dodatkowe dzieci .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurcia ty jesteś taka mądrutka przecież, dasz radę 👄 tyle lat się uczyłaś z taaaaaaaakimi sukcesami więc nie przesadzaj :D :D :D Rybko trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, zmęczona jestem, do tego dostałam @ w pracy - dobrze że z kobietami pracuję i mnie poratowały tamponem. Dziwne jest to że zawsze czułam dzień wcześniej że dostan @ a teraz nic. Dziwne . Laurko dasz radę - wierzę w Ciebie:) Rybko daj znać jak już będziesz wiedziała co i jak. A dla każdej buziak 👄 i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali wirtualnie mnie zaraziłaś - aaaaapsik!!!! Ale dziewczyny nie martwcie się - ja nie zarażam - to tylko Hali jest zarazkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila, jak Ty czasem coś powiesz... :D nie jestem żadnym zarazkiem :D zarazą może jestem, owszem, ale nie zarazkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie dzidziusia :-) będą wspaniałe święta... wczoraj wypiłam z Wajchą wino i dopiero wtedy zobaczyłam jak przez ten czas byłam spięta.... Laurka dasz radę.... wierzę w Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryyyyyyyyyyybka
przecież ty dokładnie rok temu bałaś sie , że zaszłaś w ciążę ze swoim Adaśkiem , sprawdzaliście prezerwatywę czy nie pękła. i nie pękła , nic nie wylało się z niej, wtedy postanowiłaś zerwać z kochankiem i wrócić do męża , i byłaś zdezorientowana , a teraz ta ciąża to z kim jest? bo ciąża Rybko jest, tylko dzidziusia , jak to napisałś nie będzie smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zasady nie odpowiadam na pomarańcza ale ten ktos okazuje się śledzi nas już od conajmniej roku ... wiec odpowiem bo.... ten ktoś bardzo uważny jest :-) zgadza się w grudniu ubiegłego roku miałam podobny problem... szkoda,że wpis nie pojawił się wcześniej bo powiedziałabym o tym lekarzowi :-) dopóki takie rzeczy zdarzają się raz na rok - jest wszystko w porządku tak przynajmniej twierdzi lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Pomarańcza - bez komentarza!!!! Ja też juz 5 dni po @ i nic. cycki tylko bolą, że ło matko!!! Dziś na 16-tą do teściów na wigilie ,a o 18-tej jedziemy do mojej babci. Brat już jest i nie moge się nim nacieszyć. :D Laseczki powysyłałam Wam kartki - mam nadzijee, że doszły. Całuseczki!!! -serce] dla WAS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego na święta i po świętach for everybody😘 :-D Rybko, a dla Ciebie szczególne uściski, za pomarańcz - nie zwracaj uwagi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniegu po nerki wesołej pasterki:> prezentów moc sexu co noc pysznego bigosu gwiazdki z kosmosu i udanego wskoku do Nowego Roku! Tego wam drogie koleżanki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×