Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Jestem!!! :D Wczoraj nie miłam się kiedy odezwać. A więc w skrócie to przebadali , pomierzyli torbiel, pobrali krew, zbadali Ca 125 i wyszło dobrze i kazali wrócić za 2 miesiące. Ogólnie torbiel jest inna niż tamta. Ma inną struktóre i może się wchłonąć. A stracha miałam jak cholera!!! Myszko trzymam kciuki by mąż jak najczęściej przyjeżdźał! Rybka czekam na foty z balu! :) Laurcia napisz co z Plujką? W domku jest? Acha no i dziękuje za propozycje odwiedzin w szpitalu ale nie wiem czy chciałbyście mnie ogolądać taką \"zmasakrowaną\" po operacji.. ;) ❤️ dla WSZYSTKICH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto? :) zjadłam, wyprasowałam się, wykąpałam. i co teraz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja się nieodzywałam bo wiedziałam że Moluś wróci do domlku tego samego dnia - siódmy zmysł mi to podpowiadał. Laurko, ale masz fajnie - zobaczyłaś śnieg w tym roku:) u mnie jeszcze nie pada, ale ma w nocy zacząć - zobaczymy. A ja po zmierzeniu temp stwierdzam że zrowieję - mam 36,4 wczoraj o tej porze miałam 37,8, także antybiotyk działa. Idę zaraz do łóżka - tylko naszykuję się na jutro do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nagrałam płytkę do fotografa - 86 zdjęć do wydruku. a mieliśmy oszczędzać ;) po wakacjach :D zajadam się czekoladą Mauxion, pycha. mąż wróci a ja będę grubsza niż wyższa :o 😭 czy ja już się chwaliłam że w tym roku mam wesele? kolejna psióła - dokładnie ta która złapała bukiet na weselu przyjaciółki w lipcu (ta u której byliśmy w lipcu złapała natomiast na moim :D :D) 15 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! 🖐️ no zaczeła się zima! :) Jak rano wyszłam z psem to nie wiedziałą co się dzieje i chciała uciekać do domu- hehe. Belcia ❤️to czekamy do 1 lutego! :D Myszka❤️ ja nadal czekam na foty z Egiptu! Zlituj sie nad Molem! ;) Emi ❤️dobrze, że zdrowiejesz! :classic_cool: Kropka❤️ wybrałaś już suknie na ślub??? jak w ogóle przygotowania?? Rybka❤️ a Ty nie pochwalisz się fotami z balu? Śmiała❤️ znowu zgubiłaś nasz temat? Podesłać linka na poczte? :) Laurka❤️ jak Plujka? A TY jak? A tak w ogóle to wczoraj dowiedziałam się o śmierci mojego chomika :( Ale miłam doła!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Moluś :) chcesz zdjęcia z 2004 roku, si ? w domu po pracy nie mam kompletnie nic do roboty więc jakiś poszukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Myszko !!! :D Będe wdzieczna ( dzyń dzyń ;) ) Pada u Was śnieg? u mnie cały czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś na Nowogrodzkiej pięknie pada snieg - fakt jest wiatr, ale wogóle jest fajnie - hehehe. Umieram - ja chcę do łóżka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wracałam do domu od 16 do 18.40, ręce opadają. jakiś świr w ciężarówce wywrócił się na bok na jezdni. wylotowej z miasta, 2 pasy w jednym kierunku. wcale mi go nie żal bo chyba nie jechał wolniej ze względu na śnieg, prosta droga w mordę. teraz siedzę w ręczniku i zaraz idę się balsamować. potem zgapię z Laurci (👄) czerwone wino. i może dopiero się uśmiechnę na wieczór ;) zdjęć do wywołania nie oddałam bo fotograf oczywiście do 18stej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://images3.fotosik.pl/217/7274bf0334e18852.jpg Kropka to ta sukienka? dobrze pamiętam ?:) weź no poopowiadaj nam coś w mordę. rozpuszczone włosy ? tak sobie myślę, że do niej to nawet pasują. sukienka jest b.zwiewna, byłabyś niczym nimfa :D no i lekka biżutera, jakieś kryształki, niczym krople rosy :D serio piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś własnie wybieram zdjęcia dla ciebie. matko jak ja musiałam na własnym ślubie wyglądać skoro w podróży po mam tyłek większy niż w tej chwili :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś dziś tylko 1 mail (będą jeszcze 2 ), obiecuję że jutro zabiorę się za to wcześniej :) zaraz się kładę, bo ledwo patrzę, domowe winko usypia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Laurka - to super, że z Plują już jest lepiej, i wprawdzie nie wiem, co to koklusz, ale nazwa brzmi groźnie, więc \"lepsze\" chyba to zapalenie płuc :-o :-) Jak się w ogóle chora czuje ? Je już więcej ?? A Ty pewnie na zwolnieniu z Nią jesteś ?? Moluś - co do torbieli, to mam nadzieję, że diagnoza lekarzy była dobra, i faktycznie nie musza jej wycinać. Chociaż ja osobiście jestem za usuwaniem wszelkich takich rzeczy. Ale to ja - i moje doświadczenia z \"wewnętrznymi naroślami\". Twoje są przecież inne. Jak teraz Cię mają zamiar leczyć, i doprowadzić do tego, żebyś zaszła w ciążę ? Myszorek - tak to ta sukienka od \"seksu w wielkim mieście\" (idealnie trafiona nazwa ;-) ) Włosy nie rozpuszczone (no przynajmniej nie na początku) tylko taki kok, co Wam kiedyś przesyłałam. A co poza tym ? Poooowoli jakoś się zbieramy do kupy z tą organizacją. Nie mamy jeszcze Kościoła, fotografa no i tej sukienki - to są rzeczy dla mnie \"trudne\" do zdobycia. A cała reszta, to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Padam na ryjek! roboty tyle. Ale czasem trzeba odsapnąć więc wklejam foty Whiskey :) Rano na dworzu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a61ec4792674cc0.html Dama na kanapie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e4e3d58638a0909.html śpiąca królewna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d0d6f6e0931fe9f.html W zamałej budzie z kartonu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef59952f8494bd07.html MYSZKA FOTY PRZEPIĘKNE!!! DZIĘKUJE!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Plujeczko Zdrowiej!!! Gulaszu daaawno nie robiłam! na przyszły weekend zrbie gulasz z plackami ziemniaczanymi :classic_cool: Ostatnio wyczytałam, że wino domowej roboty jest NIEZDROWE!!! Poszaleli!!! Kropka fajna na kiecka i na 100% cool będziesz wyglądać!!! :) ❤️ dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKA!!! SIEDZE I PODNIECAM SIĘ FOTAMI OD CIEBIE!!! SERDECZNE WIELKIE DZIĘKI!!!! Normalnie brak mi słow by wyrazić jakie są piękne!!! Jestem ZACHWYCONA! Mam nadzieje, że też kiedyś uda mi tam pojechać!!! Jeszcze raz DZIĘKI!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko potem można wrócić do łózia :classic_cool: a niektóre wstają pół godziny wcześniej i dzielnie funkcjonują wspomagając się kawką :D mąż dziś przyjeżdża jupi jej :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pulpicie widnieje już fotka Piramidki ze Sfinksem! Cuuuudoooo!! :D U mnie rano -11 brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ LASECZKI TOP JUŻ RAK JAK JESTEM Z WAMI !!! :D:D:D:D:D:D Ale fajnie!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chcę już :classic_cool: wieczorem mnie nie ma, wyjatkowo :D za to od niedzieli znów będę przesiadywać namiętnie - do czwartku. i tak do końca marca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×