Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Dzień dybry 🖐️ Phi - Mysza, ja o 19.00 to mogę pomarzyć, żeby do chałupy zajechać 😠, jak jestem o 20.00 to sie cieszę, że tak wcześnie. Kot ma sie już zdecydowanie lepiej po Furaginie - sika aż miło ;-) Laurita - ja znam ten myk, z wyłączaniem reklam - przetestowałam na tych wronach - pamiętacie je ?? :-D Tyle, że i wrony były zablokowane i wszystko inne - poczta, itd. Jak Pluja ?? Halyna - w kiecach balowych nie chodze, bo nie mam okazji, a nawet jakbym miała, to i tak bym pewnie polazła w kostiumie, bo sukienka balowa, to mi się z Oskarami kojarzy ;-) No więc, że nie chodze, to tez i nie wiem, gdzie takowe som - przychodzi mi do głowy tylko jedno miejsce gdzie mi się w oczy rzuciły - to jest outlet na Ursusie - Factory się nazywa - dojeżdżają do niego autobusy miejskie, przystanek zaraz obok, tylko nie wiem jakie to są autobusy :-( No i w jednym z butików są sukienki. A że to outlet, to ceny są odpowiednie niskie :-) Moluś - 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - Rybko - nie oglądam Szymka - jego poziom wesołości jest już dla mnie \"za wysoki\" - nie lubię go. Za to jak akurat to leci, i jest parodiowanie polityków, gdzie Szymek się nie wtrąca, to chętnie obejrzę :-) Myszorek - współczuję \"pustego łóżka\", chociaż ja zazdroszczę - nie będę ukrywać - uwielbiam sama spać. Boże - jaka to wygoda :-D Aktualnie w tym tygodniu korzystam z tej wygody, bo Wajcha chory i śpi w na kanapie. \"Błogość\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi, Kropka ale ty od 9 pracujesz,a ja o 6.45 już brnę w ciemnościach przez kałuże :D dziś przed 18, w drodze z pracy wpadam do Rybko po tusze, w końcu będę się mogła starego pozbyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka ić w końcu do KDT, wiem, że tłum, że niewygodnie ale kiecek tam od groma i ceny ujdą - pamiętasz ile sztuk nam się w oczy rzuciło jak łaziłyśmy tam ostatnio z Laurką ? jakby się dało to z co najmniej jedną pod pachą byśmy wyszły :D w centrum handlowym też kupisz ale już drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, to wolałabym już brnąć o tej 6:45, bo i tak już dawno nie śpię, a może wtedy, jakbym pracowała regulaminowo do 16:00, to ok 17:00 już bym mogła wyjść ? A tak ? Powiem Wam, że w tygodniu nic prawie nie udaje mi się załatwić, jedynie weekend pozostaje. A jak w weekend nie można, to muszę mówić przełożonemu, że chcę wcześniej wyjść, znaczy się o 17:00, i on wtedy \"krzywo patrzy\". A że nienawidzę \"się prosić\", to zazwyczaj siedzę w robocie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Zapomniałm jescze napisać, że dziś 1,5 roku mineło od założenia obrączki na rączki :classic_cool: ❤️ Kropcia też kiedyś brałam Furagin jak miałam problemy z pęcherzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - regulaminowo pracuję od 9.00 do 17.00, ale mój przełożony jest z tych, co lubią pracować po godzinach, i według niego moje stanowisko też tego wymaga, więc nie wypada mi wychodzić o 17.00, bo zawsze coś mi zleci. On zresztą przychodzi ok. 10.00, i ok. 15.00 się uaktywnia, coś che ode mnie, mamy spotkania. No więc tak to wygląda - jest to jego jedyna \"wada\". Oczywiście, że mi nie płacą za nadgodziny. Zresztą trochę ludzi zawsze zostaje po 17.00, więc nie jest tak źle. Moluś - gratulacje 🌼 Jak już będziemy z Wajcha po ślubie, to też będziemy mieli rocznice, bo jak na razie żadnej nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia dzieki :) Ale powinno się płacić za nadgodziny!!! I Ty tak zawsze siedzisz dłużej??? Przecież Ty też masz swoje życie !!! Tak nie może być!!! ja jestem w domu ok 17-tej, choc ostatnio dużo wcześnij i czasu mi brakuje!!! Chyba się poddenerwowałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś niestety tak to dziś wygląda, zwłaszcza w dużych miastach. pracodawca wychodzi z założenia, że skoro płaci więcej niż przeciętnie to może wymagać.. w wawie wszyskie moje koleżanki miały ten problem, niby zarabiały min. 3000 na rękę ale czasu było mniej niestety. ja znowuż czasu mam od groma ale pracuję za 1/3 tej kwoty właściwie więc albo albo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - Myszorek napisała coś z czym sie zgadzam w 100% - tak jest w dużych firmach - zawsze się pracuje po godzinach, i się nie płaci za nie. Za to płaca jest satysfakcjonyjąca, no i praca ciekawa. Więc Moluś - albo - albo. A mi w domu dzieci nie płaczą, Wajcha jeszcze później przychodzi, wiec nie mam co do domu lecieć. Jedynie denerwuje mnie to, jak mam coś do załatwienia po pracy - a teraz mam prawie codziennie. A najczęściej wszystko do 19.00 czynne, i trzeba dojechac, więc pędzę ;-) No i Moluś - nie krzycz tak, tylko o umowę do szefa idź, bo przecież też jesteś w pracy wykorzystwyana ;-) Laurka - mój szef ma problemy w domu, więc faktycznie się do niego nie spieszy. W robocie siedzi do 20.00 i później czasem. Na szczęście ja już tyle nie musze siedzieć ! Poza tym w weekendy dzwoni do Wajchy, i gdzieś się umawiają na obgadanie spraw zawodowych, więc tez czasem ingeruje w nasz weekend. A że Wajcha ma z nim wspólne interesa - to tak to wygląda. I ogólnie nie narzekam, ale czasem naprawdę o tej 17.00 to BARDZO bym chciała wyjść !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze za 3 tysiaki na ręke też bym robiła nadgodziny!!! :) No wykorzystywana jestem, wiem !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Moluś - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :-D Wróciłam ze spotkania - a Wy gdzie jesteście ? Co robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja buszuje po sieci i szukam fryzurek dla siebie :) Musze coś zmienić na swej głowie ale chyba dopiero na wiosne jak już czapki nosić nie będe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurita - gratuluję ! Ja już od 3 miesięcy zapieprzam na siłownię, i są efekty :-) I się odchudzam, i też są efekty :-) Jak pośmigasz na aerobiku to się wylaszczysz, jak to moja koleżanka mówi ;-) :-D Moluś - na zupełnie krótko się obcinasz ? Ja po ślubie i weselu mam zamiar obciąć włosy i się przefarbowac na blond :-) Znacze się dużo blond pasemek sobie zrobić. Jak będę głupio wyglądać, to wracam do ciemnobrązowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka przecież Ty chuda-szczupła Jesteś!!! no chyba, że dla kondycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauracia ja też już pawie nie pale!!! Choc \"prawie\" robi wielką różnice ;). Ostatynio wziełam pare machów od Pająka ale to dlatego, że piłam piwko! I to był piątek i do tej pory nic! i w szoku jestm jak Pająk zapali to tak czuje od niego ten smród fajek.. Feeee. I jak pomyśle, że ide mnie czasem też tak czasem było czuć to jestm przerażona!!! Chocć zawsze miłam w zwyczaju, że po fajce brałam gume i jak było możliwe myłam ręce. Ale zajebiste jest uczucie, że nie chce mi się palić !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche ssię spieszyłam i błędów narobiłam. Ale śmieszna ta cenzura! haha Ale zajebiście to nie jest przecież brzydkie słowo! Kurwa to tak ! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, nawet jak myjesz ręce i gume bierzesz po papierosie, to i tak nie-palacz Cię wyczuje. Wierz mi - ja nie palę i osoby palące wyczuwam bardzo wyraźnie. Laurka - jaka Ty mądra jesteś ;-) Jak sobie ładnie to \"urodowo\" wytłumaczyłaś ;-) Ale gratuluję dziewczyny - tym bardziej, że rzucić jest bardzo ciężko, więc ciesze sie że Wam się udaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciuchach też dużo siedzi dymu - jak wracam z klubu, to cały strój od razu wrzucam do pralki, bo cuchnie fajami :-( Mi akurat włosy nie łapią jakoś bardzo zapachów, ale i tak na pewno czuć w nich dym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chciałam o tym Kropcia napisać! Pamiętam jak pracowałam w pubie to wszystko mi śmierdział! Łącznie z majtkami i stanikiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, no a co Ty Moluś myślałaś, że przez wierzchnie okrycie nie dotrze dym do bielizny ? :-D Pewnie te osoby, które pracują w szpitalu tez przesiąkają tamtejszym \"zapachem\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
...to macie zajebistych mężów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później już myślałam ;) Ciekawe czy Belcia sie od pierwszego pojawi. A Śmiała znowu zagineła! A Myszorek to gdzie dziś się ukrywa? Emi wyzdrowiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile pamiętam, to Rybka tez kiedyś mówiła (chyba jeszcze w listopadzie), że w lutym do nas dołączy. Ale jak będzie i czy Bella i Rybka dołączą - to zobaczymy w praktyce :-) Ale myślę, że nie dołącza tak na \"non-stop\" ;-) Mysza, no właśnie - tyle tam u siebie masz roboty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak łaziłam na aerobik, to wolałam ABT, już nie pamiętam od czego to skrót, ale to było trochę lżejsze, niż Total Body Control - tam to było zapieprzanie z ciężarkami, i tego nienawidziłam. Ale żyć będziesz Laurita :-D Nie do przeżycia dla mnie było Fat Burning - ku.źwa - tam całą godzinę biegasz, skaczesz, biegasz, tańczysz - można se płuca wypluć 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TBC (TOTAL BODY CONDITIONING) - to jedna z odmian aerobiku polegająca na rzeźbieniu mięśni całego ciała, poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm szybkiej muzyki dyskotekowej. Dzięki TBC można zwiększyć wydolność fizyczną organizmu, wzmocnić siłę mięśni oraz poprawić koordynację ruchów. Ćwiczenia trwają najczęściej godzinę. W zajęciach TBC mogą brać udział osoby w każdym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABT (ABDOMINAL, BUTTOCKS, THIGHS) - klasyczna rozgrzewka, po której następuje seria gimnastycznych ruchów i pozycji szczególnie nastawionych na mięśnie brzucha, pośladków oraz ud, idealnych dla rzeźbienia ciała. Gimnastyka nie jest ciężka, a powtarzając ją regularnie, osiąga się wynik w postaci silniej i kształtnej sylwetki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×