Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ok, to zrobię z Ciebie zupę :D zupa z rekina to u dzikich przysmak, co ja mówię, nawet nie tylko u dzikich :D oddalam się 🖐️ 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatki :D właśnie zjadłam kolację - jogurt z płatkami śniadaniowymi :D muszę się pilnować,bo jestem już kg do przodu. jak tak dalej pójdzie to mi tyłek za 2 tyg. w tę kieckę co ją chcę do teatru założyć, nie wejdzie :D a skubana trochę się po pierwszym praniu skurczyła i teraz jest akurat. zaraz zasiadamy filmik obejrzeć - wypożyczyliśmy jakieś \"narodziny\" z kidmanową. jutro może mnie nie być, więc już dziś żegnam się z Halinką 👄 wracaj szybk onasza sikso kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ponownie! nigdy w życiu nie decydujcie się na depilację cukrową!! normalnie masakra!! ale jeśli używacie wosku, no to używajcie cukrówki :) ale ja już nie użyję!! co do facetów to lipa z nimi! poświęcamy się itp itp, a oni jadą sobie na studia i przez 13 godzin nawet sygnałka nie odpuszczą, nie wspominająć o sms... tym pozytywnym akcentem kończę swój post. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczątka, dzisiejszego ranka czuję się o niebo lepiej niż wczoraj - już nie mówię seksownym basem! :classic_cool: na wybory idźcie, Rybki nie ma, ale by nas pogoniła do urn ;) tzn. idźmy muszę sobie zmienić tę makrelę w stopce, bo mi się kojarzy z goniącymi mnie rekinami ech jak ktoś tu jest przypadkiem, to niech wejdzie i mi poda jakiś pomysł na śniadanie, ale nie kanapki, bo coś bym zjadła, a nie wiem co. Czekam minut 5 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, jesteś Laurka :D Ty tak narzekasz, a w gruncie rzeczy jesteś zadowolona, że zapakujesz Maleństwo do łóżka i oszczędzisz sofę i miejsce za sofą :D to co polecasz na śniadanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się, że nie najem się płatkami :D chyba że zjem ich kilo i wypiję 2 litry mleka, ale to wtedy następne 2 godziny po śniadaniu spędzę w klo :D ja wcześnie jem kolację i jak wstaję rano, to jestem straszliwiaście głodna chyba zjem jajkownicę, ale to dużo roboty, umrę z głodu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne 1.jajka przynieść z lodówki 2.przynieść masło i jakąś wędlinę 3.wędlinę pokroić 4.rzucić masło na patelnię 5. w czasie roztapiania posmarować chlebek 6. wrzucić wędlinę na patelnię 7. rozbić jajka 8. zamieszać wędlinę 9. wlać jajka na patelnię 10. osolić 11. opieprzyć 12. mieszać 13. mieszać 14. mieszać 15. mieszać aż się zetnie aż piętnaście czynności bardzo dużo roboty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, o, o, jak to się wszyscy spieszą, żeby mnie pożegnać :D:D:D jeszcze zagłosować muszę iść cholewa, nie chce mi się, urna mogłaby przyjść do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznaczam sowja obecnosc:) po cholernie dlugiej lekturze (10stron czy cos w tym rodzaju, tak dlugo mnie nie bylo) i po umalowaniu pazurow u nog oraz po ich wyschnieciu, zaznaczam swoja tu obecnosc i spadam tez na glosowaniu jeszcze nie bylam, a sie wybieram na ra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stokrotka - chyba my tu tylko w poniedziałek rano jesteśmy. Kuźwa - wściekła dzisiaj jestem jak nie wiem, na piep....piiiiiii MZK !!! I na dodatek będę się mijac z Haliną, bo ja w weekendy stracona dla świata jestem - tylko facet i facet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To inaczej - ja nie chcę siedzieć ani w necie, ani przed TV, jak jesteśmy razem. W tygodniu mamy mało czasu dla siebie, więc nadrabiamy w weekendy - wyjeżdżamy, łazimy na spacery, na zakupy, do kina (niepotrzebne skreślić ;-) ) i po prostu chcę z Nim spędzać ten czas. To mój świadomy wybór :-) A gdzie są w ogóle wszystkie dziewczyny ??? Myszor, Rybka, Walnięta, Bella, Śmiała, Laurka ??? No gdzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam - pomarzyc - dzieci masz już chyba odchowane, no nie ?? To mogą w weekend zostać przez kilka godzin same, albo do dziadków je dać. A Wy na spacerek, albo do knajpy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka - w domu jest ZAWSZE cos do zrobienia ! Ale co z tego, w końcu nie pielęgnujesz uczuć domu, a w związku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeroka do kolan, powiadasz ?? Ale dopasowana, czy luźna ?? Najlepiej kup nowe Avanti - tam chyba z 10 stron tych spódnic jest - na pewno coś wybierzesz. Aha - i kolory różne, nie tylko kolorowe albo zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem. ja się znów wściekłam na poznańskie mpk, wrrr idę po kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor - nie martw się - w Warszawie jest tak samo wrur.....MPK, jak w Poznaniu. Też mnie dzisiaj niejaki autobus mocno podkur.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witka po weekendzie:) na wyborach bylam a jakze:) a dzis rano wstalam i.... poczulam jesien, taka dolujaca, nic mi sie nie chce robic nawet na zakupach wczoraj bedac nie chcialo mi sie ciuchow przegladac starzeje sie czy co moda mnie niedlugo przegoni i zostane taka niepasujaca do reszty otoczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka, twoje wyczyny kulinarne mnie do grobu wpedza, ja nie znosze gotowac bo zawsze mi cos nie wyjdzie (a moze odwrotnie: zawsze mi cos nie wyjdzie bo nie znosze gotowac)a moj facet ciagle mi mowi, ze inne kobiety to....gotuja w kazdym razie jak szalone, a ja mu na to ze to nieprawda:) ale jak ciebie tu czytam to wychodzi jednak, ze on ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZY KROPKI OOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki. Zawsze chętnie do Was zajrzę. Czytałam topik - choć nie do końca - ten na który, Wasz obecny jest odpowiedzią. Ale domyślam się , że już nie rozmawiacie na ten temat. Co u ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również :-) Wołanie Stokrotki widzę skutkuje :-) Halinka 🖐️ szkoda,że się mijamy ale dzięki za to głosowanie- pewnie.że bym pogoniła bo to najważniejsze w demokracji współuczestniczyć w życiu , współdecydować bo naprawdę każdy głos jest ważny... cieszę się ,że byłaś :-) Laurka ale mi narobiłaś ochoty na makrelę ( Halinka nie bierz tego do siebie:-) ) Stokrotka - jak takie wyczyny kulinarne uważasz za leniuchowanie to mi już jest wstyd ;-) moje leniuchowanie w niedzielę to wypad do lasu, oczywiście wybory, obiad ugotowany przez męża po najmniejszej linii oporu ( schabowe i ziemniaki z buraczkami ze słoika ;-)) pogaduchy z rodzinką przy kupionych delicjach i piernikach a wieczorem - wieczór tylko dla męża - na kolację co prawda tylko kanapki ale za to potem przy piosenkach Enya\'i było bardzo romantycznie ;-) i tak znów jesteśmy w pracy przy kawce i miło zaczynamy tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto - jaka jesień ??? :-) No, fakt, jak się wstaje, to krajobraz za oknem nie jest zbyt optymistyczny, ciemno, szaro, mgła. Ale za chwilę słońce i jest ciepło :-)) O mało się dzisiaj \"nie ugotowałam\" w płaszczu. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek w I połowie października mogłam chodzić w samej bluzce. Nareszcie mamy polską złotą jesień, o której tylko słyszałam, że jest. Mi tam się podoba pogoda - chociaż nie powiem - osobiście, to czekam już na śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki - chciałam Wam przedstawić moją koleżankę z innego topiku - Mężatkę :-) Bo tak nieładnie, gdybym Jej nie przedstawiła. Mam nadzieję, że nie będziecie miały nic przeciwko, żeby się do nas dołączyła ?? Cześć Rybka :-) Ja też byłam na wyborach, a jakże. Tylko martwi mnie tak mała przewaga Tuska nad Kaczyńskim. Wczoraj była większa. Mężatko - u mnie spokojnie, chociaż mam pewne kłopoty ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesień dołująca? no co Wy opowiadacie ??? przecież jest pięknie - ciepło ,słonecznie , kolorowo po prostu aż chce się żyć... a nowy kolega okazała sie zbyt niski jak na mój gust i za bardzo nastawiony na ja jak mi ścisnął ręke to trochę zabolało a po tym poznaje się siłę tzw. przeciwnika... i jeszcze na dodatek mieszka koło mnie no prawie naprzeciwko ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×