Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ja swój zjadłam (zott naturalny, ulubiony) z siemieniem tylko bo płatków zapomniałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to siemie Myszka to walisz tak prosto z torebki czy prędzej coś jeszcze z nim dziełasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z torebki Moluś, bardzo je lubię. pieczywo z siemieniem dla mnie też najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś pszczoła nam wpadła i zbyczy! trzeba ją trzasnąć ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :D Cześć Laurcia!!!❤️ i jak tam wyjazd? opowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie! :) Dzieciaki lubią taki, że tak powiem spędy rodzinne. Ja byłam teraz na komuni to raj dla dzieciaków! bo rodzice siedzą gadają a one hulały i nikt im niczego nie zabraniał i w ogóle. Po komuni wróciłam 2 kilo cięższa i z reklamówką jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahaha :D (nie, jestem na to za młoda :D ) męża nie ma 😭 wróci jutro :D piję winko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Troche \"chora\" po wczorajszym spotkaniu meczowym :) Dziś siedze do 12-tej i uciekam się pakować. Mam nadzieje, że na Polnej nie strajkują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cześć ptaszki, pszczółki i inne zwierzątka :-D Mysza, jak Cię głowa boli, to nie pij wina, bo jeszcze bardziej Cię może boleć. No i oczywiście, jak ja jestem, to Laurita wybywa 😠 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo. ale głowa mnie nie bolała, to była tylko wymówka :D winka nie piłam do lustra, tylko do kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolała, czy nie, to wina na głowę pić nie należy, o i do lustra tez nie ;-) Moluś, kiedy Ty idziesz do szpitala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy wychodzisz ? W następny piątek ? A w ogóle, to masz szczęście, że Twój szpital pracuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Kropcia! Tylko na 3 dni bo to tylko badnia! Nawet jak miłam operacje to na szósty dzień szłam już do domku :) Nawet Pająk zadzwonił na Polną i się pytał czy nie strajkują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym cię jutro odiwedziła Molus ale zwyczajnie nie wiem czy dam radę, bo jutro znów 30 stopni :o moja granica wytrzymałości w mieście kończy się na 25 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Myszko za chęci ale wolałabym się spotkać w kawiarni :) Uciekam! Trzymajcie się Kochane! Będe tęsknić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Moluś, trzymaj się :-D I wracaj z dobrymi informacjami :-) Mysza, tak myślę, i myślę, o Twojej odpowiedzi, na zaczepkę Laurity, że być może często używasz wymówki, że boli Cię głowa ;-) I Ty zareagowałaś na nią, pisząc, że za młoda jesteś na taką wymówkę ;-) No i ja sie tak teraz zastanawiam, czy można być za młodym na nią ? ;-) Tak mi to chodzi po głowie, bo w życiu bym tak nie pomyślała. A jest jakaś granica wieku, od której już można \"ból głowy\" stosować zamiast ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mi się tak kojarzy, że kobiety starsze ode mnie wymawiają się od seksu bólem głowy :D ale to przez jakieś filmy mi się widocznie tak zakodowało :D (oczywiście nie mówię tu o sytuacji kiedy naprawdę człowieka łeb napieprza :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi, jakbym się już miała nad tym zastanawiać, to ta wymówka kojarzy mi się z młodymi matkami. Nie wiem czemu, ale nie za starszymi kobietami. Mysza, mąż po rozmowie w sprawie pracy, czy przed ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo Mu jeszcze zostało do tej rozmowy ? A tak z innej beczki - mam urlop 29.05, wyjeżdżam wtedy na Mazury na jeden dzień :-) Już się nie mogę doczekać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja blauję w czerwcu. 1go żegnamy koleżankę z pracy, drugiego jadę do psióły na weekend, 7go na długi weekend do Gdańska - tylko się upewnię czy chata wolna, 16tego imieniny mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A będziesz Lauritę nawiedzać w Gdańsku ? :-D To wszystko są takie jednodniowe urlopy ? Bo mój jest jednodniowy. Potem w lipcu idę na tydzień, i jadę na Hel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko weekendy więc tylko 1 dzień urlopu 8go czerwca na gdańsk (bo 1go spotykamy się po pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, ja nic \"nie comprende\" z Twojej wypowiedzi ;-) Co ósmego, z kim się widzisz pierwszego ? Wytłumacz, jak \"krowie na rowie\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×