Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Witam i ja! 👄 Pogoda pięnka! Nastrój gorszy bo pewnie czeka mnie szpital w przyszłym tygodniu i już dziś miłam jakieś dziwne sny 😭 Wiem, że tp będą tylko badania ale.... I Pająk mnie uświadomił, że imieniny w szpitalu pewnie spędze. Ale nie mam pięciu lat więc z tego powqodu nie będe akurat płakać ;) Komunia wczorajsza nawet nawet. Co niektórzy sie upili :o Nie jestem za olkocholem na komuniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że poszłam do szpitala i miłam brzydkie łapcie i chodziłam po tym szpitalu i nie wiedziłam co i jak... A jak się obudziłam to serducho waliło mi jak oszałałe. Potem spać nie mogłam a teraz 💤 jak oszałała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś długo będziesz leżała ? w Poznaniu ? Rybko kot skacze po drapaku - troszkę się to chwieje ale niegroźnie ;) poza tym zaczął się wylegiwać na najwyższej półce co mnie ogromnie cieszy. lada dzień przyjdzie też moje zamówienie z krakvet - sklep zoo w necie - zamówiłam odstraszacz, bo chcę skutecznie go zniechęcić do drapania jednego krzesła :o rzadko mu się to zdarza, ale jednak ma taki odruch - kiedyś w miejscu gdzie to krzesło to stała komoda z jego drapakiem i stąd teraz mu się czasem pieprzy ;) biorę go pod pachy wtedy i przenoszę :D no ale odkąd mamy duży mebel to głównie tam się wyżywa na szczęście :D chcę zdjąć w końcu osłaniacze z krzeseł, bo takie są piękne a nawet popatrzeć na nie nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, to jakiś straszny ten sen nie był :-) Pewnie bardziej odczucie miałaś gorsze po tym śnie, niż by jego fabuła wskazywała. Nie rozpamiętuj, no i dzisiaj pewnie się wyśpisz :-) Skoro taka śpiąca jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No strasznie to nie brzmi ale coś musiło w nim takiego być, że puls przyspieszony był :) Przeglądam katalog z drzwimi. Kurcze jakie ceny !!! -załamka A ile będe w Poznaniu to nie mam pojecia. Może poprostu porobią badania i wypuszczą a może będe leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, niech Cię tam przebadają i poobserwują dokładnie :-) Po tym pobycie mają wydać jakieś orzeczenie ?? Jakieś leczenie Ci zaproponują, czy nadal będą twierdzić, że jest wszysko w normie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no teraz leczenie będzie na bank. Mi i tej pani gin chodzi o to byście ciotkami mogły zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczenie udało mi się dziś dodzwonić do gina 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 Myszka miałaś burze? Do mnie nic nie doszło. Może dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja miałam wczoraj ok. 5.00 burzę, dzisiaj tylko wichura, a ja się z lekka wyletniłam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burza była, a jakże. miałam schizę, że huśtawka z ogródka zaraz wleci mi przez okno do domu ;) było bardzo głośno i strasznie 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegoś czasu też sie boję burzy, dziwne, bo jako dzieciak się nie bałam wcale ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uwielbiam burzę choc wolę sama w domu wtedy nie byc. Faktycznie wczoraj było głośno u nas Myszka... Mąż pojechał dziś sprawdzic czy w naszym domu nic się nie stało od tej wichury ale już dzwonił,że wszystko ok :-) za to teraz po prostu leje jak z cebra, a ja piję gorącą herbatkę z limonki i jest cudownie przytulnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybko ! 🌻 A u mnie nadal bez deszczu i burzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie bez burzy, za to zimno, buro i mży :-( Mam rajstopy pod spodnie, i nadal mi zimno 😭 Mogłam jeszcze ubrać podkoszulkę :classic_cool: A się wyletniłam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! U mnie bez efektów burzowych. Tylko drobny deszcz. Oczywiście pracować mi się nie chce i pomału zaczynam odliczać dni do wyjazdu. Wczoraj po długiej rozmowie z Pajączkiem stwierdzieliśmy, że nasza sytuacja finansowa nie jest zaciekawa wieć remont łazienki i wymiane drzwi przełożymy na rok przyszły. Na same drzwi to 2 tys potrzeba bo do małego pokoju wypatrzyłam sobie takie przesuwane a to jest nowośc i kosztują około 600 zł ! Kropcia rajstopki pod spodnie! Ty zmarzlaku! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, no ja w okresie wrzesień - maj, to obowiązkowo rajstopy pod spodnie i podkoszulka wciągnięta w te rajtki ;-) Bez tego bym z chałupy nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 maja dzień dobry szpitalu na Polnej. Weekend w szpitalu- do bani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam z psem. Pobiegała sobie psina. Oczywiście potem problemy by do mnie przyszła- kiedy ona się nauczy??? Przy okazji odwiedziłam sklep i sącze piwko- dziś bębowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Moluś. ledwo wstałaś i już cię boli ? jadłaś ? weź tabletkę (mnie szybko pomaga efferalgan) i nie pij dużo kawy (jak mnie boli głowa to dostaje mdłości na samą myśl o niej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka zjadłam mała kanapke. Ale to chyba od niewyspnia choć odpadłam na konapie już około 23:30. A może to ciśnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale się zdołowałam. :( Ja rok temu byłam chora i miałam operacje to strasznie czeniłay mi palce od obrączki i teraz też to zauważyłam. Aż mnie strach obleciał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×