Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Józef Polski

katoliczki które nie rodzą katolików niszczą swoją religię

Polecane posty

Gość Józef Polski

Można zrozumieć ateistki, które nie mają dzieci albo mają tylko jedno - im nie zależy. jednak katoliczka, która tak postępuje niszczy wiarę, która wyznaje. Jeśli katoliczka nie urodzi i nie odchowa przynajmniej dwójki dzieci to oznacza, że będzie coraz mniej katolików. W Europie średnio katoliczki rodzą teraz statystycznie 1.5 dziecka, to oznacza, że z każdym rokiem jest około 2% mniej katolików na kontynencie. Nie rodzenie jest niekatolickie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef Polski
jeśli nie jesteś katoliczką odejdź, a jeśli jesteś to już nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i bardzo dobrze
Nie, nie jestem i nie odejde. Co mi zrobisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef Polski
nie jest katolikiem ten komu obojętny jest los jego wiary, i tylko ogranicza się do wykonywania odświętnych rytuałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef Polski
Bóg powiedział "idźcie i rozmnażajcie się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś jaikimś fanatykiem, pewnie związanym z LPR lub poplecznikami o. Rydzyka? Nie znajdziesz tu poklasku... Idź ronić swe łzy gdzie indziej... nizaj je jak perły i rzucaj przed wieprze, mnie nic do tego. Ale jak słyszę takie brednie to zaczynam się zastanawiać nad sensem eutanazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś takim samym fundametalisą, jakich produkuje się w krajach arabskich i potem ideologcznie tłumaczy reszcie świata, że są zagrożeniem. Takie podejście to taki sam fundamentalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z DYSKUSJI OGOLNEJ
07:57 wyznawca Bokononizmu Los i przyszłość mojej wiary nie są mi obojętne. Czy to znaczy, że jestem katolikiem? Z połykiem? 08:17 Józef Polski Bóg powiedział "idźcie i rozmnażajcie się". 09:10 jozef niepolski to idz i sie rozmnazaj człowieku!! po co tracisz tu czas??nie masz z kim?? nie dziwie się... 09:13 A ja myslałam że rodzi sie dzieci a nie katolików 09:16 mnie urodziła matka katoliczka i i tak nic to nie dało bo ja jestem ateistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakwin
katolicyzm bez katolików ? To chyba niemożliwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety tylko pitolą o swojej
wierze a jak przychodzi co do czego to okazuje się, że pochwa ważniejsza niż papież, a kopulacja niż religia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef Polski
dziecko nie za wiele w tobie rozumku ale może kiedyś zrozumiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katapulczik
to jest twój problem i to bardziej niż myślisz ... możesz zostać zarżnięta przez muzułmanina który uważą, że jego świętym obowiązkiem jest prowadzić wojne z niewiernymi. Kościół ma sporo za uszami ale obecnie zdecydowanie się "ucywilizował" i stanowi konstruktywną siłę starającą się powstrzymać śmierć Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanie oceniają
że od momentu zalegalizowania w usa aborcji i antykoncepcji kobiety nie urodziły 40 mln dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc
niech katolicy poprą klonowanie i za jakies 5 lat zaczna sie klonować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katapulczyk a przez katolika to może nie(takich w pobliżu jest więcej więc oni są zwykle groźniejsi):P ? A więc -nie można zrobić prawdziwej kopii kogoś więc możesz sobie pomarzyć:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateistka
katolicyzm jest jak dla mnie durną sektą,a twoje twierdzenie jest po prostu śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stos z nimi na stos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rodzenia marsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupota ludzka nie zna granic.. .tyle na temat autora tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demoralizacja kobiet
nie zna granic ... tyle na temat wypowiedzi kilku z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym kraju żadna kobieta nie powinna rodzić. Za to jak się tutaj traktuje kobiety. Mam nadzieję, że do 2050 liczba ludności w polaczkowie zmaleje do 32 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amerykanie oceniają 2005.09.10 że od momentu zalegalizowania w usa aborcji i antykoncepcji kobiety nie urodziły 40 mln dzieci xxxxxxxxxxx I bardzo dobrze. Wkrótce dojdziemy do granic wzrostu, a amerykanie konsumują najwięcej na naszej planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
demoralizacja kobiet 2005.09.11 nie zna granic ... tyle na temat wypowiedzi kilku z nich xxxxxxxxx Chciałoby się im założyć chomąto, ale to już nie te czasy, co? Brzydzę się katolikami. Nie dotknęłabym takiego nawet brudnym patykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×