Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolette

Jaki krem na rozstepy w ciąży?

Polecane posty

Gość nikolette

Może ktoś mi powie jaki krem jest najlepszy do stosowania na rozstępy w czasie ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mama
jak pojdziesz do apteki to pani mgr sama Ci doradzi, ale doskonala jest również zwykła oliwka taka dla niemoląt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fisan
Fisan jest niezły ale długo się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajkaaa
A jak często należy wcierać tę oliwkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolette
Wiem że w aptece mi doradzą ale chodziło mi raczej o jakieś sprawdzone kremy. Może któraś z was stosowała dobry i godny polecenia przy okazji nie najdroższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores_s
Najleprza jest oliva z olivek-najtansza i naskuteczniuejsza. Dorota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem Ziajka
i oliwka dla dzieci. A jak chciałam sobie kupić Fissan to mi w kilku aptekach powiedzieli, że są braki w magazynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Ziaji oliwkę, kurcze jak to sie nazywało, lipo coś tam, taka spora, 500 ml w pomarańczowym opakowaniu z dozownikiem, sama to przerabiałam, rozstępów nie mam, ale może to nie od tego wcale ;) stosowałam na mokrą skórę po prysznicu rano i wieczorem i tak często na sucho jak mi sie przypomniało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores_s
Najlepiej zaczac tak szybo jak tylko sie dowiesz ze jestes w cizy.Skuro powinna bycelastyczna jeszcze zanim brzuszek zacznie sie powiekrzac. Dorota. PS. Pamietaj !!! uzywaj tylko kosmetykow dla ciezarnych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam FISSAN. Kupsz go w aptece za ok 20 zł. Jest dobry, ujędrnia skórę, likwiduje rozstęy (zeszły mi te, które miałam już kilka lat :) ). Jedyną jego wadą jest lepkość... Poza tym cud-malyna :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuszaga
Mustella 9 miesiecy, krem przeciw rozstępom, a po porodzie krem Mustella poporodowy. Te kosmetyki sa rewelacyjne. Kupisz w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania--1978
Ja od 4 mies. używałam Fissan ale niestety ok 7 mies zaczeły pojawiac się pierwsze rozstęy lekarz plecił mi krem Mustela 9 mies. Po rozpoczeciu stosowania tego kremu nowe już się nie pojawiły a stare są mniej widoczne. Krem jest bardzo wydajny jedno opakowanie wystarczy na ok. 3mies. W Kielcach kosztuje ok 85zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam Fissan i do siódmego miesiaca nie miałam żadnego rozstępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamka
Stosowałam fissan ale był dla mnie zbyt tłusty w ogóle niemiło zakładało sie potem piżamnke wiec zmieniłam na grbera . Polecam skuteczny i nietłusty szybko sie wchłania i tańszy troszke niz fissan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santa Clara
Ja kupuje Galenic i jestem bardzo zadowolona.Niestety jest dosyc drogi,a zuzywam jedno opakowanie 150ml na miesiac.Jakos boje sie uzywac tanszych.Kupilam Fissan i wyrzucilam,bo balam sie,ze nie dziala jak nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOCENT
te kremy pomagają zaledwie w 5% to czy ktoś ma rozstępy czy nie to sprawa genetyczna, są ludzie ważący 200KG i niemają ani jednego rozstępa... tak samo po ciąży. Ze ktoś stosował jakiś krem i sie nie pojawiły to nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko dobrze i pieknie
ciesze sie z kupujecie te kemy. Firmy kosmetyczne tez;-) To czy sie wysmarujecie ( wlasciwie powinno sie robic "masaze": chwytasz skore dwoma paluszkami i tak jakby delikatnie naciagasz) najlepszymi kremami nie zmieni faktu ze jedna rozstepy dostanie a druga nie;-) Jest to uwarunkowane genetycznie wiec jedna smaruje sie na darmo bo i tak by ich nie dostala a druga smaruje sie a i tak jej to nic nie da:-( Jesli masz sklonnosci do rozstepow i twoja skora nie jest taka elastyczna to nie wydawaj pieniedzy na drogie kremy tylko kup lepiej cos dzieciatku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolagen silver
polecam aktywny kolagen silver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialisa
Ja mogę ci polecić niemiecką oliwkę dla ciężarnych kobiet, którą można kupić jedynie w aptece (w Niemczech), kosztuje ok. 8 euro za buteleczkę, a nazywa się "Frei - MassageOl fur Schwangere". Smarowałam się nią w pierwszej ciąży w wieku 23 lat, przytyłam wtedy 21 kg i nie miałam żadnego rozstępu. Teraz w lutym (w wieku 34 lat) urodziłam synka, w ciąży również się smarowałam tą oliwką i znowu nie mam ani jednego rozstępu, a przytyłam tym razem 24 kg. Dla mnie to wypróbowany środek, bo pomimo tego, że dużo przybierałam na wadze w każdej ciąży, to nie porobiły mi się rozstępy:) Oliwka ma pojemność 125 ml, a w ciąży zużyłam 3 buteleczki. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama13
prawda jest taka ze jak macie miec rozstepy to je bedziecie miec i nic wam nie POMOZE!!!!!!!!jestem mama dwojki dzieciaczkow ,piewsza ciaze przeszlam bez ani jednego rozstepa,po 9-ciu miesiacach przestalam karmic ,no i sie zaczelo -pojawily sie u mnie rozstepy-ciekawe dlaczego?????przeciez cala ciaze stosowalam te wszystkie cudowne kremy ,oliwki itp.przytylam tylko 10 kilo,po ciazy nadal stosowalam cudowne specyfiki i na nic .;;; Dziewczyny to genetyka i kortyzol ktory jest tkze hormonem stresu wiec przestanmy sie przejmowac rozstepami,wiekszosc z nas je ma i nic na to nie poradzimy!!!poczekajmy na kolejny cudowny srodek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banika
A gdzie można kupić ten krem gerbera i w jakiej jest cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grbera widziałam raz
w dużym sklepie świat dziecka a używam Perfecty jedyny krem jaki oprócz musteli znalazłam, ale jestem w pełni zadowolona, kosztuje 22 zł i do zmęczonych stóp fantastycznie chłodzacy za 12. Mustela jest bardzo droga, ale skoro tak wydajna, że 200ml wystarczy na całą ciązę...trochę nie chce mi się wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfbbxbfb
Mi oliwki niestety nie służyły i dopiero balsam Dove Pro Age z oliwką sprawił, że moja skóra jest cały czas nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasna babcia
Polecam gerbera, do kupienia w aptece. Rozstępów po nim nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja smarowałam
Ja smarowałam czerwonym balsamem garniera(tym do skóry suchej) rano na noc smarowałam się oliwką bambino-nie mam ani jednego rozstepu,przytyłam w ciąży 22 kg....moim zaniem jak rozstępy mają się zrobić to się zrobią i nie ma znaczenia czym się człowiek smaruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala83
ratujcie dziewczyny, ja nawilzam brzuch od dawna, a rozstepy pojawily sie od konca osmego miesiaca, do rozwiazania 2 tygodnie a one sie poszerzaja jak szalone, co moge zrobic??? jesli cos w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOOONIA27
Ja zaczynam teraz 5 mieisac ciazy a od 3 miesiaca zaczelam stosowac taka oliwke na rozstepy dla kobiet w ciazy ktora kupilam za nie cale 9 zl w drogerii Rossman, ale zmienie na krem przeciw rozstepom z Perfecty ( Perfect mama) - kosztuje nie ok 23 zl bo oliwka slabo sie wchlania i nie do konca ufam marce ktorej nie znam ( jakas niemiecka nic nie mowiaca mi firma ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala83
dzieki za sugestie ale boje sie ze mi to juz pewnie nic nie pomoze, zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam z Ziaji Mamma Mia (czy jakoś tak). Smarowałam tylko brzuch - rozstępów zero. Biust, uda, pośladki olałam, nie wiem czemu - zamroczyło mnie chyba, ehhh :( No i rozstępy się pojawiły, obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×