Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maaadzik

PRACA W EUROBANKU - jaka jest?

Polecane posty

Chcialabym ubiegac sie o prace w Eurobanku i zastanawiam sie czy warto, jaka ona jest? Na czym polega? Ktos pracowal moze w tej firmie? Dajcie jakies rady... Ps. Chodzi o stanowisko Doradca Klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaa babaaaaa
Ja rowniez sie ubiegalam o to stanowisko ..... moze inaczej... siedzialam na necie i z głupoty wypełniłam tam ankiete na doradce klienta. Zadzwonili do mnie :) przeprowadzili rozmowe kwalifikacyjna przez telefon co mnie troszke wkurzyło i zaskoczyło, bo leze sobie i sie opalam a tu dzwonią do mnie i poruszają taką ciezką gadke :D powiedziała mi ta babka ze jak do tygodnia sie nie odezwą to znaczy ze mi dziekuja. nie liczyłam ze zadzwonią.... kazdy tak mówi ale jednak czekałam. Od tego zalezało na jakie pojde studia- dzienne albo zaoczne. Nie zadzwonili, jasna sprawa wiec startowałam na dzienne. Po miesiącu dostalam tel. ze chcą mnie zatrudnić i takie tam, odmówilam heheh bo dostałam sie na studia dzienne. Podziekowałam a babka na to ze jak zmienie zdanie to mam dać znać. Nie wiedziałam czy dobrze robie... tylu bezrobotnych a ja rezygnuje z takiej okazji... no ale trudno. Na prace jeszcze mam czas a teraz musze sie jeszcze cieszyc wolnością i młodoscią :) Pozdrawiam i daj znać jak coś czy ci sie udało, zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaaaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też wypełniłam tę ankietę i zadzwonili do mnie po jakichś 2 miesiącach - odmówiłam, bo załatwiłam sobie już inną pracę. Do kolegi też dzwonili i też zrezygnował, ale jemu odradził inny kolega, który już w Eurobanku pracował. Problemem jest to, że niby idzie się do pracy w charakterze doradcy klienta, a tak de facto przyjęto więcej osób na jedno stanowisko i zrobili im coś jakby konkurs - musieli przez kilka miesięcy sprzedawać po firmach karty albo kredyty albo coś takiego i w rezultacie do pracy przyjęli tego, kto sprzedał najwięcej (czyli tak naprawdę poszukiwali przedstawicieli bankowych). Nie wiem czy to jest standardowa praktyka, czy jednorazowa, ale szczerze mówiąc zniechęcili tym moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaa babaaaaa
upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminka C
ktos jeszcze tam pracował lub pracuje i moze sie wypowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×