Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

-Gaga- nie przejmuj sie!!! jeszcze pare godzin i idziesz na weekend do domciu 🌻 ide zrobic kawke zrobic ci też...???:):):) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja też mam prośbę o jakieś pomysły na zdrowe, lekkie jedzenie. To co do tej pory gotowałam, za mocno wchodzi tu i tam. :D Dziś mam jakiegoś doła i nawet śniadania nie chciało mi się jeść. I tylko z rozsądku, żeby Małemu nie szkodzić pustkami w żołądku zjadłam trochę ryżu z miodem i śmietaną (12%) ... to też tuczy, niestety. Ale lepiej chyba miód zamiast cukru i lepiej ryż niż grzanki z serem. ehhhh .... dołek .... a tu weekend się zbliża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro ide zrobic sobie badania i w poniedziałek pierwszy raz do nowego gina,strasznie sie boje!!! Ale mam nadzieje że bedzie lepszy od poprzedniego... sok z marchwi pije żeby moje dziecko miało ładna karnacje a sok z buraków słyszałam że jest bardzo dobry dla dziecka zeby miało 10 na 10 punktów...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
Witaj amber! witam cie gorąco! Jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Dziękuję amber za kawkę ale już wypiłam o 7 teraz miętowa herbatka. a dlaczeg zmieniłaś lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Amber sama robisz sok z marchewki czy kupujesz bo ja robię sama i to z marchewki z ogródka mojej kochanej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
no właśnie co sie stało ze postanowiłas zmienić lekarza? i w ktorym tygodniu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak Majóweczki? zbieramy jakieś pyszne, zdrowe przepisy na nasze ciążowe stany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Gaga- ja kupuje ten jednodniowy sok bo nie chce mi sie robic...:) -joannaT- jestem w 21 tygodniu i poprzedni lekarz stwierdził ze szyjka macicy mi sie skraca i że musi mi założyc krązek który kosztuje 100zł,zadzwoniłam do mojej położnej i mi powiedziała że mam wszystko w normie i chyba chce mnie naciągnąc...poszłam do innego lekarza tylko sie zapytac czy musze miec ten kraze k to mi powiedział że nie... zauważyłam ze pare dziewczyn które chodza do niego tez musiały miec w 5 miesiącu krązek,poprostu naciąga na kase!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-joannaT- jak zauważyłaś mieszkam w kołobrzegu a chce rodzić w poznaniu w moim rodzinnym mieście no i moja kuzynka jest położną w poznaniu...:):):) duzo dziewczyn z kołobrzegu jeżdzi co miesiąc do poznania i tam rodzą,lepsze warunki,lepszy sprzet (szczególnie dla niemowląt)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
ja tez jestem w 21 tygodniu! a ktorego masz termin porodu? a wracając do lekarza to wcale Ci sie nie dziwie! rzeczywiście jakiś naciągacz!Ty chodziłas prywatnie do tego naciągacza? bo ja chodze prywatnie wszystkie badania płatne chociaz gin może mi na całe szczeście refundowane recepty pisać ale i tak kupe kasy mi to wychodzic na miesiac bo ja nie pracuje a to jedyny gin który w miare dobrze mnie prowadzi poza wyjątkiem ze przy porodzie nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno...jak poszłam do tego nowego lekarza i mu powiedziałam o co chodzi i nie wymieniałam nazwiska poprzedniego gina to on mi odrazu powiedział okogo chodzi,poprostu wiedział że on chyba naciąga... wiecie wazmie ze szpitala za darmo a nas kasuje 100zł... ponoc szyjak musi miec 4,5 cm a ja mam 3,5 a ten nowy mi powiedział że jak bym miała 1,5 to dopiero bym musiała sie martwic... no i tak zdecydowałam sie zmienic gina...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
no ja jestem z Rzeszowa ale mieszkam w Warszawie juz na stałe bo mam tu męza i niedlugo nasza pociecha sie urodzi. Mieszkam tu ponad 2 lata.I wybrałam sobie juz wstepnie szpital bo z rodziny tutaj rodziły i chwaliły.Oodział po remoncie i lepsza atmosfera! Poza tym im bliżej domu szpital dla mnie lepiej.Na kogo trafie to tak bedzie musialo być Nieprzejmuje sie tym bo niejedno przeszłam w szpitalu i jetsem wyrozumiała poza jednym ze sie boje samego porodu i tyle.AAA co do szpitala to zawsze w akzdym cos jest nie tak jak sie slyszy od kobitek jedna jest zadowolona 2 nie nie ma reguly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-joannaT- chodze prywatnie...ten poprzedni mi powiedział ze na poczatek maja ale nie powiedział mi dokładnie daty...:( u tego nowego jak pójde w poniedziałek bede pierwszy raz badana zobaczymy co on mi powie... a pozatym jak bym nie zdążyła dojechac do poznania to ten nowy pracuje w szpitalu w kołobrzegu i juz mi sie pytał czy bede rodzic u niego...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci szczerze że dużo zależy od połoznej a nie od lekarza bo on tylko przychodzi na ostatnia chwile wyciągnąc dzidzusia...:):) ja sie ciesze że mam kuzynke połozną hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
Ty nie byłas jeszcze badana ani razu w ciazy? to jakis dupek boze ja od kad chodze co misiac gin mnie bada zawsze 1 raz ginekologicznie chiala ale ze mam zrosty wzial odrazu usg dopochwowo i sie okresla czy ciaza sie dobrze umiejscowila jest cialko zólte czy cos w tym rodzaju i kontroluje wejsc do pochwy bo na poczatku nie trudno o grzybice bo ciaza robi spustoszenie i organizm sie dopiero zaczyna przysfajac do embrionu. Potem mialam ciagle badania zlecane i usg co miech mi robi patrzy czy łożysko jest dobre wody płodowe dziecko dobrze sie rozwija sprawca tętno serca czy bije itd Ty nic nie robiłas Aniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu miałam robione co miesiąc badania i usg dopochwowe ale u tego starego... a u tego nowego byłam tylko sie zapytac i wałsnie do niego dzwoniłam jutro mam wizyte...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
no ja zaczelam 21 tydzień wczoraj i mam termin na 14 maja. mozesz sama sobe wyliczyc! ciąża ma 40 tygodni do tego wlicza sie date ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mna i z małym wszystko ok...:)❤️ od poczatku czuje sie świetnie i jesteśmy zdrowi...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz wiekszy brzuszek odemnie??? to zdjecie było robione w czwartym miesiącu teraz juz jestem grubsza hihi...:):):) wejdz na nasza stronke i zobacz www.majoweczki2006.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
to dobrze aniu ufffffffffffff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dole wejdz w amber-ania i tam sa dwie fotki mojego brzusia reszte fotek luckylady zamieści pózniej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie luckylady gdzie się podziewasz??? pozdrawiamy cie ...🌻 i czekamy na reszte moich fotek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
gdzie ty jestes? tam jest chyba jas inna dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
no ja ma gdzies taki jak ty!HHIIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
ten serwis poświecony brzuszkom gdzie zamieszczacie fotki swoje jest darmowy? bo mzoe ja też sie skusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak darmowy ja wysyłam wszystkie moje fotki luckylady i ona tam zamieszcza bo to jej pomysł i ona załozyła ta stronke 🌻 zaraz co napisze jej adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
ok tylko ja musze fotke szczelic najpierw bo zadnego nie mam jak mąz wroci to postaram sie zrobic jak nie dzis to w ten weekend oka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×