Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

................................................... Malika ty tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, trza by było pomyśleć jak jest strona pisana i jakie zmienne ewentualnie wklejać do tekstu,żeby nam jakieś cuda wianki wychodziły ;) ale taka mądra to nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na gorze wyszlo, przez przypadek - z tego co wiem potrzeba napisac wystarczajaca ilosc literek lub znakow bez space.... ale juz mi jakos nie wychodzi ////////////////////////////////////////////////////////// chyba ze teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
########################################################## hmmm, no chyba sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja też próbowałam to rozgryść i mie sie nie udało( dziewczyny miałyscie racje,mocno zmieliłam zupke i oli wcinał jak nie wiem,moze tylko z 2 razy miał odruch wymiotny ale mysle z eto od koperku... ale niestety troszke mi zwrócił chyba za duzo mu dalam:( jak robicie taka papke to ile łyżek dajecie swoim dzieciakom?? a wiecie jak Oli denerwuje mamusie????????? ............... cholera zgrzyta zębami!!!!!!! a ja tego nie nawidze:) jak zazgrzyta to odrazu mały cwaniak sie patrzy na mnie i się śmieje hahaha nie możliwy❤️ 🌻🌻🌻Olivier 5.05.2006🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to takie wciagajace ........................................ barrrrrrrdzo! A z tymi nibieskimi literkami to juz chyba bym zwariowala! Amber, brawa! Slicznie ze Olusiowi smakowalo lepiej, moja meczy teraz kawalek jabluszka a wczesniej \'gryzla\' swoimi bezzebnymi dziaslami bananka - balam sie ze sie udlawi bo odgryzala niezle kawalki, ale ladnie potem je rozpracowywala w buzce - taka moja dziewczyna! Aniu, nie wiem o jakie lyzki ci chodzi - my dajemy ok 200 - 250 ml papki zupki dwa razy dziennie, plus owocki jogurciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi mniej wiecej ile to łyzek stołowych takiej papki bo ja nie robie z miarką i nie wiem ile daje dokładnie tej papki czy 200ml czy wiecej lub mniej... A tak pozatym to Oli znowu zwymiotowal:( zaczynam sie martwic... moze ja cos zle robie z tym gotowaniem albo caly czas jest ta cholerna grypa żołądkowa:( no ale do wrzącej wody wrzucam warzywa,miesko,kostke rosołowa lub wegete,osobno gotuje ryz lub ziemnaczka a potem to wszystko miksuje... i nic wiecej:( jak zjadł obiadek o 15 i po chwili troszek zwrócil to o 17:15 znowu zwymiotował,piotr powiedzial ze chwilke przedtem mu sie odbiło no i potem zwracal:( rozwolnienia nie ma.Mam nadzieje ze to nie ta grypa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostke rosołowa lub wegete
tego bym dziecku nie dala, to kupa soli i chemii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny!!! Tojaedyta – w sumie fajnie, ze przeszło Ci to tak łagodnie...chodzi o przejście z cycusia na butle...w sumie to ma zawsze dwie strony medalu....myślę, ze będziesz miała troszkę więcej luzu, będziesz mogła sobie wyjść bez myślenia, ze zaraz musisz wracać, bo trzeba dziecko przystawić...gratuluje!!!!! Luckylady – dobry pomysł z tym balonem.... hi hi, fajnie to musi wyglądać.....Będę musiała to wypróbować..... Quassandra – wiesz, ja już jakiś czas temu zabezpieczyłam wszystkie kanty ochraniaczami, a kontakty nadal są zabezpieczone zaślepkami, ale to jeszcze po Paulinie. Zakupiłam ostatnio w Ikea osłonę na płytę kuchenną, bo niuni często tam łapki lądowały, całe szczęście, ze żadna z płyt nie była rozgrzana. A za niedługo, jak Kacperek zacznie raczkować, to będę musiała wyciągnąć blokady na szafki, żeby mi tam nie włamywał oraz gumowe zabezpieczenie na drzwi, żeby sobie rączek nie przyczasnął. Oczywiście, żadne obrusy, serwetki i wszystko co mógłby ściągnąć na siebie, już od dawna nie mam, bo licho nie śpi, a i tak oczy trzeba mieć dookoła głowy x 2..... A co do karmienia i nad używek, to myślę, ze jedna kawa dziennie, czy od czasu lampka wina dla karmiącej nikomu nie zaszkodzi. Wszystko oczywiście z głową i bez przesady. Przynajmniej jest takie moje zdanie, bo kawę z rana piję i od czasu do czasu małe piwko z soczkiem i myślę, ze nic nikomu nie będzie... I jeszcze jedno chciałam Ci napisać odnośnie Twojej ostrożności przy podawaniu nowości. Wiesz, ja taka sama byłam, wszystko książkowo i skoczyłabym z pazurami jakby ktoś zasugerował mi inaczej. Ale tak sądzę, przy drugim już inaczej patrzy się na to wszystko. Przy niuni wyparzałam butelki, łyżeczki do roku czasu!!! Broń Boże jakieś nasze zupki!!! Na dzień dzisiejszy, Kacper dostaje praktycznie to co my, z wyparzaniem zakończyłam już jakiś czas temu.... itd., itp. Pisze to dlatego, nie żebyś zmieniła swoją opinię na temat karmienia, ale żebyś zrozumiała, ze z każdym dzieckiem człowiek jest mądrzejszy. Myślę, że to samo powiedzą mamy, które mają więcej niż jedno dziecko. Acha...a co do mam po 30, to ja oczywiście również do nich należę... nawet trochę ponad...hi hi Pa pa uciekam na mój ulubiony serial Potem wrócę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wszystkim jest chemia nawet w miesie w sklepie po to żeby się dłużej trzymało to lepiej sobie daruj wzmianki o chemii a pogrubione to wiecie jak ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; 58 znaków enter i tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; 58 znaków enter i tekst ups coś nie wyszło wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________$$$$______$$$$__________ ________$$$$$$$$__$$$$$$$$__________ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___________ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_________ ____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$________ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____________ ________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_____________ ___________$$$$$$$$$$$$$$_________________ _______________$$$$$$_____________________ _________________$$__________________ A to dla wszystkich mamusiek i ich pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....■.■.■...... ..■.. ■..■.. .■..........■ ..■... ..........■ ■............ .■ ............. ..■ .■..............................■ ...■..........................■ ......■....................■ ..........■............■ ..............■....■ .................■ ogólnie sie nudze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*............_. ,-\'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----\'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,\'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. \'`~-.. . . . . . . . . .,\' . . . . . . .,. .,.-~-.\' -.,. . . ..\'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,\'___. . . . . . . . . . . . /\'`-.l. . . `\'-..\'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... Jezeli jestes sam... . . .l. . . . .\' ---........-\'. . . ,\' i niemasz nikogo do . . .\',. . ,....... . . . . . . . . .,\' przytulania . . . .\' ,/. . . . `,. . . . . . . ,\' wez poprostu . . . . .. . . . . .. . . .,.- \' i usciskaj . . . . . \',. . . . . \',-~\'`. ; MISIAKA . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . \'-.. . . . . . .) . . . . . . .\' - .......-`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×