Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

witam! lucky- ja jako \'\'mamusia po 30\'\' juz od dawna mam ten sam problem. Krzywda dzieci jest straszna, a najgorsze jest to, ze te dzieci są niewinne, a cierpią najczesciej przez dorosłych, bo pomijajac choroby, na ktore nie mamy wpływu, to reszta od dorosłych pochodzi. Znecanie sie, pedofilia,porzucenia, zaniedbania itd. Bardzo sie przejmuje tym, kiedys jak usłyszałam o dziecku u pijakow, ktorzy sobie je sprzedawali za WINO! to z siostra poszłysmy i zabrałysmy tego chłopca, zawiozłysmy na policje, a najpierw, to zadzwoniłam do meza, aby przywiozł jakąs kurtke, bo był styczen, a Pawełek, ten chłopiec nie miał nawet tego! wiec zawiozłysmy na policje, oni zawiezli go do szpitala, bo takie są procedury. Za jakis czas dostałysmy wezwanie na sprawe sadową, o odebranie praw rodzicielskich. Była mamusia, z kolezankami, wszystkie wystrojone jak pijaczki, tzn wymalowane wszystkimi cieniami jakie były w palecie, białe lakierki, kolorowe skatpety itd, tatusia pzrywiezli z jakiegos wiezienia, skutego kajdankami! no 9i tam sie dowiedziałysmy ze oni mają jeszcze 4 dzieci, ale bez praw rodz do nich, ze mamusia jest bezdomna i tak było jak urodziła i ją wypuscili ze szpitala pod przysłowiowy most! niedosc ze zabrali juz 4 dzieci bo sie nimi nie opiekowała, to pozwolili na tego malutkiego Pawełka bez dachu nad głową, to jest p[aranoja. Cierpiało tylko dziecko, a my czyli panstwo na to pozwalamy,przeciez było oczywiste ze bedzie cierpiało to dziecko tak jak pozostałe. Dlaczego jej dali Pawełka ze szpitala? prawa rodzicielskie zostały odebrane, ale o 2 lata za pozno!!! dziecko mieszkało na melinach 2 lata! w styczniu bez kurtki je zabrałysmy od pijakow! do dzis nie moge spac z tego powodu.Cierpienia tego dziecka były niepotrzebne. wszystko zakonczyło sie 1 sprawa, wiec mieli dowody, sprawa łatwa, ale po co? no i takie sprawy mnie najbardziej bolą, wtedy gdy dzieci cierpią z naszej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki!!! my jak zwykle z parogodzinnym opóźnieniem, ale się meldujemy!!! moja Majka już stabilnie siedzi ale a raczkowanie jakoś nie ma ochoty się zabrac, pupkę podnosi i czasem mam wrażenie, że to już zaraz.... ale jej się jakoś odechciewa, chyba mały leniuszek, po rodzicach:) 🌻 ale plusem jest to, że odkąd sama siedzi, potrafi się sobąbardziej zająć niż kiedyś, zawsze potrzebowała pani do towarzystwaa teraz ma zabawki i rozmawia z nimi, jest ogolnie super:) Szwedzia, Twoja królewna prześliczna, taka radosna dziewczynka, nie wygląda na jakąs wychudzoną, więc może nie ma się czym martwić, taka jej uroda:) moja za to wciąga wszytsko w dowolnej ilości a najbardziej lubi mięsko, nawet jak zję cały słoiczek 190g, to chce więcej, a mi ręce opadają, bo nie wiem czy można tak dużo jej dawać..:) Lucky, filmik super!!!!!wspaniałe ujęcie, aż wzruszyć się można! ja już żałuję, że takiego nie nakręciliśmy, bo to wspaniałe wspomnienie! Kurcze, czy tez tak macie, bo mi czasem trudno aż uwierzyć, że mam swojego skarbika, że byłam w ciązy itp.... to wszytsko jest wspaniale, ale czasem jakieś takie nierealne, może dlatego,że czas tak szybko leci a tych miłych chwil zatrzymać się nie da, w każdym razie cięzko mi uwierzyć, że moja Majka już prawie ma 8 miesięcy, a już niedługo roczek, czas leci.... zmykam na kawkę a potem jakiś spacerek, bo słoneczko pięknie świeci! buziaki!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja, Szwedzia, twoja corka jest super, a jak fajnie podnosi tyłeczek! moja jest za ciezka chyba, bo nie podniesie tyłeczka, nawet na milimetr. jak czytam, ze Wasze dzieci juz tak baraszkuja, to az nie wierze, bo moja Gagatka, nie raczkuje, to nie rozrabia, bo nie ma dostepu do \'\'fajowych rzeczy\'\' typu kable , czy szafki, szuflady. ja tez sie dziwie, ze jestescie w stanie tak po nocy siedziec, ja ntez nie spie, bo Agatka sie ciagle budzi, ale leze w łozku z zamkniętymi oczyma, bo chociaz tak wypoczywam. gaga26, masz racje, do lekarza. Nic sie nie stanie jak pojdziecie, a pewniej sie bedziesz czuła. amber-ania- jeszcze nie uczyłam sie tych kwiatkow, bo nie mam czasu, jak chwilke wolnego to czytam co u Was, albo pisze, ale dziekuje i za kilka dni bedą u mnie kwiatki jak malowane. Malinowa26- u nas o 20 to juz cisza, Agatka spi, posprzątane, az miło siedziec, ale ja za to wymiekam i po W11 ide lulu, bo cała noc przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba nie powinnam narzekać na adka w nocy w miarę łądnie śpi wcześnie zasypia potrafi ostatnio się sam bawić jak w telewizji lecą teletubisie ładnie je.... tylko te choróbska się go czepiają:( ja też nie zawsze idę spoać wcześnie bo trzeba coś niecoś porobić w domu to pranie to prasowanie obiadek itp. ale jak adek zasypia o 19 lub 1930 to można odetchnąć więć dziewczyny uczcie dzieciaczki chodzić spać o przyzwoitej godz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam trzeba jechać do lekarza trzymajcie kciuki pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Dziewczyny od paru dni mam straszna ochote na balety!!! iśc na dyske potańczyć itp... no ale w kołobrzegu to nie możliwe bo nie mamy z kim zostawic małego:( chyba poprosze moja mamusie żeby przyjechała na weekend hihi i gdzieś wyskoczymy z piotrem... znikam bo olivier sie obudził, bedzie jadł obiadek i jedziemy na miasto hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nastepna piekna księzniczka!!!!!!!! Edyta - wcale nie widać zeby był za ciezka!!!Jest superowa.Poczekaj raz dwa podniesie tyłek i zacznie broić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Edytko---sliczna ta Wasza Agatka...zdjęcie w buciorkach,,,....rewelacyjne :-D amber---podrzuć mi Oliego i zasuwaj się bawić :-) gaga---daj znać jak po wizycie u lekarza i co z Adriankiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w koncu pokazałam Wam moje dzieci. ale jestem z siebie dumna, pierwszy raz to robiłam, a podejzałam u Szwedzi. Jesli cos jest nie tak jak powinno, to przepraszam, ale jak na pierwszy raz to i tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta- super dzieciaczki.Własnie chciałam ciebie zapytać jak to robisz ze wklejasz same zdjecia,bo mi wchodzi cała strona.Ja jestem lewa co do tych spraw ale jakoś tam sobie coś wklejam. jaka masz róznicą pomiędzy dziecmi bo u mnie to 9 lat ale jest fajnie. Edytko jak chcesz zrobić odstepy pomiedzy wierszami to wcisnij enter, a tych usmieszków i buziolek ja też nie umiem wstawić. uciekam bo mi mała gdziś poszła...tyłem oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwedzia, ja klikam na ostatnią pozycje, tam jest adres bezposrednio do zdjecia. Roznica miedzy naszymi dziecmi to 12 lat i 4 miesiące, troche duzo, ale za to Agatka ma super u brata. wracajac do zdjec, to tak jak mowiła , przeglądałam Tojej corci zdjecia i sie zalogowałam, a reszte to wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Edytko---tak jak już pisałam masz cudowne dzieciaczki...:-) Ja też chcę taką parkę :-P szwedzia---ty Ty też tyłem sobie pójdź poszukać tej Twojej księżniczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova - fajne fotki !!!1 Ale najlepszy jest ten pan obsługujacy \"błękitną \"\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry podwieczorek! Edytko, no po prostu boska ta twoja Agatka!!! prze prze przesliczna! i ile sie nasmialam na to zdjecie w buciorach :D no i piekny kawaler z twojego syna! Do nas kaszelek i katarek sie przywlekly :( na szczescie bez goraczki. Eli, parowar mi dostarczyli dzis rano, masz juz jakies wyprobowane przepisy? ;) szwedzia, czyli od niedzieli nic chleba, makaronow, ziemniakow, itp, tak? hmm, jak tylko dojde do siebie to pomysle jak schudnac, narazie wygladam jak w 7 mies. ciazy bo cala opuchnieta jestem :o ale waga tez doszla dzisiaj rano i to odchudzanie juz planowane :) Ewa, ja to bym takie to sterilizowala!!! Czemu czemu czemu tacy ludzie rozmnazaja sie z taka latwoscia??? Buziolki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
szwedzia---to teraz masz rozeznanie z kim rozmawiasz dzwoniac na \"błękitną\" :-D ...a pewnie nieraz się rozmarzyłaś, że po drugiej stronie kabla siedzi wysoki, przystojny brunet hehehehe...ale nie martw się, bo ja też się dałam nabrać na ten milutki głosik w słuchawce :-P mamo E---jak na razie to robiłam tylko warzywa na parze, oczywiście bez jakichkolwiek przypraw i są pyszne. Ale już niebawem wezmę się za mięsko i rybkę robioną w ten sam sposób :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne zdjęcia ;) Spora różnica wieku, u mnie synek 3 latka ma :D Wiecie co ja tez się często rozmarzam, mam dwoje dzieci takich fajnych, zdrowych, ślicznych i na dodatek synek i córcia - no aż się serce smieje ;) Oliwcia już usypia , zaraz synka kładę spać więc mykam Miłego wieczorka kobitki 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ luckylady no ja też teraz nie śpię podobnie jak i Ty wczoraj bo odpisuje od wczorajszych postów.Jeszcze robię pranie, a mąż ma nocki i tak ja też mam nocki :-).Tylko w nocy mam możliwość zrobienia czegoś w domu także robię i nadrabiam kaffe. Co do karmienia na żądanie to ja też tak robiłam i Aronek też mi ulewał do 5 m-ca.Teraz już nic nie ulewa :-).Jaka ulga.Przeważnie jak szliśmy do lekarza do na przewijaku coś tam zostawił :-P hi hi gaga26 też słyszałam o tym zapaleniu płuc :O masakra :-( Co powiedziała Pani doktor?? No ja uczyłam chodzić spać mojego aronka wcześnie, ale odkąd ząbkuje to póżno zasypia-jakieś arie nam daje: śpiewa, warczy itd.Ale ogólnie jest wyjątkowym dzieckiem i jest super grzeczny.Wszyscy znajomi mówią mi,że to niemożliwe by takie dziecko było .Ile się naśmieje, nagada, śpiewa itd.Jak są goście to grzecznie siedzi.Nie umie płakać , tylko marudzi.Ponoć to nie dobrze bo płuca muszą też się jaooś wyrobić-właśnie przez płacz.No, ale od początku ja jestem zaraz obok niego jak tylko się odezwie.Jak z nim nie jestem to mam nianię elektroniczną-baby phone- jak spi w łóżeczku więc jestem nabieżąco.Zawsze na każde jego zawołanie elinova-pomyslę nad tym parowarem :-) magdab no jesteś :-) szwedzia witaj w klubie z @@@ :-P amber-jak kaszka z butelki?? nie wiem jak przytyć.Ja wróciłam do swojej wagi 55 kg i stoje w miejscu więc jest ok.A Ty masz poniżej wagi sprzed ciązy?? ewa27-ja też miło wspominam ciążę, ciągle przeglądam zdjęcia z tego okresu i wszystki9e zdjęcia odkąd jest z nami Aronek :-).Czas tak szyblko upływa,że nie nadążam czasem za nim:O.No i masz rację,że wkrótce roczek naszych dzieci. tojaedyta mój też tak nie baraszkuje.Narazie czołga sie do tyłu. Dzieci śliczne :-) !!!! kala23 i jak to jest z tą różnicą wieku- 3 lata to w sam raz na drugie dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×