Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

dziś wysłałam zdjęcia do tych od których ma adres @ jest tam piękny i bestia :-P-czyli JA :-P dobra kończę bo mi się wszystko miesza. pozdrawiamy i dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U lekarza ok. Oskrzela i płuca czyste.W sumie jak wróciłam do domu to miałam nie jechać bo nie było widać żadnych objawów ale na wszelki wypadek pojechaliśmy. Dostał dwa syropki większą ilość wit C. No i znowu przytyL naszczęście niewiele teraz waży 10.90 kg mam nadzieję że do roczku nie przekroczymy 12 kg to wtedy będzie w normie:) Aha piękne te wasze dziewczyny:) No i na świat pcha się jedyneczka górna lewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WII EK/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53---- --8//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------ 8//2---------9,2/72----4 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-- -----7//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55---- --8//2---------8,5/76-----4 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54--- ---8//0---------9,30/74---2 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58---- --.7//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54--- ---7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58------- 7//2---------7,0/??------0 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57----- -7//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56----- --7//0---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56--- ---7//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51--- ---7//0---------7,8/70----1 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-- ---7//2--------10,0/72---2 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57--- ---8//0---------9,7/----2 tojaedyta--------Agatka-------18.05.-------3,510/55----- 7//0---------7,5/65----0 gaga26-----------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- ---7//4---------10,9/80---1 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62--- ---7//0--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ---6//3--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59-- ----6//3---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59----- -7/1----------9,2/72-----2 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52---- --6//2---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58-- ----6//2--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56--- ---6//2---------6,2/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55-----7/ 1---------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51---- ---7//0--------7,5/70-----0 czarna28--------Fabian--------29.05.-------3460/56------ 6//1--------7,5/71-----0 brygida-26-------Aron--------10,06,-------3,680/56---6// 0---------9,3/72----1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Heja z rana...niewyspana 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Dla Agatki 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 ....■.■.■...... ..■.. ■..■.. .■..........■ ..■... ..........■ ■............ .■ ............. ..■ .■..............................■ ...■..........................■ ......■....................■ ..........■............■ ..............■....■ .................■

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Agatki wszystkiego naj naj 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A co do różnicy wieku to mi sie wydaje ze 3 lata to oki, bo synek mi czasem pomoże, sporo rzeczy sie jeszcze pamieta, i takie dziecko potrafi sie samo zająć czymś.Moja szwagierka jest teraz w ciaży ma mieć synka a jak urodzi to jej pierwsze dziecko-tez chłopczyk skończy 2 latka-jak dla mnie to za mała różnica wieku bo takie dziecko to potrzebuje sporo uwagi a ja widze że ona sobie nie radzi to co to później bedzie ehh. Czyli moja Plinka to rodzynek ;) a tak to same siusiuny hihihi Dziś w nocy budziła się raz i potem po 6 ,zjadła i zasnęła także spałysmy do 8 ;) Miłego dzionka babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups nie Plinka tylko Olinka hihihihi chyba się jeszcze dobrze nie rozbudziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj pusto może was wywiało:) U nas strasznie wieje i ma wiać jeszcze bardziej aż się boję nie nawidzę wiatru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ gaga wejdz na gg to zrobimy sobie konferencje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! u nas dziś też pogoda potworna!! deszcz deszcz i jeszccze raz deszcz....nie chce się nawet głowy za okno wychylać:( dla Gagatki mnóstwo pyszności i dużo rasdości na codzień 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Brygida, gdyby co to ja tez poproszę o fotki:) iguana00@wp.pl my dzis znowu mamy zajęcia na basenie, więc jeszcze tylko kawka, mała drzemka i mykamy! buziolki dla wszystkich!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też witam mamuski. Olka wywinęła wczoraj numer Obudziła sie o 21.30 i poszła spac po północy.A wiecie co robiła ??bujała sie na rączkach i kolankach- chyba postanowiła ćwiczyć tak długo aż jej wyjdzie do przodu.Ale nic z tego - padła wykonczona i sztuki poruszania sie do przodu nie opanowała. Mamo Anulki - dziekuję za rade i za zainteresowanie Ale odpukać daję dzisiaj drugi dzięn sinlsc i ona go wcina!!!Zjadła dzisiaj 150. Enfamil premium 2 to taz jest chyba praparat mlekozastepczy?? Nie wiem jaka jest róznica - ale olka nie jest na nic uczulona .Myslę że sinlac jej smakuje po jest poprostu słodki i w smaku przypomina chrupki kukurydziane.Ale zobaczymy jak bedzie dalej. Brygida - fotki superowe. Mama laska jak sie patrzy a synuś?? No no mieszkamy blisko siebie to tak zapytam czy moze masz już synową??? Bo Aronek spełnia moje wymagania jako zięć. No wydaje mi sie że widziałam cie w realu z mezem w tamtym tygodniu,ale bez dziecka ??????To chyba nie byłaś ty....... Musimy się kiedyś wkońcu spotkać!!!!!!!!!!!!! no to tyle na razie pozdrawiamy dzieciaczki mamusie i tatusiów też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!! u nas na pogoda to poprostu ohyda!!!!!!! nici ze spaceru!!!!! z makusiem wszystko okej...dalsze postępy czyni w staniu hyhyhy{serce] pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! u nas tez paskudna pogoda, cały czas leje, ciemno i ponuro. Bardzo, barzo dziekujemy za zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwedzia jeśli chodzi o mnie to na 100% nie byłam w realu wyobraż sobie ,że odkąd jest Mały nie byłam w żadnym sklepie :O w Opolu byłam tylko na bioderkach :-) ale zobaczymy sie na 100% niech ustaną wiatry, deszcz, a potem, niech się zazieleni i wtedy się zobaczymy ;-) buziaczki dla Majówek wracam robic obiadek :-) do nocy bo wtey tu wpadnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dzisiaj pustawo na naszym forum.U nas ciągle pada, ale Agatka wyszła z nianią na krotki spacerek.dzis czeka mnie troche pracy w domku, bo przyjada nowe meble do Patryka do pokoju. szwedzia-jeszcze tylko moment i Twoja corka bedzie raczkowac, tyle prob nie pojdzie na marne. moj adres edsa@interia.pl - to dla tych, ktore chciałyby przesłac mi zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia... nie, to nie jest prepearat mlekozastepczy tylko mleko modyfikowane, w smaku rówiez słodkie ale i z wieloma dodatkowymi zadaniami (kwasy wysokotłuszczowe), moja Anula innego nie chciała oprocz wąsnie tego Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u nas tez wieje, wyje i leje :( Brydziu, prosze o fotki, plis!!! jo_mitura@yahoo.co.uk Szwedzia, my tez mielismy taka popodke wczoraj wieczorem - ale bawilysmy sie inaczej to jest ja dostawalam smoczka do buzi (mala sama mi go wpychala) i potem wypluwalam i to byl smiech!!!! a ze brakowalo nam kogos do podnoszenia smoczka to zawolalysmy tate i mielismy taki lancuszech - tak slicznie i rozkosznie sie smiala ze nie moglam sie zloscic ze nie spi - potem padla ok 23. Brydziu, powtorz mi ta twoja dietke zeby dojsc do jakiejs godliwej wagi bo juz mnie dolek bierze!!! zeby jak najszybciej te wiatry przewialy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama E a mocno tam u Was wieje?? Ja to normalnie mam tak nerwy dzis napięte bo strasznie boję się wiatru:(.Wyślę zaraz do Ciebie zdjęcia. Do innych co dały adresy to już wysyłam szwedzia wózek fajny :-).My chyba nie kupuimy spacerówki bo nigdzie nie jeżdzimy więc wystarczy nam wózek wielofunkcyjny-zresztą zaobaczymy. trzymajcie się w ten wiatr, pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, wieje az glowy urywa! ja nie wychodzilam bo leze w luzku ale Ewa wyszla z myszka jak tylko przestalo padac i jej wozek unosilo! cale 10 kilo wozka + 10 kilo myszki! a mnie w ogrodzie stol i krzesla poprzewracalo! Tylko piec razy dobrze zjesc i w domu siedziec :) z gory dziekuje za zdjecia!!! 🌻🌻🌻 a mowilam juz jak myszka sie bawi z nami w chowanego? siedzac naciaga na siebie gazete albo cos wystarczajaco duzego zeby ja zakryc i czeka az sie ja zawola, potem sie odkrywa no i my wolamy a kuku! Smieje sie z tego bosko! Szwedziu, ladna spacerowka no i zgadzam sie co do raczek! my mamy loola i jak pada to mama musi moknac (jesli nie ma kaptora) bo nie umiem prowadzic wozka jedna reka, tak niewygodnie! No ale nowego jeszcze nie bede kupowac, moze na lato i to taki super lekki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wysłałam Wam, tzn. Tym których adresy mailowe miałam foty Mateusza - Rozrabiaka ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ;) Na wiosnę też mam zamiar kupic spacerówkę, te mi się bardzo podobaja tylko osobiście bede szukała z troszkę większymi kółkami bo te nasze chodniki to wrrr 😠 Olincia cos spać nie chce, tata ją lula :p Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MAJÓWECZKI!!!!!!!!!!!!!🖐️ Pogoda sie trochę uspokoiła nareszcie:o W pewnym momencie myślałam ze koniec świata juz!!!:o Też sie boje wiatru, bo kiedyś przez wiatr juz śmierć w oczach miałam:( No my żyjemy... wyspać sie ostatnio nie mogę i przez kilka dni wcześniej chodziłam spać, czyli o 23!!:) To dla mnie absolutny sukces!!! Dzis juz wykąpana jestem od 20!!:D Zrobiłam wszystkie badania, bo jakaś taka nie do zycia byłam... ogólne osłabienie, senność i to nie ciaża, bo właśnie wczoraj okres dostałam:o Wyniki sa ok... jeszcze lekarz ich nie widział, ale anemii nie mam, hormony tarczycy ok, cukier ok, ale cholesterol poniżej normy:o Nie wiem co to oznacza, bo nigdy nie widziałam zeby ktos miał cholesterol poniżej normy!!:o Zuzinek tez zdrowiutki, ruchliwy, próbuje raczkować, ale jakoś jeszcze sie czegos obawia i woli sie czołgać jak żołnierz na poligonie:) Tak jak Wasze dzieciaki uwielbia kable, płyty, kwiaty zielone najbardziej chyba i naszyjniki to juz szał normalnie!!:) Jak wyciągam ją z kąpieli to jest płacz, pies ma jej juz dosyć i chowa się gdzie sie da:), kot u babci to samo, ogólnie gdzie jest Zuzia, tam zwierząt brak:) Ciapanie sie w jedzeniu, to tez jedno z ulubionych zajęć mojego dziecka... to tak żeby mama miała później zajęcie:o Kaszka dalej jest bleee, za to mleko z kleikiem mniami:) Rozkapryszona Księżniczka normalnie. Amberka... ja tez próbuje przytyć i marze o pełnych biodrach:( Moja kuracja, to frytki o 23, Nutella i takie tam... narazie efektów brak:o Brygida... gratuluję ciotki:) Ja byłam rozczarowana troszkę, bo nastawiałam sie na dzidzusia:o Spóźniła mi sie 1,5tyg... byłam pewna ze jestem w ciąży:o Ale nic... moze maj 2008...:) hihi… namawiam Biedronkę… żeby było raźniej:) Ola i Gagatka śliczne... Gagatka taka kluseczka jak moja :)❤️ Troche mi ja przypomina:) Poruszyłyście temat, który mnie interesuje... a mianowicie spacerówki. tez chce kupić mimo ze mam wózek wielofunkcyny:o Moja spacerówka to totalna klapa:o Wózek ma źle wywarzony środek ciężkości i jako spacerowy prowadzi sie beznadziejnie:( Głupia jestem ze nie kupiłam jakiegoś tańszego wózka głębokiego, a teraz mogłabym sobie zainwestować w fajną spacerówkę. Na czerwówkach widziałam link do takiej spacerówki Chicco... nie była droga jak na tę firmę, bo 430zł chyba, ale jak poszłam do sklepu żeby zobaczyć na żywca, to jednak chyba nie jest warta swojej ceny:( Nie mam pomysłu, nie wiem czego szukać:( HELP!! Chyba idę spać... ale jeszcze... c.d.n. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ grzywa---podobną minkę robi Wiki tyle, że ona jeszcze bardzo marszczy nosek do tego :-D ...a z reguy robi tak gdy ją wieczorem zabieram do spania i mówię, żeby tacie zrobiła \"papa\"...nosek automatycznie pomarszcony i sapie tak fajnie przy tym :-) My jak narazie też mamy tylko wózek wielofonkcyjny i na wiosnę zdycydujemy czy kupujemy spacerówkę...na razie ten nam wystarcza. kala--Wiktoria wczoraj też miała buntowniczy wiczór i zasnęla dopiero po 21-wszej :-( Pomijając fakt, że póxniej sie jeszcze z 3 razy obudziła...echhhh ten mój szkrabik :-) A u nas na morzu sztorm Ja również nienawidzę wiatrów, ale cóz począć...musimy to przetrzymać Miłego bezwietrznego dnia 🌻 A pracujacym mamusiom przypominam, że dziś już piatek i czas rozpocząć weeknd :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
HEJ DZIEWCZYNY---GDZIE JESTEśCIE??? Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku, bo jak tak słucham wiadomości co ten wiatr wyprawiał w nocy to przerażona jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ❤️🌻 Witajcie kochane ❤️🌻 🌻 grzywa juz na gg ci napisałam że twoja Zuzka jest cudna!!! skad ona ma tyle włosków??? hehe co do przytycia to ja mam doline na maxa az w depresje wpadłam :( tez musze sobie zrobic wszystkie podstawowe badania moze jakiegos tasiemca mam czy cus??:( Mały od dwóch dni zasypia jak zawsze o 20 ale o 20:30 juz nie spi i lezy z nami do 23! wyspany jest i gadatliwy jak nie wiem co...:) 🌻 Malinko zdjecia dostałam sa boskie! nie moge w to uwierzyc że Mati juz sam sie wspina na łóżko,teraz ci wierze że masz cyrk w domu:) 🌻 brydzia ty małpo jak mozesz tak pisac piekny i bestia!! twój synus jest sliczny po mamusi:) dzieki za zdjecia:) Ja mam doline na maxa! wiecie co mój mądry piotrus zrobił?pożyczył odemnie 14 tys te co miałam z e sprzedazy samochodu i za nie miała kupic nowy i wpłacił sobie do banku żeby bank widział,ze nie tylko wpłaca po 2tys 3tys ale tez 14tys i w przyszłosci bedzie nam lepiej sie starac o jakis kredyc czy jak? tak mi tłumaczył... I te 14 tys zabrał mu z konta firmowego URZĄD SKARBOWY!!! bo miał zaległości prawie na taka sume z 5 lat!!!!!!!!!!! boze co za kretyn!!! Na dodatek powiedział żeby moi rodzice specjalnie nie przyjezdzali bo on ma za duzo problemów i nie bedziemy nigdzie wychodzic:( jestem załamana czuje sie normalnie jak kura domowa! Z domu wyjsc nie mozna bo codziennie pada i do okoła sa te cholerne choróbska,na impreze tez nie bo piotrus ma problemy,do poznania tez nie bo nie mam czym jechac a pociagiem nie bede dziecka męczyc, ja dostaje na głowe!!!!! A teraz cos przykrego:( zawsze jak mi sie śni że komuś lub mi wypadaja zęby to po paru dniach lub wczesniej dowiaduje sie o czyims pogrzebie:( sprawdza mi sie to w 100%:( i niestety dzis w nocy miałam taki sen,bardzo sie boje! mam nadzieje,ze tym razem sie sen nie spełni:( 🌻mimo wszystko życze wam udanego weekendu 🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Oj Aniu, no nic tylko Ci współczuć....ale wykombinował ten Twój mąż...nie ma co..... no też bym w furię wpadła i to bez wątpienia.....No, pieniądze to już nie do odzyskania, bo jak... do pogrążaj się , bo to i tak już nic nie da.... 😭 Elinova, Grzywa – Paulinka też robiła taką minkę z noskiem, jak mówiliśmy jej „zrób minkę” to tak śmiesznie marszczyła nosek.... Grzywa – śliczną masz córeczkę...a te kucyczki to ma boskie :-) Doszedł nam aparat, naprawiony, więc znowu mogę cykać zdjęcia ;-) 200 zł w plecy...ach te dzieciaczki, same straty ;-) Kacperek już ślicznie raczkuje i już nie ma przed nim schowania ;-) wszędzie za mną powędruje ;d Wczoraj byłam na wieczornym wypadzie, wiało jka cholera, fryz ....nawet Taft na każda pogodę nie pomógł :-), ale co tam...posiedziałam ze znajomymi 3 h i jak nowonarodzona wróciłam do domku ;-) Super sprawa taki wypad...człowiek się odstresuje i aż chce się żyć... Wiecie co wykombinował wczoraj mój synuś..... mąż go uspał i jak zwykle zamknął go w drugim pokoju, żeby miał spokój...za jakiś czas słyszę jakiś rumor, wchodzę do pokoju, a mój syn na podłodze leży !!!!!!!!!! 😭 😭 Szok!!! Wypadł z wózka!!! Zwykle jak się budził był płacz i nigdy nie wstawał!!! A tu masz ci los.... ale o tyle dobrze, że wypadł najpierw na fotel a potem zsunął się na podłogę, bo nawet nie płakał, więc wnioskuję, że nic mu się nie stało i nawet się nie uderzył.... :-) Od dziś spi w szelkach!!! Trochę go musza gnieść ale trudno, to dla jego bezpieczeństwa..... z mojego syna będzie chyba kaskader.... ;-) Zmykam gotować zupke dla Kacperka Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×