Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

lucky- tabelka jesli chodzi o ole jest aktualna!!!!!!!! Tak tak wazy moze teraz 6.900 no dajmy na to ze 7kg. Tez mało . No ale zgodze się z mama E ze sam pokarm mamy to już za mało. Moja koleżanka tez tak miała że jej mała nie chciała nic innego ale jednak potrochu jej wmuszała te nowe smaki i załapała. Wiesz co jedna dziewczyna z czerwcówek miała ten problem chyba brzusia moze tam zapytaj jak sobie poradziła moze ci poradzi co i jak. Moja ola dziś strasznie marudna jak ten ząb dzis nie wyjdzie to.....nie wiem co zrobie.Chyba sie rozpłacze- w dodatku cały czas jestem sama bo robert non- stop na wyjeżdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ;) Odnosnie tego spania na brzuszku to wałśnie wolałam się was spytać bo też sie troszkę bałam a Olinka też właśnie śpi z tyłkiem w górze :P Mąż zdążył wyzdrowieć a mnie wzieło-mam gorączkę i wszystko mnie boli więc tylko na momencik Wszystkiego naj dla jubilatów i solenizantów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas o 4 dni nowy ząbek więc poprawiamy tabeleczkę we wtorek idziemy do lekarza, i zobaczymy ile waży moja Panna Smerfetka :-) NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WII EK/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53---- --9//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------ 9//0---------9,2/72----4 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-- -----9//1---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55---- --9//0---------8,5/76-----4 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54--- ---9//0---------10,00/74---2 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58---- --.8//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54--- ---7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58------- 8//2---------7,0/??------2 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57----- -8//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56----- --8//2---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56--- ---8//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51--- ---8//1---------8,4 /70----2 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-- ---8//2--------10,0/73---3 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57--- ---8//2---------9,7/----3 tojaedyta--------Agatka-------18.05.-------3,510/55----- 8//0---------8,75/67----0 f-ka---------------Dominika-----19.05------------------- --------------------------------6 gaga26-----------Adrian--------20.05.-------3,9/58------ --8//0---------10,9/80---2 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62--- ---8//1--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ---8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59-- ----8//0---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59----- -8//0----------9,2/72-----4 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52---- --8//0---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58-- ----8//0--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56--- ---8//3---------6,85/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55-----8/ /0----------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51---- ---8//0--------7,8/70-----0 czarna28--------Fabian--------29.05.-------3460/56------ 7//3--------7,5/71-----0 brygida-26-------Aron--------10,06,-------3,680/56---7// 1---------9,3/72--------4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam poprawic hihihi, więc znowu wlekjam NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WII EK/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53---- --9//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------ 9//0---------9,2/72----4 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-- -----9//1---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55---- --9//0---------8,5/76-----4 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54--- ---9//0---------10,00/74---2 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58---- --.8//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54--- ---7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58------- 8//2---------7,0/??------3 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57----- -8//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56----- --8//2---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56--- ---8//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51--- ---8//1---------8,4 /70----2 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-- ---8//2--------10,0/73---3 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57--- ---8//2---------9,7/----3 tojaedyta--------Agatka-------18.05.-------3,510/55----- 8//0---------8,75/67----0 f-ka---------------Dominika-----19.05------------------- --------------------------------6 gaga26-----------Adrian--------20.05.-------3,9/58------ --8//0---------10,9/80---2 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62--- ---8//1--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ---8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59-- ----8//0---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59----- -8//0----------9,2/72-----4 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52---- --8//0---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58-- ----8//0--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56--- ---8//3---------6,85/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55-----8/ /0----------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51---- ---8//0--------7,8/70-----0 czarna28--------Fabian--------29.05.-------3460/56------ 7//3--------7,5/71-----0 brygida-26-------Aron--------10,06,-------3,680/56---7// 1---------9,3/72--------4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️🖐️🖐️ :-D :-D :-D :-D Tak...tak dziś mój ulubiony dzien tygodnia...i dlatego taka radosna od samego rana jestem :-) Nie macie pojęcia jak się cieszę gdy tylko piątek się zaczyna :-P A mysl o całych dwóch dniach spędzonych z Moją Pszcólką normalnie mnie uskrzydla :-P Lucky---dane Wiki w tabelce jak najbardziej aktualne. Też sądzę, że powinnaś pójść po poradę do innego pediatry. Uważam, że dziecko 9 m-ne powinno zjadać już inne posiłki :-) A może po prostu Gabryś nie trafił jeszcze na swoje ulubione dania??? szwedzia---Bunia nie tyle marudzi na ząbki co gryzie mnie po cyckach :-D Witaj plicia 🖐️ Napisz nam coś więcej o sobie i Twojej córeczce :-) Chętnie dopiszemy Cię do tabelki i odzywaj się jak najczęściej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
gaga---moja poranna kompanko z kaffe...gdzie się podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem cały czas was podczytuję ale nie mam czasu aby pisać a w ogóle wczoraj dopiero tp naprawiło linię po wichurze. spóźnione życzenia dla wszystkich świetujących:) u nas ok mały chce tylko chodzić a o raczkowaniu zapomniał i jak wsze szkrabki też śpi na brzuchu. A teletubisie już mu się znudziły bo nagrałam na płytę i cały czas mu puszczałam, ale na słoneczko nadla regauje radośnie pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek, witam po bialej nocy - tak rzadko sie zdarzaja ze juz zapomnialam jakie to dziwne uczucie to niedospanie :( Szwedzia, no ja tez licze ze ten zembol wreszcie wyjdzie, mala tak mi wczoraj w nocy plakala, krzyczala, az drgala z bolu. Ale jak tylko ja wzielam do luzka z nami do smacznie przespala do rana - a ja oka nie zmruzylam przez tych dwoch chrapaczy!!!! No ale nie ma co narzekac, dzisiaj piatek!!! Acha, nie powiedzialam wam, w zeszlym tygodniu mialam rozmowy kwalifikacyjne, zaoferowali mi prace, ja zaakceptowalam! Praca lepsza, pieniazkow troszke wiecej i sie przydadza bo kupujemy dom! Szampan jeszcze sie mrozi bo Lukasz na antybiotykach, ale butla chyba zniknie jutro wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada! Sliczni jestescie! A Makary takie piekne zielone oczka ma? Buziaczki dla slicznych dziubkow! 😘😘😘 I ta hustawka to swietny pomysl! Sprawdza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej my także na nogach i już nawet teletubisie wciągnęłyśmy ale dziś coś kiepski sygnał tv mamy więc słabo było widać, choć moje dziecię i tak śliniło się z radości do tych stworków:) Mamo E- no to największe gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! nie dość, że praca to jeszcze dom, super!!!!!!!!!!! ja jak pomyślę o tych rozmowach kwalifikacyjnych, jakie czekają mnie w bliżej nieokreślonej przyszłości, to aż drgawek dostaję:) całuski!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej!!!!! Witajcie świtkiem rankiem koło południa!!!!!!!!U nas wakacje w dalszym ciągu - Przemo ma urlop do końca tygodnia:-) Brydziu wczoraj mnie na necie nie było więc nie złożyłam Ci życzeń imieninowych ale robięto teraz wszystkiego najlepszego zdrowia szczećia i słodyczy!!!!!I żeby wszystko sie w końcu pięknie poukladało jak puzzle z 10 cześci;-) ❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️ W dalszym ciągu walczymy z alergią.....wczoraj Makus zjadl na obiad mięsko z brokułkami i troszkęmu sie zaczewinił policzek mimo iż nie było to tak rozognione jużwięc niewiadomo czy to nie od brokułów kurcze, albo od królika które też w tym obiadku było...sama już nie wiem ... ściskamy i pozdrawiamy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mamo E----no to wielkie gratulacje 🌻 Tego szampana to sobie sami wypijcie, ale już wiem gdzie zorganizujemy zjazd majówek hehehehe :-D Mam nadzieję, że będziesz miałą duży ogród żebyśmy mogły namioty rozbić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
MADA---Makuś boski...i widać, że cieszy się siedząc w hustawce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E, ode mnie tez:-D Dzięki Eli:-) słodziutki ten mój bąk no nie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny... jakos ostatnio nie mam natchnienia pisac,ale cały czas was czytam:) Rodzice juz pojechali i zowu mi nudno:( a pozatym pogoda do bani... 🌻 madzia dzieki za fotki sa śliczne:) 🌻 mamo e zapomniałam ci odpisac że w poznaniu kupiłam sobie fajną spódnice na polarze jest ciepła i inna:) zrobie zdjecia to wam wysle kupilam tez pomarańczowy golfik i tunike żółta w paski,nie wiem co mnie naszło na te kolory:) ale do opalenizny wyglądaja super! Kupilam tez nowy strój kapielowy no i miałam problem bo góra 38 mi jest dobra ale dół troszke za duzy buu.... ale nawet nie widac hehe efekt mysle że tez jest bo jak mnie piotr zobaczył na basenie (oczywiscie nie widział go wczesniej...)i jego koledzy(oczywiscie nie widział go wczesniej...) to wszyscy zamarli a jeden z kolegów mnie nie poznał jak weszłam hahaha a piotr mnie tak pilnował że nawet z nimi na saune nie poszedł hihi mały ciagle mi sie budzi z 5 razy w nocy ale jak dam mu chociaż łyczka picia to odrazu zasypia nie wiem o co chodzi z tym budzeniem sie... i jestem strasznie nie wyspana:( aha te przysamki na noc uwielbia oprócz tej kaszki z bananami bo chyba jest za mdła ale reszte wcina jak nie wiem:) niestety na tez wsi w Kołobrzegu nie ma tego i musze czekac az pojade do poznania albo mamusia mi przywiezie.. dobra spadam cos porobic,a moze któras by wpadła do mnie na kawe a potem na spacer???:) bo samej mi sie strasznie nudzi... 🌻miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowki! Duzy ogrod jest oczywiscie priorytetem przy zakupie domu! Eli, organizuj!!!! :D :D :D jak na razie idzie jak po masle, jeszcze tylko chcialabym te kila jakos zrzucic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Aśka---powoli powoli...Nie za dużo pragniesz??? Nowa praca...lepsza pensja...własny dom z dużym ogrodem...my na zjeździe u Ciebie :-P I jeszcze kg Ci się marzą/do zrzucenia oczywiście/:-D Chyba już teraz zacznę się rozglądać za tanim samolotem do wynajęcia, bo jakoś tam do Ciebie musimy dotrzeć no nie?? Wyobrażacie to sobie ---cały samolot szalonych Majówek i jeszcze bardziej szalonych dzIeciaczków :-D Heeeeee :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A ja właśnie ugotowałam Kluseczce mojej budyń malinowy...ciekawe czy jej zasmakuje?? Pierwszy raz zrobiłam takie cuś :-D I to sama.. to nie taki budyń z paczki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova, ty juz w domciu? No to weekend juz sie zaczal!!!! A jak ty zrobilas ten budyn? Kisiel to jeszcze umiem jakos zrobic ale o budyniu zupelnie nie mam pojecia.... A co do zjazdu/spotkania - to naprawde bylo by fajowo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego nauczyła mnie mama: Nauczyła mnie doceniać dobrze wykonaną pracę: \"Jeśli zamierzacie się pozabijać, zróbcie to na zewnątrz - przed chwilą skończyłam sprzątać!\" Nauczyła mnie religii: \"Lepiej się módl, żeby na dywanie nie było śladu\" Nauczyła mnie podróży w czasie: \"Jeśli się nie wyprostujesz, strzelę cię tak, że się znajdziesz w przyszłym tygodniu\". Nauczyła mnie logiki: \"Dlaczego? Bo ja tak powiedziałam!\" \"Jak spadniesz z tej huśtawki i skręcisz sobie kark, to nie pojedziesz ze mną do miasta.\" Nauczyła mnie przewidywania: \"Tylko załóż czystą bieliznę, na wypadek gdybyś miał wypadek\" Nauczyła mnie ironii: \"Śmiej się, a zaraz ci dam powód do płaczu!\" Nauczyła mnie tajemniczego zjawiska osmozy: \"Zamknij się i jedz kolację!\" Nauczyła mnie wiele o wytrzymałości: \"Będziesz tu siedział, póki nie zjesz tego szpinaku\" Uczyła mnie meteorologii: \"Wygląda, jakby tornado przeszło przez twój pokój\" Nauczyła mnie o zagadnieniach fizyki: \"Gdybym krzyczała, że spada na ciebie meteor, czy byś raczył mnie wysłuchać?\" Nauczyła mnie hipokryzji: \"Powtarzałam ci milion razy - nie wyolbrzymiaj!\" Nauczyła mnie o kręgu życia: \"Wydałam cię na ten świat, to mogę i na tamten\" Nauczyła mnie modyfikacji zachowań: \"Przestań zachowywać się jak twój ojciec!\" Nauczyła mnie zazdrości: \"Są miliony dzieci, które mają mniej szczęścia i nie mają takich wspaniałych rodziców jak ty!\" Nauczyła mnie cierpliwości : \"Tylko poczekaj, aż wrócimy do domu\" Nauczyła mnie medycyny: \"Jeśli nie przestaniesz robić zeza, to zobaczysz, że Ci tak zostanie\" Nauczyła mnie myśleć przyszłościowo: \"Jeśli nie zaliczysz tej klasówki z polskiego, to nigdy nie dostaniesz dobrej pracy\" Nauczyła mnie empatii: \"Załóż sweter - dobrze wiem, kiedy jest Ci zimno\" Nauczyła mnie czarnego humoru : \"Jeśli kosiarka obetnie Ci stopy, to nie przychodź z tym do mnie...\" Nauczyła mnie otrzymywania: \"Oj, zobaczysz, że dostaniesz!\" Nauczyła mnie dorastania: \"Jedz warzywa, bo nigdy nie urośniesz!\" Nauczyła mnie genetyki : \"Jesteś zupełnie jak Twój ojciec...\" Nauczyła mnie moich korzeni: \"Czy Tobie się zdaje, że urodziłeś się w stodole?!\" Nauczyła mnie doświadczenia: \"Zrozumiesz jak będziesz mieć moje lata. A teraz rób to!\" Nauczyła mnie sprawiedliwości: \"Kiedyś też będziesz mieć dzieci i mam nadzieję, że będą takie jak ty!\" Nauczyła mnie oczekiwania: \"Poczekaj tylko, aż ojciec wróci!\" Nauczyła mnie otrzymywania: \"Dostaniesz, jak tylko wrócimy do domu!\" Nauczyła mnie podejmowania wyzwań: \"Co ty sobie myślisz? Odpowiedz, jak cię pytam! Nie odszczekuj się!\" Nauczyła mnie indywidualizmu: \"Gdyby wszyscy skakali z mostu, to ty też byś skoczył?\" Nauczyła mnie zasad zdrowego odżywiania: \"JEDZ!\" Nauczyła mnie, jak wykształcić sobie zainteresowania: \"Tylko nudni ludzie się nudzą.\" Nauczyła mnie, jak SZYBKO wykształcić sobie zainteresowania: \"Nudzisz się? Zaraz ci znajdę zajęcie!\" Nauczyła mnie, jak wybrać właściwego partnera na resztę życia: \"Tego kwiatu to pół światu.\" Nauczyła mnie miłości do rodzeństwa: \"Jak zaraz nie przestaniecie się kłócić, to każę wam się pocałować!\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Czołem w sobotni poranek :-) Ja już na nogach, bo spałam od 20--stej hihihi więc więcej mi nie potrzeba. Moje dwa bąbelki śpią...a raczej bąbelek i bąbel wielki :-D emcia---niezłe to czego Cię mama nauczyła :-P mamo E--- budyń robię tak jak kisiel tyle że zamiast wody mleko daję :-) ...oczywiście modyfikowane.... A ja mam nadzieję, że dziś uda mi się wyjść na spacer z MOją Pchełką....Jak na razie pogoda super...słonko za oknem...może tylko trochę wieje, ale to przetrzymamy :-D Już nawet wstepnie umówiłam się z mamą czerwcowych bliźniaków na spacerowanie, ale co z tego wyjdzie??? zobaczymy :-) Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego weekendu spędzonego w gronie najbliższych i najukochańszych osób 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! u nas tez sloneczko ladnie swieci - wyglada wiosennie, juz widzialam krokusy i zakile :) 🌻🌻🌻 Butelka wina mniam mniam poszla i dzis mnie leb boli :( tak sie odzwyczailam ze po dwoch kieliszkach juz zasypialam... Duzy chrapacz jeszcze chrapie, a mala chraparka urwisuje mi na podlodze - niedlugo czas drzemki pieknej soboty zycze 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz myslalam ze ten
maly chlopczyk ma 8,5 m /metra/ wielkolud, a tu o miesiace chodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi
inteligencją ktoś zabłysnął myśląc,że o tych 8,5 metrach :-P ojjjjojjjjj :-P :-D już to widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywka i Lucky to juz w ogóle na czerwcówkach nie bywają :( ...nie wspomne o Brydzi :( Majówki- 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama tez wiele mi zaszczepiła tych \'\'cennych\'\' wartości 😠 Ale jak sie uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy :-) DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE Z WASZEJ STRONY I ZA ŻYCZENIA-BARDZO DZIĘKUJE,ŻE P-AMIĘTACIE :-) elinova--Dla Wiki wszystkiego najlepszego-9 miesięcy minęło bardzo szybko :-).Cieszę sie,żer z oczkami wszystko dobrze ;). kala23 Aron nie śpi na bnrzuchu-śpi albo na plecach albo na boku.Choć czasem widzę,że na tym boku to prawie jak na brzuchu. grzywa-życzę więcej czasu;).Zuzanna jest urocza,.Ostatnio oglądałam Wasze zdjęcia;)Bystra dziewczynka;). szwedzia-extra pozycja da spania;).SUPERRRR ;) madalena-goście i po gościach.Pewnie ulga w domu-co??Makuś śliczny;).Dziękujemy za zdjęcia luckylady-moja znajoma to karmiła swoje dzieci przez rok tylko pierisią bo takie miała przekonania.Ja jednak wolę nie testować takich rzeczy sama od siebie.Ja polecam zmianę lekarza lub porady innego by Ci powiedział co i jak .Nie martw się będzie dobrze;). plicia witaj i zostań z nami;) mama E super z pracą.A wypiłabym też szampana choć za alkoholem nie przepadam.Mmmm bąbelkowo mi się zrobiło;) amber ja czekam na zdjęcia w nowych kreacjach:P.Pewnie wyglądasz super;). c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c d a tak u nas jestem zdenerwowana bo ponad 2 tyg temu kupiłam na allegro odkyrzacz bo mi się stary zepsuł:(.I do dziś nie mam ani pieniędzy, ani towaru.Piszę do faceta i mi jakieś pierdoły gada:O.Nie wiem co mam zrobić:O.Czy m,oże któraś miała podobną sytuację.Co mi z negatywa kiedy zostałam bez niczego:O.i czekam jak ta wariatka:O.Straciłam nerwy i czas i pieniądze na telefon do głupka:O. pozdrawiam Kochaniutkie;) i Wasze Bobaski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!!!! Dziś urodziny Przemka 28, Dziuńdziusiowi wychodzi powoli następny ząbek, a wczoraj zaliczył guzosiniaka na czole,dziś siniak jest cały fioletowy; jakby ktoś rozgniótł mu jagodę na czole- Biedne maleństwo tak płakał wczoraj❤️,szkoda mi go było okropnie- przypierniczył o oparcie krzesła.Ale dzisiaj już okej!!!Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u Blanki(jego dziewczyny) dalej nie lubi moje dziecię pewnych siebie kobiet, gdy tylko zaczęła sie do niego umizgiwać ( standardowo: stopa , sweter, oko rączka) a ten w ryk, wolał być w bezpiecznej od niej odległości;-) ach te kobiety:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi majóweczki!!! Brydziu proponuję najpierw zgłosić to na Allegro i jeszcze trochę poczekać. My mamy taką samą sytuację. Kupiliśmy kamerę do monitoringu za 750 zł. Facet ma sklep i kupę „naleśników” więc zaufany gość. A tu nagle cisza, negatywu mu się posypały, na tel nie odpowiadał, tak samo na maile i posty z Allegro. W końcu odpisał, że mieli wypadek i trafił do szpitala, (a trwało to miesiąc) więc od przyszłego tygodnia zaczną działać. Czy wierzyć ..hhhmmmm, sama nie wiem, ale najważniejsze jest to, ze się odezwał. Mam nadzieję, że finał tej sprawy zakończy się szczęśliwie, bo po policji i sądach to mi się włóczyć nie chce.. ;-) Ale różnie to bywa. Kiedyś zostaliśmy oszukani, chyba na kwotę 40 zł...coś tam niuni chciałam kupić, ale cóż, przepadło, a tego na policję zgłaszać nie warto... pozdrawiam i powodzenia życzę ;-) Elinova – co do tego czego nauczyła mnie mama...to ...hhhmmmmm Nauczyła mnie religii ;-) (patrz przykład) Ironii ...... ;-) O meteorologii też nie zapomniała ;-) ...cierpliwości... ;-) ....czarny humor też występował.... itd., itp. ....ciekawe czego Was mama nauczyła... hi hi, nie jedna zapewne przeczytała o sobie ;-) Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×