Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Magda> Olek śpi w śpiworku z Glucka. Jak dla mnie i Olka bardzo ok.:) Dziewczyny jakimi zabawkami bawią się teraz najchetniej Wasze dzieci? Oczywiście oprócz tych zrobionych ze sprzętu gospodarstwa domowego;). Szwedzia> jest taki przysmak na dobranoc Hippa> kaszka manna z czekoladą. Daję ją Olkowi od czasu do czasu. Takiej normalnej czekolady jeszcze nie dawałam, nawet do polizania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wiadomość z ostatniej chwili : MATEUSZ SAM PRZESZEDŁ 4 KROKI!!!!!!!! No i wszystkiego naj dla Makarego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudkaaa:D Gratki dla Mateuszka🌻😘 Zapomniałam dopisać że Olinke jak się poprosi to da am mamusi :D a tak to straszna śmieszka z niej i duuuuzo gada-po swojemu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!! Jest tu kto?? Ja czekam na mamę, bo własnie jedzie do nas. Będę mogła w spokoju zrobić weekendowe porządki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej już podpisuję listę obecności:) przepraszamy za wczorajsze roztargnienie i od razu życzymy wiosennemu Makusiowi wszytskiego naj naj naj 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ i tu nawet specjalne życzenia od Majki:) l.usauixsżi,ua1q,€\'hjgv tlgvibtsxq2wdc32w\\cx hmmm nie wiem, co autor miał na myśli ale to pewnie oznacza mega buziaki dla MAkarego!!!!!!!:) oj Grzywa, zazdroszcze tego czasu na porządki, bo z tą moją gwiazdeczką to cięzko coś zrobić, dziś już dobrałą się do szuflady i wyciągnęła rolkę folii aluminiowej, na szczęście nie zdążyła jej zjeść:) buziole!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz jestem- niewyspana noc była koszmarna ,Ola jak się obudziła o 23 to zasneła po 3 .Ale wychodzi jej druga jedynka wiec bunt usprawiedliwiony. Dzisiaj na noc dam jej viburkol bo muszę odespac.Ona też. Ale też muszę wam powiedzieć ze ola tak od trzech dni,jak kuca to potem wstaje- bez podpórki ,sciany czy tam czegoś.Poprostu wstaje i stoi a po chwili siada.A dzisiaj zrobiła nóżkami dwa kroczki w moja stronę ,bo ja stałam i zdebiałam bo ona te swoje popisy robiła na kafelkach w przedpokoju i ja nie chciałam jej wystraszyć to ona ruszyła w moją stronę. Dobra ide coś porobiś bo jutro mamy gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa... gdyby nie moja mama, która zawsze raz w tyg nas odwiedza, to tez bym miała ciężko z tymi porządkami. Jak jestem sama z Zuzką, to naprawdę czasami ciężko jest nawet z obiadem. Zazwyczaj robię wszystko od godz 7 do 9, bo wtedy jest w domu mój mąż i moze sie Zuzką zająć. Jak mała śpi przed południem, to wtedy mam czas na kawę i śniadanko. Prasowanie, wieszanie prania itp., zazwyczaj robię po godz 20, bo Zuzka juz wtedy śpi:) Ale ogólnie nie jest źle z tą organizacją, myślę ze nawet nieźle sobie radzę ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, skądś znam ten plan dnia, coś zrobić można jedynie, jak te małebąble zasną, jedyny problem, że moja urządza sobie mega długie drzemki - 25 minut:) więc czasem rzeczywiście cięzko, na szczęscie tatulek wyrozumiały i nawet nie jest zdziwiony, jak czasem nie ma obiadu:) jednym słowem- dobra organizacja to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w tak piekny słoneczny dzionek:) Oli spi a ja zaraz jade pokazac piotrusiowi mój nowy samochód hihi mam nadzieje że mu sie spodoba bo mi bardzo ale ja pod wzgledem techmicznym sie wogóle nie znam i od niego zależy czy go kupie czy nie... Malinko juz ci napisałam na gg GRATULACJE dla Mateuszka !!! ja tez bym juz chciała zeby Olivier już chodził:) ale wiem ze dziewczynki ponoc szybciej zaczynaja chodzic niz chłopcy,ale mysle ze to zależy od samego dziecka:) życze wam slonecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber... gdzie ten słoneczny poranek??:o Rzuć nam troche tych promyczków, bo u nas leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez pogoda do d..y!! mimo to chyba zaraz na spacerek pojdziemy! qrde a u nas te pieprzone f-16 latają i latają i taki hałas robią, że radia w mieszkaniu nie słyszę!!! buuuuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMBER jakie auto chcesz kupic
ja chce kupic Yarisa.Bo nie potrzebuje wiekszego fotelik mam taki http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=174484866 Polecam foteliki Maxi cosi wczesniej tez mialam tej firmy fotelik cena tez jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMBER jakie auto chcesz kupic
ten fotelik to kupila grzywa nie jest bezpieczny.A ja na pierwszym miejscu stawialam bezp a pozniej cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz ze nie jest bezpieczny?? Pod jakim względem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie kupiłaś bardziej bezpiecznego, bo Priori nie jest najbezpieczniejszy z bezpiecznych ??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMBER jakie auto chcesz kupic
wejdz na strone z testami Priori ma 3-4 gwiazdki wie sadze ze to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMBER jakie auto chcesz kupic
najlepiej kupic fotelik 0-13 9-18 15-36 foteliki w tych grupach sa najbezp bo sa idealnie dostosowane.I dobre firmy wlasie w takich przedzialach robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale pod względem bezp ma 3, a mogłaś zamówić taki który ma 4. ceny oczywiście około 1000 zł, więc dlaczego nie zamówiłaś?? I jak wypadł Coneco?? tam nie ma oceny... moze wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMBER jakie auto chcesz kupic
obecnie mieszkam w niemczech tutaj najczesciej kupowane to maxi cosi i kiddy czy jakos tak.Ten akurat tesciowe kupili jak ja bym kupowala to bym kupila Tobi. wejdz na fotelik.info tam sa testy dobrych fotelikow-firmowych tych nie znanych tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tam byłam i przy zenith i wielu innych nie ma żadnej oceny... oznacza to ze dą do dupy?? Zresztą... myślę ze wiele zależy od tego jak często i w jakie trasy jeździsz, jakim samochodem:) Jeżeli np jeździsz maluchem, to niestety żaden fotelik dziecka nie uratuje... nie oszukujmy sie. Ja nie będę sie kłócić, bo wiem ze w testach Maxi cosi wypada najlepiej, ale niestety nie każdego na nie stać. Więc myslę ze jak dziecko jedzie autem raz w tyg w niedziele na obiad do babci, to Coneco Zenith wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... i jeszcze jedno... ostatnio mój mąż pojechał do sklepu z fotelikami i gadał z facetem od tych fotelików. pokazywał mu jakiś fotelik maxi cosi i porównywali z Zenithem... nie różnił sie kompletnie niczym... nawet zapięcia identyczne, wszystkie szczegóły. Ja nie wiem co to był za model, nie było mnie tam, ale moze jutro pojedziemy do tego sklepu to zobaczę. Najbezpieczniejsze foteliki kosztują 1000, 1500zł. na polskie realia, to niestety duzo jak na fotelik. Większość polaków, jeżeli juz kupuje rzeczy drogich renomowanych firm, to raczej kupuje używane... a to tez nie jest najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi i foteliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanko... ktoś ma spacerówkę Coneco traffic?? To taka z fajną budką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko wazac 8 kilo nie miescilo sie w foteliku 0-13, a na 9-18 bylo za male tzn nie umialo siedziec ...musialam wiec kupic 0-18:O nie do konca jest tak idealnie z tymi przedzialami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMBER jakie wuto chcesz kupic
auto ma bardzo duze znaczenie ja mam teraz Astre 2 ale maz od dluzszego czasu mnie namawia na zmiane i chyba kupimy tego Yarisa nie wiem czy w Polsce juz ich duzo jezdzi? widzialam bedac u rodziny Yaris ale te stare.Kobietki a Wy jakim autami jezdzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może od razu o stan majątkowy się pytaj a nie tak krażysz:P Kobietki zajrzałam tylko na chwilke żeby poczytać i sie pochwalić -taka bede baba:P Bawiłam sie z Olinką -stawiałam ja i się odsuwałam i na poczatku kiepsko jej szło ale po paru minutach przeszła pół pokoju :D:D:D Nie moge sie nadziwić jaka ona zdolna baba jest.Kuba jak miał tyle co ona to śmigał na czterech a co ty mówić samemu w pionie. Mykam okna pucować a wam i waszym dzieciaczkom duuuuzio 🌻🌻🌻🌻 aha i wszystkiego naj naj dla jubilatów jak solenizanci są to tisz🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ u nas leje z cebra i do tego wieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po za tym wszystko po staaremu...Aaa TYlko kolejny guz -dziecko chciało sobie podnieść dupkę do góry i hukneło o oparcie wersalki!!!A najlepsze jest to ze Przemek siedział tuż obok....ale cóż trza sie przyzwyczajać- nie pierwszy i nie ostatni raz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 1.zacznę od pytania: jaki rozmiar czapek kupujecie dla Maluszków 2. gdzie są teraz czerwcówki?? 3.Grzywa ja miałam fotelik coneco 0-14 i jestem zadowolona.Z pewnością im droższe tym lepsze choć nie zawsze!!!Czasem sugeruje się ktoś tylko ceną.Każdy fotelik spełnia jakieś wymogi , a jeśli nie spełnia to nie może być przeznaczony dla dziecka.Ja nie żałuję wyboru co do naszego fotelika.Mało jeżdzimy i teraz bym się po d.. gryzła gdybym kupiłam maxi cosi-za 500 zł, a kosztował 149na all.... .Moja kuzynka jest w Nimczech i też mi powiedziała\" nie żałuj małemu tylko kup M..C....Kupiłam według siebie i nie żąłuję.Grzywcia nie przejmuj się jedni napiszą,że droższe lepsze, a inni mogą Ci jeszcze napisać,że te najtańsze też są super.Ja chyba też kupię ten co Ty masz;).A może znajdę jakiś tańszy:)??hi hi :-).Dla mojego bąbla niczego nie żałuję, ale pewne ceny w PL są straszne i tak jak się mieszka w Niemczech to maxi cosi jest tak jak dla nas taki coneco :-P.Masz racje z polskimi realiami-człowiek dokonuje wyboru bardzo długo bo liczy sie z groszem .Nie jesteś sama;). a może ktoś mi zasponsoruje taki maxi cosi???skorzystam :-D hmmm, a nowe autko też by nam się przydało :O. czekam :-P a co do bezpieczeństwa to jak cos ma być to ani super auto, ani pieniązdze, ani super fotelik nie oszczędzi życia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×