Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość listopadowy strzelec
a ja tu po raz pierwszy zaglądam i jakoś nie widzę tych spotkań ?? wszędzie za daleko ?? skąd jesteście ?? stan cywilny ?? czym się zajmujecie ?? niektorzy się przyznali, ale większość milczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę ---> SUPERR jesteś KOFANIUTKA 🌼 Witaj Lipcowa 🌼 ---> wszystko w porządeczku ? mam nadzieję że tak.. :-D no i witaj listopadowy strzelcu 🌼 ups ile pytań ;-) może zaczniesz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i troszkę będę z Wami, oczywiście , jeśli zechcecie , no i jeśli ktoś tu z naszego rocznika zajrzy :) Lipcowa, pozdrawiam cieplutko, wczoraj do Ciebie napisałam Czadunia, jak tam rozmowa z mężem przebiegła? Słyszałak krzyki i piski ;) Fredi, jakiś 🌻 się znajdzie dla Twoich ulubionych kobietek? listopadowy strzelec , , może Ty też coś nam o sobie powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj prawie 30 ----> mąż bedzie żył ;-))) Może pomogę ---> doszło Dzięki raz jeszcze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie dziewczyny jakie macie plany na wieczór? Ja znów dostałam jakiegoś powera , usiedzieć w miejscu nie mogę, nie wiem dlaczego ;) Napiszcie dziewczyny troszkę o sobie, bo faktycznie moglibyśmy się lepiej poznać , przydałaby się jakaś statystyka typu kto jakiego jest stanu, dzieci, praca, miejsce zamieszkania , ulubione pozycje (oczywiści literaturę mam na myśli) itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane kobietki!!! Humorek dziś lepszy - dziękuję. listopadowy strzelcu==> witaj w naszym gronie. Może powiesz coś o sobie? Tak na zachętę ;) A gdzie nasz Fredzio kochany się podziewa? Miło by było jakiś 🌻 dostać tak z wieczora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcowa, bardzo sie cieszę, że humorek lepszy, jak by co, do adres znajsz, do mnie jak w dym :) Właśnie, brak wieczorkiem miłego męskiego towarzystwa i 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 tysiący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30 - będę pamiętać! Odezwę się jeszcze do Ciebie. Chyba ta nowa kobitka - listopadowy strzelec - się nas przestraszyła. Skrywa jakieś tajemnice czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie lipcowa, gdzie się ten strzelec podziewa ? Wiecie, mam wielką ochotę na urlop, ale będę miała go dopiero za kilka tygodni, a ja chę jużżżżżżżżżżżżż, załatwcie mi urlopik, plisss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to każda z kobiet czekała Fredi. Dzięki i skromny 👄 Dobrze, że u mnie kompa nikt nie okupuje, gorzej z czasem, od rana prawie do 17 jestem w pracy, potem wiadomo, obiadki, sprzątanie ie różne sprawy, ale jakos rade daje ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak wyglądacie, ludzie z 1976 rocznika, pewnie wszyscy jeszcze piękni i młodzi :) Może ktoś jakąś fotkę podeśle, ciekawoś moją zaspokoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla której? Dla każdej :) Każda niech sobie weźmie po tyle 🌼 ile zdoła i ta wolna i ta zamężna i ta rozwiedziona hmm mam nadzieję że takich nie ma są są same szczęśliwe męzatki i poszukujące wolne :) PS. Poszło ich tyle że nawet moja stopka nie weszła :D prawie 30 --> a gdzie Twoja stopka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja stopka jest w buciku Fredi :) 🌻 wzięłam dziś sobie sporo, zachłanna czasami jestem ;) mąż pyta, skąd mam tyle kwiatów, ale muszę sie tłumaczyć, oj, mój los .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę mnie upić, żebym nie pamiętał dzisiejszego dnia tzn. mojego szaleństwa w kwestii fotek :D prawie 30 --> a mąż niech się dalej zastanawia zamiast kupować :) samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, czym Cię upić, powiedz, a pomogę a co z fotkami zrobiłeś ???? Mąż czasami kupuje, nie narzekam, ale w ilości bijesz go na głowę :) ojej, jak by to przeczytał, klapsa bym dostała, he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbym sama na forum dla 1976 została, no nie, tego chyba nie przeżyję, ja towarzystwa jak powietrza potrzebuję, uzalezniona od ludzi jestem., zwierzęciem stadnym jestem, potrzeba przynależności silnie u mnie rozwinięta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być wymiana, ale daj troszkę czasu, muszę płytki przejrzeć, coś w miarę świeżego wybrać , wiesz Fredi, tym pannom poszukującym też możesz podesłać, nie chcę tu komplementów rzucać, ale ....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no złapałam Was ;-)) wy tu gadu gadu a ja ciągle nie wiem jak wyglądacie :-D plis o fotki na handel wymienny wziełam sobie jednego ... bo mój mąż coś się zapomina ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia, to dawaj, a ja pisałam wyżej, coś poszukam i też podeślę, mam nadzieję, że po obejrzeniu zechcecie jeszcze ze mną rozmawiać, he, he Nie , nie , zakompleksiona to ja nie jestem , nawet lubię siebie, oczywiście nie chodzi mi o wygląd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prześle w weekendzik- teraz musze kompa oddać mężusiowi. Uciekam lulu bo jutro wyjezdzam i wróce najpóźniej w niedziele. Tęsknijcie za mną i proszę dodać mojego maila do Waszych skrzyneczek i wysyłajcie mi swoje mordeczki... Buziaczki dla ALLLL 76\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę wiary w siebie i w lepsze jutro, a przede wszystkim wiary w miłość, ona istnieje , to jest prawda najprawdziwsza. Jeden znajduje ją w wieku 18 lat, inny 20, jeszcze inny w wieku 30,35 i dalej, ale jest napewno . Pa Kochani, idę do krainy snów, jutro rano wcześnie wstać muszę (przed 6, bo rano jestem grzebieluchą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Cześć wszystkim a ja mam zdjęcia od Frediego hihihihihi a Wy nie hihihihi lalalalalalalal ale fajnie całuje wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Witam pragnę wszystkim nieskoromnie przypomnieć że to MOJA SKROMNA OSOBA wpadła na pomysł zdjeć:):):):):)A nikt mi zdjęci nie przysłał oprócz CZADUNI I FREDIEGO to niesprawiedliwe bubububuububububu Poprosze o zdjęcia plissssssss odwdzięcze się swoimi obiecuje.plissss🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻DZIEKUJE SERDECZNIE KŁAPI>>>>lormar@op.pl>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×