Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Mariolka, zaraz sprawdzę gadu, jak zadziała to podam numer (ostatnio mi nawala) Jak nie da rady, to może być mail? Jak tak to podam Cierpliwości , zaraz oblukam jak i co? Włącz muzę, mówię, że troszkę ci ulży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka, wyśle ci maila, troszkę później, teraz muszę zająć się rodzinką , z gadu mam nadzieje, że też jakoś sobie poradze, i pogadamy. Głowa do góry, wieczorkiem skrobne do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcowa , uzupełniłam o adres e-mail, gadu padło niestety . Teraz wpadłam tylko na chwilke, jak czas znajde, napewno naskrobie do Ciebie. ❤️ i głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a co to za pochmurne nastroje? A no tak jutro do pracy co niektórzy muszą iść :( a co niektórzy pracę maja w domu :P Miłego końca niedzieli :) i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, Fredi Jedni mają powody by się smucić, inni radują się. Ja jak zwykle raczej wesołkiem jestem, wpadam na kafe raz po raz, lecz do męże mnie coś ciągnieeeeeeeee Pozdr, 🌻 pięknie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że będziesz mieć kolejną pracowitą noc (to było o Tobie) :D mam nadziję że się nie obrazisz. Po za tym zostawiłem Ci na gg moje namiary :) Więc dłuuuugiej niedzieli i niech mężuś da Ci się wyspać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, obrażać się, to nie ten typ, ja raczej na wesoło wszystko biore ;D Moje gadu padło dziś chyba już totalnie, ściągne nowe, numer chyba wtedy mi się zmieni, nie znam się zresztą, Ale póki co, mam jeszcze adres e-mail, na który można do mnie coś pisnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężuś falę zbrodni chce obejrzeć, oj, oj Ale dzięki temu mam czas tylko dla siebie :P Dziś chyba nowa część Bożej podszewki będzie, okiem rzucę na tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze bo już szykowałem się z kwiaciarnią i przeprosinami :) Tzn. z napadem na kwiaciarnię. A co do zmiany gg nie koniecznie Ci się zmieni numer pod warunkiem że pamiętasz stare hasła :D logowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że stare hasło pamiętam, pamięć moja jakoś radzi sobie z natłokiem informacji, ale z gadulcem pomęczę się w jakis wolny dzień, kiedy to będzie..... A, przecież szef obiecał mi urlop pod koniec października, hurrra Fredi, napad na kwiaciarnię, i pełno 🌻 bym dostała ? To może warto się obrazić? ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ostroznie bo to zrobię i będzie na Ciebie :D A co do wieku jeszcze skleroza się nas 1976 nie ima hmm a może oczymś nia pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, takiej odpowiedzialności na siebie nie biorę ;) Jak chcesz spowrotem w me łaski się wkupić, to podrzuć mi piosenkę IRY \"sex\", bo tej akurat nie mam, a lubię tzn. mam, ale na starek kasecie magnetofonowej, jakość straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_k_a
Hej :) kwietniowy baranek (a raczej baranica ) pozdrawia rocznik 1976 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_k_a, witaj u młodych , pięknych i wspaniałych z 76\' Co robisz wieczorkiem, bo ja czekam ....... sobie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_k_a
z braku lepszego zajęcia patrzę co dzieje się w świecie. I widze, że całkiem wesoło tutaj u was jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ściągam dla Pani :) adres zobaczysz jak wciśniesz mój czarnitki nick :) bo nie chce mi się szukać Twojego ;) I podeślę Ci może jeszcze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi leniuszek, nie chce mu się ..... ja coś do Ciebie kliknełam, byś nie musiał się wiele z adresem męczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rak bez szczypiec
ja jestem ze stycznia 1977, to blisko was, pozdrawiam więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam odwiedzającą nas osóbkę, miło nam Fredi, ja też polecam się na przyszłość, szczególnie, jeśli coś z polskiego starszego rocka masz, to adres już znasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potwierdzam i nie zaprzeczam :D Wiesz prawie 30 --> to się nazywa piractwo :D Skąd mam wiedzieć gdzie pracujesz? Moze w ZAiKS-ie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×