Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Dedykacja taka sama jak poprzednio ;) Olga Szomańska i Przemysław Branny - Niech mówią, że to nie jest miłość Mówią, mówią, że Mówią, że to nie jest miłość... nie Że się tylko zdaje, zdaje im Że już się nie złożą w żaden rym Mówią, mówią, że Mówią, że to wszystko skończy się Koraliki wspólnych lat i zim Fotki gdzie na zawsze ona z nim Mówią, mówią, że Mówią, że to nie jest miłość... nie Że się tylko zdaje im Że dawno już przegrali z losem złym Mówią, że już nie Mówią, że to wszystko skończy się Wspólnie radowanie byle, czym Tym, że on w jej myślach - ona w nim To, co mam To, co się zdarzyło nam To pachnący chlebem dom Z roześmianą buzią twą To, co mam To, co się zdarzyło nam Twój policzek, kiedy mróz Na pierzynie Wielki Wóz Niech mówią, że to nie jest miłość Że tak się tylko zdaje nam Byle się nigdy nie skończyło To wszystko, co od ciebie mam... Mówią, mówią, że Mówią, że to nie jest miłość... nie Że się tylko zdaje im Że dawno już przegrali z losem złym Mówią, że już nie Mówią, że to wszystko skończy się Wspólnie radowanie byle, czym Tym, że on w jej myślach - ona w nim To, co mam To, co się zdarzyło nam... Całe Tatry wzdłuż i wszerz Tęcza wstążki, kiedy deszcz To, co mam To, co się zdarzyło nam... Zmierzchy z nagłym brakiem tchu Noce bez godziny snu Niech mówią, że to nie jest miłość Że tak się tylko zdaje nam Byle się nigdy nie skończyło To wszystko, co od ciebie mam... Niech mówią, że to nie jest miłość Że tak się tylko zdaje nam Byle się nigdy nie skończyło To wszystko, co od ciebie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fredi czy istnieje miłość? Kiedyś bardzo wierzyłam,ze tak jest ,ale teraz już się tylko zastanawiam... Buziaczki rodzynku 👄 ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Raczysko-> zapewniam Cię, ze isnieje... ;) no i mamy ostatni dzień weekendu... dziś jedziemy do moich rodziców z okazji 30-lecia małżeństwa... piękny jubileusz... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim , miłej niedzieli życzę :D Pozdrowienia i 👄 dla Was kochani, wreszcie się coś u nas na topiku ruszyło, już wczoraj miałam chwile zwątpienia , że nikt tu nie zagląda, a tu taka muła niespodzianka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to miło czasem pocztę odebrać, dzięki i 👄 polecam się na przyszłość, pa, pa Kochani, niedługo 1000 będzie i wtedy obiecana imprezka , wpisujcie się, to szybciej będzie Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, dąże do 1000 wpisu, raz po raz kliknę dziś jeszcze :D:D:D Dżem, ot, co teraz słyszę .....oooo, ooo, kiedy byłem mały, zawsze chciałem dojść na koniec świata ............ w życiu piękne są tylko chwile.................. oby było ich dla NAS jak najwięcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_k_a
Witam wszystkich w ten piękny dzionek :) i_k_a z 13 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_k_a
a no będę zaglądała częściej, bo miło tu i fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowoprzybyłych tzn. nowoprzybyłe specjalny 🌼 oraz :) Raczysko --> specjalnie dla Ciebie 🌼🌼🌼 i pozdrawiam serdecznie Dla pozostałych jakze wspaniałych i uroczych też mam 🌼 trzymać się ciepło no i do imprezy z okazji 1000 wpisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Hej że hoo Wpadłam tylko na chwilunia by powiedzieć Wam dobry wieczór i dobranoc :-D wróciłam już --- więc się melduje. Mam nadzieję, że tęskniliście choć sadząc po waszych wcześniejszych wypowiedziach to 76\' miało mało interesujący internetowy weekendzik. Ale razumiem pogoda prześliczna i szkoda siedzieć w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłapi ---> wracaj ja tęsknie za tobą 🌼 x 10000000 Fredi ---> poproszę o fotkę bo chyba tylko ja ciebie nie widziałam i czuję się strasznie ignorowana :-( ?? witam nowych ---> wilde i tych \"z rzadka\" i_k_a 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Witam Czadunie a ja mam zdjęcia tylko Twoje i Frediego może mi podeslesz innych :):):):) BO POMIMO FAKTU IZ TO JA WPADŁAM NA POMYSŁ ZDJĘĆ WSZYSCY MNIE OLEWAJA hihihihihihi Całuje do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witammm ależ cudnie dziś za oknem !! Hm... Hej Netia ranny ptaszku - jak dziś w pracy po weekendziku? Fredi --> czy Ty aby do mnie wysyłasz te maile? A może lecą w kosmos? Bo ja nic a nic nie mam a skrzyneczke sciąganą mam co 15 minutek ;-)) sprawdź pliss 🌼 P.S. pocztę od innych z 1976 otrzymuję na bieżąco :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia- mimo, że dzisiaj jest poniedziałek, to ja się baaardzo cieszę, że jestem w pracy :D:D Wreszcie !! Miałam przymusowy wolny tydzień przez coś grypopodobnego i nie było to nic przyjemnego! Dlatego tak marudziłam na forum, bo wiecie kochani, mieszkam sama a tutaj co kilka godzin 39 C i człowiek ręką nie ma siły ruszyć, a nikt herbatki nie poda:(. Ale już jest super i pogoda taka cudowna, no pięknie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Netia :-( współczucie... dla mnie chorowanie to tragedia ale ja mam na kim się powyżywać ;-)) i jakoś tak przyjemniej jak ktoś koło ciebie skaczę, dogadza, ciepłe kąpiele robi i znosi fochy ;-)) gorzej jest gdy to on choruje!! Ja przy moim mężu to pikuś ;-))) ale podobno wszyscy faceci tacy już są ;-)) nawet mój pies jest gorszy niż ja ;-)) dlatego robie wszystko by oni nie chorowali haha Fajniutko że jest ci lepiej i wróciłaś do nas!! Wypij sobie ode mnie cieplutką herbatkę z miodem i cytrynką - NA ZDRÓWKO!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Widzę, że niektórzy mają problemy z nie chodzeniem do pracy ;) tęsknia do niej jak nikt :D PS. Czadunia wysałem jeszcze raz, moze wreszcie dojdzie :D PS. Ej no ruszać się i wpisywać bo imprezka na wieczór ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Fredi --> zwracam honor 🌼. Zalogowałam się wlaśnie na swoją skrzynkę przez www i okazało się iż mam tam maile od piątku a Bat mi ich nie sciągną :-( teraz je sciąga tak jakby coś się odblokowało. Troszkę to dziwne bo wczesniej odbierał no i pocztę z innych kont odbiera na bieżąco. Soreczka za brak zaufania :-D Juz UF UFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Ale sie tu klub wzajemnej adoracji zrobił tak słodko że hej :):):):) Oj chyba głosze mało popularne tezy ale cóz populizm nie jest moja mocna stroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kłapi!! właśnie odebrałam mailiki. Dzięki 🌼 Prosze o jeszcze :-D Mój synek ząbkuje i marudzi dziś strasznie :-( więc ja tak tylko z doskoku. Ale coś słyszałam o jakieś imprezce? Się pisze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę ruch się zrobił wreszcie :D Pozdawiam i kolejny 🌼 a i proszę nie pisać w ukryciu ;) A tu mały poradnik ;) czyli 25 prawd absolutnych, które wynosisz z kina: 1. Ogromne nowojorskie apartamenty są dostępne dla każdego przeciętnego mieszkańca, wszystko jedno czy jest bezrobotny, czy nie. 2. Przynajmniej jedno dziecko z każdej pary bliźniaków jest diabłem wcielonym. 3. Jeśli musisz rozbroić bombę i zastanawiasz się, który kabel przeciąć, nie martw się, zawsze wybierzesz właściwy kolor. 4. Większość laptopów ma możliwość ominięcia zakłóceń komunikacyjno-transmisyjnych spowodowanych przez OBCYCH. 5. Nie ma znaczenia, na jakim poziomie znasz sztuki walk Wschodu (jeśli w ogóle znasz). Twoi wrogowie będą spokojnie czekać i atakować cię jeden po drugim, tańcząc wokół ciebie dopóki ich nie unieszkodliwisz. 6. Kiedy zgasisz światło w sypialni wszystko wokół ciebie biedzie świetnie widoczne, tylko lekko niebieskawe. 7. Jeśli jesteś ładną blondynka, bardzo prawdopodobne jest, ze w wieku 22 lat zostaniesz światowym ekspertem od energii nuklearnej. 8. Uczciwy i ciężko pracujący policjant jest zwykle zastrzelony na kilka dni przed emerytura. 9. Zamiast marnować zwykle kule maniakalni zabójcy wola mordować swoich zaciętych wrogów za pomowca wymyślnych metod, Np.: skomplikowanych maszyn z zapalnikiem, śmiercionośnych gazów, laserów i rekinów-ludozerców, które to metody pozostawiają wrogom co najmniej 20 minut na ucieczkę. 10. Wszystkie lóżka maja specjalna pościel, w której kołdra jest w kształcie litery L, tak, ze zakrywa kobietę po pachy, a faceta obok niej tylko do pasa. 11. Wszystkie torby wynoszone z supermarketów zawierają przynajmniej jedna bagietkę. 12. Każdy mocze pilotować samolot i, co lepsze, wylądować bezpiecznie, jeśli tylko na dole, w wieży kontrolnej jest ktoś, kto biedzie mówili, co i kiedy robiąc. 13. Raz pomalowanych ust nigdy nie trzeba poprawiacz. Szminka nie zetrze się nawet podczas nurkowania. 14. Na pewno przeżyjesz każdą bitwę, chyba ze popełnisz kardynalny błąd i pokarzesz komuś zdjęcie ukochanej, która czeka w domu. 15. Jeśli chcesz wcielić się w niemieckiego czy rosyjskiego oficera nie musisz znać języka, wystarczy odpowiedni akcent. 16. Więżę Eiffla widać z każdego okna w Paryżu. 17. Każdy bohaterski mężczyzna wytrzyma najgorsze tortury, ale gdy kobieta zacznie opatrywać mu rany biedzie zwijacz się z bólu. 18. Jeśli widać ogromna szybę, za kilka chwil niechybnie ktoś zostanie przez nią wyrzucony. 19. Jeśli kobieta nocuje w opuszczonym domu, biedzie sprawdzała każdy, najlżejszy szmer w swojej najseksowniejszej bieliźnie. 20. Nawet jeśli bohater jedzie prosta droga, konieczne jest, żeby kręcić kierownica w prawo i w lewo co kilka chwil. 21. Wszystkie bomby są wyposażone w duże czerwone zegary, dzięki którym dokładnie wiadomo, kiedy wybuchnie. 22. Detektyw rozwiąże sprawę tylko wtedy, kiedy jest od niej odsunięty. 23. Jeśli zdecydujesz się jednak, żeby zatańczyć na ulicy; natychmiast przekonasz się, ze wszyscy przechodnie znają odpowiednie kroki. 24. Departamenty policji dają pracownikom odpowiednie testy psychologiczne tylko po to, żeby wybrać dwóch partnerów, którzy w niczym się nie zgadzają. 25. Wszyscy zagraniczni wojskowi i delegaci wola rozmawiać ze sobą po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×