Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość
jak tu się miło robi, coraz piękniej trochę sie zasępiłam cztając, że ten rocznik już ma za sobą życiowe tragedie :( podziwiam Was kobietki i jestem z Wami, Teraz to już nic złego NIE może Was spotkać, tak będzie na pewno :D -to dla Was Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wiosenna !!! jak czytam twój nick to jakoś tak mi się slonecznie i ciepło robi ... oj tęskni mi się do wiosny .... bo ja ciepłoluba jestem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie moje wirtualne kolezanki i ty rodzynku nasz!!!! Czadunia synuś śliczny i powiem ci,żejest sie czym chwalić. Taki fajny bobasek był,bo teraz to juz chyba kawaler co?Ja niestety tylko mojego bratanka moge rozpieszczać:) Nawet teraz tylko ciocia Asia i ciocia Asia..:D Kłapi witam serdecznie i nie pracuj dziś za cieżko,no bo jutro sobota i trzeba się psychicznie nastawić na male LENISTWO!!!! Wiosenna dla ciebie 🌻🌻🌻 bo jesien nadchodzi ,a od ciebie ciepełko takie bije:) Buziaczki 76👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Kochane moje Raczysko ależ ja Ci zazdroszcze że juz widziałaś Kubusia ja jestem ciekawa strasznie bo Monia tez mi wysłąła zdjęcia ale jestem w pracy i mam zasade że nie otwieram prywatnej skrzynki w pracy i juz i tak mam wyrzut sumienia że siedze z Wami na Kafeterii ale co tam opłaca sie jest wesoło. Wczoraj byłam na fitnessie i okazało sie iz mam bardzo słabe mięsnie brzucha i to jest bardzo ciekawe bo ma swietna kondycje (według instruktorki to nie moje słowa zeby nie było że sie chwale :):):)) I co Wy na to moje kochane kolezanki, człowiek si ę maczy poci, a tu taka wiadmość dziewczyny napiszcie mi prosze jak sie urodziły pomyły na Wasze Nici ?????? Wiosenna ??? Czadunia ??? Raczysko ????To chyba od znaku zodiaku????? Fredi to juz wiem !!!!!!!!!!!!! Szczęsliwa tez juz wiem !!!!!!!!!!!!!! A ja Wam zdradze czemu Kłapi !!!!!!!!!! Hej a macie gg ??????? Napiszcie proszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):)KŁAPCIA 4603257 :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja natomiast wybieram się na króciutki spacerek :-D bo jeszcze chwilka a Qba mi chate zdemoluje ;-)) A mój nick jest do .... pewnego boksera ;-)) zgadnie ktos? 👄 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapi dostałaś podpowiedź na maila ale... jesteś w pracy i nie dowiesz się zanim nie bedziesz w domku ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiosenna , bo wiosną urodzona :) oczywiście wiosną 76 a poza tym humor też mam zazwyczaj bardzo wiosenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie i panny z tego 1976 roku :D Witam z wolnego, które pewnie niedługo sie skończy no ale cóż nic nie trwa wiecznie. 🌼 i miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, ja żyję i mam się dobrze, nie wiem jak to zrobiłam, ale ten zabójczo ciężki dzionek w pracy przeżyłam :D Nawet mam jeszcze sporo energii, którą muszę jakoś wykorzystać :P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Hej Raczysko , hej Czadunia wysłałam Wam cos na maile hihihihihihihitakie tam gruzy, hihihihih :):):) Całuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich - coś tłoczno i miło się tu robi - a ja coś ten topik zaniedbuję...wstyd mi postaram się poprawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gdzie ten grzaniec? Kto rozlewa? Hmm prawie 30 ostrożnie z energia bo jeszcze męża rozładujesz ;) A masz baterie... tzn. zimną nestetea dla męza w lodówce...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, proszę grzańca na początek Mnie normalnie energia rozwala, nie wiem skąd się to bierze, pokręcona jakaś jestem. Mąż niestety służbowo wyjechał, mam nadzieję, że do nocki wróci :P Właśnie w tle leci IRA, a dokładnie sex...........,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Melduję się tylko na momencik. Chętnie wypiję z Wami grzańca, ale na razie rodzinne obowiązki wzywają. Więc do późnego wieczorka. Jeszcze 🌻🌻🌻 dla wszystkich. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcowa witaj, 🌻 Fredi, energii starczy napewno, mam w sobie niekończące się zapasy (ale skąd?), hi, hi Humor mi dziś dopisuje, gdyż mamy weekend, a ja to uwielbiam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fredi! Ufff.... zmęczyło mnie to buszowanie w koniczynce, ale dzięki za dobrą zabawę. Efekty niestety opłakane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powoli opadam w ramiona Morfeusza tzn. Morfeuszki :) A co do reszty hmm to chyba prawie 30 nas popiła tzn. co niektórych tym grzańcem :D i wyssała resztki energii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Od tych koniczynek to mi w oczach zielono:) Fajnie ,ze ktoś wieczorkiem jeszcze tu zagląda--> lipcowa mi też marnie poszło,ale moze jeszcze troszke poćwicze... Robiłam dziś na obiad ruskie pierogi i normalnie wieczorem zjadłam pare i normalnie czuję się jak słonica,normalnie ja to jestem:D Klapi serduszko te fotki są sliczne i bardzo mi się podobają. Takie inne i ciekawe.Fajna stylizacja:)Ja postaram sie jak najszybciej tez cos ci i czaduni przeslac. Mnie koleżanka namawiala na fitnes ,ale jakos nie moge sie zmobilizowac.Kurcze ja to zawsze jakiegos\" kopa\" musze dostac,aby cos zaczac dzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×