Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Jeśli ktoś się obrazi to przepraszam. Dziwne pytania i odpowiedzi: Jak wygląda miłość w małżeństwie? - To proste: on kocha ją za-żarcie, a ona jego za-wzięcie. Czym się różni L.O. od domu wariatów? - W domu wariatów przynajmniej personel jest normalny. Która laska jest najbardziej aerodynamiczna? - Ta, która nie stawia żadnego oporu. Kto jest najlepszym matematykiem na świecie? - Kobieta: dodaje sobie urody, odejmuje lat, mnoży dzieci, dzieli łoże. A jaki jest najniebezpieczniejszy pocisk na świecie? - Też kobieta: wpada w oko, rani serce, szarpie nerwy, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem. Wiecie, czym się rożni sex od klocków Lego? - Nie? To bawcie się dalej klockami! Co to jest góra i w jaki sposób? - Góra jest to ukształtowanie terenu w sposób wypukły. Co to jest: gdacze i świeci? - Kura po kijowsku. Co powiedział jeż schodząc ze szczotki ryżowej??? - Pozory mylą... Na co umarł Stalin? - Na szczęście! Czterech w pokoju, a jeden pracuje? - Trzech urzędników pije kawę, a wentylator pracuje. Co należy zrobić, gdy gołąb napaskudzi na głowę??? - Podziękować Bogu, że nie dał skrzydeł krowom... Kiedy kobieta jest podobna do elektrowni? - Kiedy ma kilo waty miedzy nogami. Co to jest: wisi na ścianie i płacze? - Dupa, nie alpinista. Co to jest: białe, pstryk, czerwone? - Pudelek sąsiadki w sokowirówce. Jak długo żyje mysz? - To zależy od kota. Wiecie jak się nazywa wynalazca pisuarów? - Ley_na_mour! A wiesz, kto wymyślił spodnie? - Radziecki uczony I. Gołodupcew. Co mają wspólnego 365 prezerwatyw z oponą? - A good year. Jaki okrzyk potrafi obudzić rekina z poobiedniej drzemki??? - Człowiek za burtą!!!! Co powstanie z połączenia dwóch stonóg??? - Zamek błyskawiczny. Najlepszy środek odchudzający dla kolorowych? - AJAX. Usuwa tłuszcz, zachowuje kolory. Jak najłatwiej zabić strusia? - Przestraszyć go na betonie. Czym się rożni kobieta od słońca? - Gdy słonce zachodzi to widać, a jak kobieta zachodzi to nie. Do czego podobny jest mężczyzna? - Do papieru toaletowego, bo się przykleja do każdej dupy. Dlaczego psy australijskie są najszybszymi psami na świecie? - Ponieważ w Australii odległości między drzewami są ogromne. Co ma dziesięć tysięcy kalorii? - Pięć tysięcy Tic-taców. Jak działają najnowsze ruskie spadochrony? - Otwierają się przy uderzeniu. Jak poznać czy pasztet zajęczy jest rzeczywiście z zająca? - Dać komuś do spróbowania. Jak zajęczy, to nie zajęczy, a jak nie zajęczy, to zajęczy. Czy wiesz, że niedawno w Polsce zginął chłop pijąc mleko? - Krowa się na niego przewróciła. Czy można mieć stosunek płciowy z ptakiem? - Tak. Na przykład można wyj...ać orła na schodach... Jaka jest największa anomalia fizjologiczno-polityczna? - Członek z ramienia. Czy kobieta po 60-tce może mieć prostopadły do ciała biust? - Tak, jak zmywa podłogę. Co zrobił Sobieski po objęciu tronu??? - Usiadł na nim! Co to jest lufa armatnia??? - Pręt powietrza oblany ołowiem. Dlaczego w maluchach nie montują wyciszaczy? - Bo jak się wsiada, to się kolanami uszy zatyka. Jak jest po japońsku \"sedes\"? - Nasikujtu. Co robi szklarz, gdy nie ma szkła??? - Pije z gwinta.... Z kim wchodzi kotek na płotek? - Z mruga... Co oznacza skrót mgr. inż.?? - Można Gówno Robić I Nieźle Żyć Jak się mówi po chińsku kibel? - Srajpantu! Czym się rożni słoń od parawanu??? - Parawanem można zasłonić, a słoniem nie można zaparawanić... Jaka jest definicja \"wymiany opinii\"? - Kiedy idziesz do szefa ze swoją opinią, a wychodzisz z jego. Które zwierze jest najpożyteczniejsze? - Baran - bo z niego używa się nawet nazwy... Jak się nazywają ludzie mieszkający ze zwierzątkami? - Gucwińscy. Państwo w europie na K? - Kowalscy. Co wspólnego ze sobą mają pijana kobieta i fiat 126P? - I jedno i drugie wstyd prowadzić. Jaki znak symbolizuje obrączka? - Zakaz ruchu na cudzym brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! w szczególności..Może pomogę;-) i Fredi_lublin;-)! zajęta zajęta jestem na maxa! czasem będę wpadać i coś skrobać..do was!bo milutko tutaj;-)dzisiaj mialam dzień świra...czasami tylko wieczorem mogę zaklikać i tak nie zawsze..szkoda mi tych \"kawek\" i \"ciastek porannych z wami\"-że nie moge dotrzymać towarzystwa;-)! przesyłam pozdrowienia....i życzę milego dzionka JUTRZEJSZEGO!ANA-DO;-) ANADO;-) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Pomogę----->to za wartę 🌻🌻🌻 A to dla reszty Anadu🌻Netia🌻 Carlaa🌻Prawie30🌻Fredi👄Wiktoria🌻Czadunia🌻A dla Raczyska🌻👄🌻....miłego dnia Kochani:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo wpadam na kawke... Fredy...ja wiedzialam ze Ty w rozdawaniu jestes lepszy ... ;) dlatego nie moge Ci odbierac chleba :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D poranne 😘 dla Was ... my juz tez bardzo wczesnie na nozkach wiec kawusia wskazana na 100 % wypije duszkiem bo widze juz troszke stoi hihihihi ki dla wszystkich bez wyjatku ❤️ 🖐️ do pozniej Carlaa p.s. a ja sluze mleczkiem do kawki hihihihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo tak banitko tak ;) hihihi :D :D :D :D :D hihihi moj syn mnie za to bardzo kocha ❤️ wieczorne 🌻 ki dla Waszystkich ...hallo u kogo pada snieg... ??? albo padal ... podobno ma byc zima stulecia ktos slyszal ???? 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa --> u mnie pada na przemian z niepadaniem :O A jeszcze jutro do pracy muszę iść brr, aż mi sie nie chce :P , żeby to człowiek siedział na 4 literkach a tu nie :O No ale jak wrócę z pracy to będę miał już weekend, czego Wszystkim z całego serca życzę. Bezpiecznych powrotów do domów. Raczysko --> specjalny, niewiędnący 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej, hej , witam wieczorową porą, jakoś ostatnio się mijamy, w południe nie mam szans zajrzeć na topik (praca), a wieczorkami jakoś ostatnio ciężko się zgrać, ale jak zawsze myślę o was kochani, 👄 👄 👄 dla wszystkich :D Banitka, Carlaa, Może pomogę, Anado, Netia, Fredii ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwileczką to dostałam : :D Biznesman wyslal fax do swojej zony: \"Moja najukochansza zono, mam nadzieje, ze zrozumiesz, iz teraz kiedy masz 54 lata, nie jestes w stanie zaspokoic moich wszystkich potrzeb seksualnych. Jestem bardzo szczesliwy zyjac u Twojego boku, jestes najwspanialsza zona pod sloncem!Dlatego mam szczera nadzieje, ze zrozumiesz, dlaczego wlasnie w tej chwili, kiedy czytasz ta wiadomosc, jestem w hotelu Comfort razem z Venessa, moja 18-letnia sekretarka. Nic sie nie martw, bede w domu przed polnoca!\" Kiedy biznesman wrocil do domu znalazl na stole w kuchni kartke od swojej zony: \"Moj drogi mezu, dziekuje Ci za ten szczery fax. Chcialabym Ci przypomniec, ze Ty rowniez masz 54 lata. Kiedy przeczytasz ta wiadomosc, chce zebys wiedzial, że jestem w hotelu Fiesta razem z Michelem moim 18 letnim instruktorem tenisa. Jako biznesmen, który zna sie na matematyce niewatpliwie dostrzezesz podobienstwo sytuacji, jest tylko mala roznica : 18 wejdzie wiecej razy w 54, niz 54 w 18... Dlatego nie czekaj na mnie, wroce nad ranem. Twoja bardzo dobrze Cie rozumiejaca zona.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, nie umiałam śpiewać, ale już umiem, bynajmniej ten kawałek :D ale się wesoło zrobilo, teraz to tylko imprezka , ale niedługo przecież ANDRZEJKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani, ja dzisiaj tylko na chwilkę, chciałam się podzielić wspaniałą wiadomością - skończyłam 29 lat :D !!! Muzykę mamy od Frediego, podaję ciacha, wino i sałatki, bardzo proszę się częstować :D. Biegnę przygotować wazon na kwiaty;), życzenia i maile także mile widziane, że tak nieskromnie się wyrażę :D :D:D Fajnie, że jesteście 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca , kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły , entuzjazmu i namiętności. Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób. Żyj najpiękniej jak umiesz . Po swojemu. Spełniaj się... Dla Ciebie bukiet 🌻 🌻 🌻 i 1000 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ! Może pomogę - kwiaty cudnie pachną 😘 prawie 30 - przepiękne życzenia 😘 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia, słoneczko, niech humor Cię nie opuszcza, baw się dobrze, ale młodziutka jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Prawie 30, jeszcze młodziutka, patrzę w lustro i nie widzę na szczęście żadnych zmian, a już się bałam :D:D:D. Wszyscy jesteśmy młodzi. I piękni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta, odbierz za chwilę pocztę, byłam spojrzeć w lustro, też jeszcze jestem młoda, hi, hi i piekna oczywiście :P pozdrawiam i uciekam zając się rodzinką, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netia --> życzenia wprawdzie już na poczcie :) ale... Wszystkiego ale to wszystkiego .. tego co sobie życzysz :) Uwaga! Imprezkę rozkręcamy na maxa, bo jest jeszcze jedna okazja do świętowania netia masz już 100 wpisów :D , tzn z tym co wpiszesz za chwilkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria137
1976 13 sierpień piątek,może znajdzie się któś taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witajcie-DO...MOŻE POMOGĘ..5.12????????oj oj ja się przewracam na drugi bok;-) i nic mnie z łóżeczka nie wyciągnie o tej porze;-)podziwiam podziwiam i pozdrawiam! NETIA przyjmij życzenia ode mnie również!;-) śniegu nie widzialam i nic się nie zapowiada ;-) -dobrze brakuje mi słońca;-)! milego wieczorku dla wszystkich...I spełnienia marzeń dla szanownej solenizantki;-)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETIA Zycze Ci spełnienia najskrytszych marzeń słońca nawet w takie dni jak dziś i wiele miłości ❤️❤️❤️ 1000 👄 za to że jesteś skorpionikiem tak jak ja a to najlepszy znak pod słońcem :classic_cool:;-):-) no i jeszcze to 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 29 tyle ile masz latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Pomoge czy ty w ogóle sypiasz?Zuch dziewczynka...tak pięknie warte trzyma codzień..------>🌻🌻🌻 Buziaczki dla reszty topiku ..Carla czekam z kawką na mleko... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Pomogę---> mówisz i masz , bez mleczka bo Carlaa chyba jeszcze śpi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×