Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

dziekuje za cisteczok wsumie juz go dawno nii ma dlatego zapomnila podziekowac :) ;) a prezesunio to taki zawsze moze pomoge ... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to fakt Może Pomogę że chyba Cię tam musiałam widzieć..ale ja też tam już nie bywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie Banitka... mnie moja mlodziez dlugo jeszcze nie wygoni ... hihihi ;) no chyba ze znajdzie jakis tajemniczy sposob ... 🌻 ki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani, Raczysko kuż pewnie daleko o d nas , dla niech orgomny 👄 , banitka, anada, Carlaa, może pomogę, Fredi i caaaaaaała reszta , ogromniaste uściski i 🌻, dzisiaj już raczej na topik nie zajrze, bo przyjeżdza do mnie gość długo oczekiwany i będziemy cała nocke pewnie rozmawiać :) Jutro zajrzę napewno , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🖐️ prawie 30 ...dlugo rozmawiac ;) .... hmmm hihihih :D :D :D :D :D :D :D moze pomoge, banitka , Fredi, prawie 30, netia, klapi, 🌻 ki dla Was 😘 tez a Raczysko to teraz peweni juz na miejscu .... pozdrawiamy wirualnie ;D milego wieczorku...ja zaraz ide do wanny, kolacje robi malzonek..i filmik jakis i do lozeczka ... sciskam wszystkich do pozniej moze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów pierwszaWitam cieplutko i przesyłam 👄... Zapraszam na kawkę ale już bez ciastek..bo nam za dobrze będzie... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria76
Ludzie pomóżcie, od kilku tygodni ni pamiętam żebym przespała choć jedną noc, o co do cholery w tym chodzi, zasypiam na godzienkę , dwie i na tym koniec. Już sama nie wiem czy przez to że do pracy nie chodzę (jestem na zwolneiniu ciążowym) czy że na plecach spac sie nie da (szósty miesiąc i rwie strasznie) a to moja ulubiona pozycja , poratujcie mnei jakąs sensowną radą , bo w ciągu dnai cięzko wytrwać.. DZiewczyny na któryms formum przeczytałam o depilacji między pośladkami, trochę byłam zaskoczona , bo myslałam że o depilacji jak przystało na prawie 30-latkę wiem dużo, czy wy spotkałyście sie z czymś takim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! jestem 🖐️ nie pamietam jaki miałam nick ja chyba tylko czytałam a nie odpisywałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria76 ale Ty biedactwo jesteś , aż nie wiem co Ci poradzić..a o tej depilacji nie słyszałam nic dobrego... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś więcej pisałam na Adipexsie ale jako banitka ..a inne to tylko czytam czasem...hmm może jestem typem podglądacza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie jak się zaczęły dziać różne rzeczy to dalam sobie spokój z tym topikiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo witam wszystkich bardzo serdecznie.... 🌻 ki dla Was Wiktoria.... ja sie nie dziwie ze tak masz ...ja mialam podobni ezdenego filmu do konca nigdy nie obejzalam jak byma w ciazy oczywiscie a zporannym wstawanie m podobnie...a co do spania na plecach niedlugo tak i taj juz nie bedziesz mogla..a.wiec... nie ma sensownej rady na ta przypadlos minie jak reka odjal za 3 miesiace ... wtedy na 100 % nie bedizesz dlugo spala wiem to z autopsji hahahahah ale u nas dzisiaj tez sennie...maly mi spi prawie caly dzien...a ja piore i sprzatam i prasuje...cos cisza tutaj u nas dzisiaj !!!! scisskam wszystkich mocno... 🌻 moze pomoge banitka prawie 30 netia wiktoria i fredi oraz dla calej reszty 🖐️ p.s. co do tej depilacji hihihi ;) slyszalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, już jestem, niewyspana, w dodatku po zakręconym dniu w pracy, ale już jest dobrze :D Wiktorio, nie wiem, co mogę Ci poradzić na Twoje kłopoty ze spaniem, ja wciązy mogłam spać 18h/dobę, zasypiałam już około 21 i do samiutkiego rana. Fredi, wczorajszy 🌻 pięknie pachnie, a 👄 był słodki :P Banitka, Carlaa, może pomogę uściski i 🌻 Raczysko, pamiętamy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejeczka wszystkim i 🌼 ja znów z doskoku ale tak milo się ten topik czyta ... Ostatnio mam tyle na głowie, że szko ale cóż dobrze że to miłe rzeczy ;-) wiktoria76 --> carla ma racje - niedługo się twój problem rozwiąże haha Cięzko się śpi na piłce ;-) Będąc w takim stanie jak ty obiecywałam sobie, że jak tylko urodze to będę spała tylko na brzuchu ... i śpie w każdej możliwej pozycji i o każdej wolnej porze (oj niedużo tego jest ... ) Ale niedług ( za jakieś 18 lat) Qba pójdzie na studia i może wtedy się wyśpię :-D banitka ---> ja od roku już \"nie z Wrocławia\" :-( i tylko korków mi nie brak ... ;-) Pozdrowionka dla wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech to zmęczenie to daje nieźle w kość :P , pocieszam się tym że wkrótce urlopik, hmmm tylko co to za wolne jak trzeba pisać pracę mgr i święta, a potem panika i strach w oczach :D Ok nie rozpisuję się już. prawie 30 --> co to za emotka -> :P hmmm ładnie to tak pokazywać? A mozę chora jakaś jesteś i czerwony jest gardziołek ;) Jak zawsze 🌻 i samych miłych chwil :) Raczysko --> wracaj szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia , dawno tu nie zagladałaś, ciesze się zatem, że jesteś :D i 🌻 na powitanie Fredi, gardziołko zdrowe, ha, ha, a ta emotka to takie nawiązanie do 👄, że to taki przyjacielski buziaczek, wiesz, mnie nie wypada, he, he ojej, co ja dziś wypisuję, ja chyba już w półśnie jestem :D Tak mi jakoś wesoło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Biedna jestes MOZE POMOGĘ..o tej porze już na nogach..masz za to🌻 a to dla całej reszty 🌻🌻🌻------>i buziaczki👄 Czadunia Carlunia Prawie 30 Wiktoria Kłapcia Fredi Netia i oczywiście RACZYSKO ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziekuje wszystkim za ki i przesylam ode mnie w Wasza strone 😘 🌻 moze pomoge...oj WARTA peniona sumiennie naleza sie dwa ki a ja o tej godzinie to zazwyczaj karmie :D :D :D :D :D :D zapraszam na kawke i ciasteczka...czekoladow emoga byc ??? 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agars
hej hej wszystkim 🖐️ Wpadłam się przywitać i miłego dzionka Wam życzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, właśnie wróciłam z pracy, po pracy byłam na małych zakupach, córci kupiliśmy super czapkę , szalik i rękawiczki, a ja przy okazji kupiłam sobie bluzeczkę, niby mała rzecz, a cieszy :D:D:D humor zaraz mi się poprawił, 👄 dla Was, jak będę miała jeszcze czas i siłe to zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa --> dla mozę pomoge tak skromnie ;) tylko dwa? Hmmm... może pomogę --> ode mnie: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 No dobra starczy tgo rozpieszczania jednej kobiety dla pozostałych też po: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 PS. Miało być po 1976 al chyba by się nie zmieściło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, jak tam praca mgr? Pisze się już ;) Ile rozdziałów już masz? Może pomogę, jesteś nażym strażnikiem topiku, zawsze z rana na posterunku :) Dla Ciebie 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto, co mój kolega mi przysłał : Jakie są rodzaje kobiet? 1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał. 2. Damy - temu damy, tamtemu damy. 3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał. 4. Złote rybki - rypią się jak złoto. 5. Słomiane - rżną się, jak sieczka. 6. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem. 7. Dziecinne - co do rączki, to do buzi. 8. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej. 9. Partyjne - przyjmują wszystkich członków. 10. Domatorki - byle komu, aby w domu. Muszę go do porządku przywołać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×