Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Hallo serdecznie pozdrawiam.... milo wszystkich powitac w niedziele wieczorem ktora pachnie poniedzialkiem :( to znaczy ze Fredi przestanie byc wolny i nie bedzie mogl nam kwiatkow dawac czy ????? co ???? hmmmmm bo ja tego nie kum kum kumam ;) dziekuje za wiadomosci hihihi ale sei usmialismy .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no Fredi ... wiesz Ty co ...i dopiero teraz sie chwalisz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaryzykuję Fredi--->😘 i zobaczymy co się będzie działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa cicho o poniedziałku, jeszcze kilka godzin beztroski :) czyli pocztę odbieracie, mam jeszcze coś w zanadrzu, później powysyłam, no chyba, że ktoś nie chce, to ręka do góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 .... dobrze ....ja nic juz nie pisze... i naprawde bardzo dziekuje za wiadomosci dla mnie rewelacyjne hihihi ;) narazie uciekam bo maly wola do pozniej wszystkim i 🌻 ki dla Was .... ❤️ 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi zima stulecia moze byc na dluzej hihiih uwazaj .... bo wpadniesz w szpony jakiejs Krolowej Sniegu i co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Fredi, ale pochwalisz się troszkę koleżankom, co? Tylke odrobinka , no, powiedz coś , my tak ślicznie prosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy nastepna stronke Fredi hihihi dzieki Tobie hahahahah 😘 🌻 ki jeszcze raz dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie, pewnie Fredi, zaczyna być zimno a kilka zmarzniętych duszyczek się tu kręci, i nie tylko tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomogę, w fachu się psujesz? może sprzęt detektywistyczny ju przestarzały? Chodź , coś ci pożyczę i będzie jak dawniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30 - stukam się z Tobą kieliszkiem za te 500 postów :) Może pomogę - a ja myślałam że Ty to pewnie wiesz, o co tu chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netia, to za naszą topikową przyjaźń, może pomogę, ja też zawsze myślałam, że Ty wiesz ........ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi został obsypany 😘 i poszedł sobie...to ja już nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie, Fredi nam w głowach namącił, 👄 odebrał i poszedł szukać królowej śniegu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie 76\' jak zwykle miło się was czyta... Dzięki śliczne za maile -- hihi naprwde miło urozmaicają dzionek ( fajnie że o mnie pamiętacie 🌻 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim....Wczoraj mnie nie było , tak więc dzisiaj dziękuje za świetne maile... Przeczytałam juz zaległe stronki i... gratulacje dla Frediego Królowa Śniegu ..no ...no ...to dla Ciebie👄 a to dla Królowej 🌻(co by się nie narażać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 To dla Ciebie Może Pomogę za codzienną wartę i kawka do tego..jak zwykle bez mleczka...bo Carlaa śpi... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qba śpi więc ja też kawkuje :-D a co ? brudne garki nie zając nie uciekną hihi a szkoda! Zapraszam na ptasie mleczko... Carlaa --> ja też mam mleczko non stopa przy sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do garnków Czadunia to masz rację absolutnie..nie uciekną tylko może się ich więcej zrobic:-( niestety ... a za mleczko dziękuję ....bo kawka bez mleka to jakaś niesmaczna jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodtka
witam cieplutko:) oj jak szybko sie topic rozrasta , kurcze musze czesciej pisac bo nie jestem w temacie, wczoraj mąż i córka oblegali kompa wiec nie mialam dostepu ale dzis nadrabiam:) prawie 30 moglabys jesli to nie tajemnica dac przepis na te pyszne ciasteczka? :) dziewczynki pysznej kawusi zycze i sie przyłaczam:) ptasie mleczko mniem mniam.....ach ale sobie narobilam apetytu moje gary przed chwilą pozmywane zostaly a zupka ogorkowa sie gotuje a co wy na obiadek robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodtka
a to zazdroszcze ze nie musisz dzis gotowac:) a u mnie sniegu-niet tylko deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ogórkową od wczoraj ... pychotka no i canelloni ... mniam mniam czyli kuchnia polska i włoska hihi ale takie było zamówienie a propo garków to moja taktyka - niedługo będe miała zmywareczkę lalala (mąż doszedł do wniosku - sam hihi - że jest ona nam niezbędna przy małym dziecku - cóż cel uświeca srodki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodtka
czadunia ale słociutki i fajniusi Twoj synek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syneczek Czadunia rzeczywiście słodki a co do zmywarki..to ja mam i średnio jestem zadowolona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do śniegu to u mnie też już go nie ma ku mojemu pocieszeniu... :-P bo nie lubie jeździć po lodzie autem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×