Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Carlaa, co robi teraz Dustinek, pewnie śpi, że możesz sobie poklikać, właśnie pokazywałam mojej córce stronkę z Dustinem i jest zachwycona, pyta, czy jest już troszkę większy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... niedawno sie obudzil hihihi okolo 12 wstawilam nowe zdjecia nie wiem czy juz widzialas rosnie rosnie... wlasnie sobie spiewamy hihihi.. niestety musze uciekac...ale mam nadzieje ze wieczorkiem bedziedzie to sobie pokikamy w koncu cel przed nami ;) prawie 30 ja chce tez zobaczyc Twoja coreczke...bardzo ladnie prosimy :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D zreszta wyslalam Ci wczesniej wiadomosc ... :D 🌻 do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa fajny ten Twój maluszek :) A u mnie też świeci słoneczko ,a śniegu nie widać. Dzieci od czwartku wyglądają i czekają ,a tu nic z nieba nie pruszy i sa zawiedzione :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agars, u mnie tez córka cały czas przez okno wygląda, troszkę popruszyło, ale już po śniegu, było tego bardzo mało :( szkoda, Obiecałam córce, ze dziś po południu będę z nią piekła ciasteczka , nie wiem jak sobie poradzimy, bo ja do pieczenia nie mam wielkich zdolności, ale w końcu to ma być zabawa i frajda dla niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cistka... ;) to ja pomoge ... zdolnosci po japonsku jako tako ...ale ...frajda to frajda ..napisz czy sie udaly :) pozdrawiam ja uciekam na spacerek 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u mnie troszeczkę sypneło ,ale to jeszcze nie to,grunt że dzieciaczki zadowolone :) Prawie 30 napisz jak wyszły ciasteczka pewnie są pyszne :) sama bym coś słodkiego zjadła... no i chyba zrobię karpatkę do kawki mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, ciasteczka wlaśnie się pieką, za jakies 20 minut będą gotowe, teraz nie mogę oceniać, napiszę po zjedzeniu pierwszego ciacha, zrobiłyśmy takie ze skórką pomarańczy, migdałami, już się doczekać nie mogę, teraz sprzątam kuchnię, bo mąki na podłodze, tak jakoś zimowo (śnieżnie) wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas trochę mocniej sypnęło, zima, zima, zima...!!! Ślizgałam się na drodze w poślizgu kontrolowanym ;). Carla dziękuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm co by tu napisać :O ? Miłego odpoczynku, pozdowienia dla Waszych mężów i bobasków (tych byłych, obecnych i przyszłych oczywiście), a dla Was po 🌻 i duuuuuuży 👄 . Póki jeszcze mogę, bez ograniczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodtka
witam witam:) dziekuje za miłe mnie przyjecie:) to moze pare słów o sobie.... -latek to wiadomo -mężatka od lat 7 -jedna córeczka takze 7-letnia...:) -jestem z Trojmiasta -obecnie na diecie (w zasadzie cale zycie na diecie) bo za tydz imprezka wyjazdowa więc wypadaloby troszke brzuszka zgubic, takze ssie mie z żołądku i pisze do WAS :) a tu prosze , czuje zapach Twoich ciasteczek prawie 30-stko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30 ..ja też czuję te ciasteczka...chociaż juz trochę ostygły.. :-) Dotka🖐️buziaczki dla wszystkich( Carlunia----->Dastinek piękny i jak urosł ...cudze dzieci szybko rosną...) Fredi-----> 👄 za kwiatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia , Agars dla was też👄 ...ale u mnie biało... :-P chociaż ja jako kierowca to niezbyt się z tego cieszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Banitko :) to zycze slodkich i slicznie pokolorowanych Fredi ja tez kwiatka odbieram osobiscie wirualnie hihihihi prawie 30 ... mniam mniam zaraz zjem te ciastka !!!! a mnie tak pokusilo ze tez cos pieke hihihiih zycye slodkich i slicznie pokolorownych... buziaki dla Wsyystkich i kazdego z osobna... widzialam jak we Wroclawiu snieg sypal ...bar ogladalam hihihihii jak bylismy u rodzicow... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Po wczorajszych ciasteczkach jakoś się trzymamy i nawet mamy się dobrze :D Powiem więcej, mieliśmy niezłą zabawę przy robieniu, każdy miał swój wkład pracy. Teraz piję kawke i zajadam ciacha , wie, że potem będę miała wyrzuty sumienia, że tyle zjadłam, zawsze tak jest, ale co ja za to mogę, że kocham słodycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a u mnie nadal sypie, dziękuję za maile---> Prawie 30 jesteś niesamowita, dawno się tak nie uśmiałam :D:D:D. Brrr... zimno, mam ochotę na gorąca kawkę lub czekoladę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia, ty to masz dobrze, u nas teraz już nawet grama śniegu nie ma, córka już rękawice grube ma przygotowane, spodnie ocieplane polarem, strój gotowy, a śniegu jak nie ma, tak nie ma. Podeślę jeszcze kilka fajnych rzeczy :) Niedawno wróciliśmy ze spaceru, jest dość chłodno, ale krótka wycieczka była w sam raz, teraz pijemy sobie herbatkę owocową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, zajrzyj na @, coś tam jeszcze podesłałam, chyba, że juz zagladałaś :D miłego wieczoru powiadasz, ja się o takie właśnie zawsze staram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm 206 stron na 2006 okropne :) Ej no chyba nie na tym polega pisanie na naszym topiku, tj. żeby stukać byle wystukać :P Wieczornie pozdrawiam, a weekend się juz kończy :O okropne to :P a jutro do pracy no ale do 24.00 jeszcze troche czasu, a do wstawania troszkę więcej (niektórzy mniej) Pozdrawiam i duuuuuży 🌻 dla każdej :) PS. A co do wczorajszego wpisu na topicu to tylko jedna z Was przeczytała go dokładnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, po czym wnioskujesz, że niedokładnie został pzreczytany Twój wpis, tylko jedna, hmmmmmm, ciekawe która, moze pomogę? A tak swoją drogą, to wytłumacz \"pozdowienia dla Waszych mężów i bobasków (tych byłych, obecnych i przyszłych oczywiście)\" pozdrowienia i teraz jestem w kropce, czy ja mogę Ci 👄 dać czy nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 --> odpowiadam: pozdowienia dla Waszych mężów i bobasków: byłych -> czyli już nimi nie są tj. bobaskami :) obecnych -> co jeszcze są bobaskami :) przyszłych -> te co jeszcze w brzuszkach, przyszłych mam :) A Ty o czym myślałaś ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej myślałam o mężach, ha,ha, no wiesz : byłych :( obecnych :) -------> np. MÓJ MĄŻ ❤️ przyszłych --------> np. może pomogę i inne kobietki stanu wolnego, ale mnie zaskoczyłeś :) nie odpowiedziałes natomiast na drugą część mojego postu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 --> zapytaj się męża :D Chyba że chodzi o cześć pierwszą ale to moja jest odpowiedź nastepująca: nie mogę potwierdzic ani zaprzeczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, co ty, wcale nie pytam, bo jeszcze nie wiadomo co pomyśli, ha,ha myślę, że w policzek taki przyjacielski 👄 to będzie to ! skoro na pytanie (to na początku) nie zaprzeczasz i nie potwierdzasz, to ja już znam odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrozumiałam, że ktoś może zabronić Frediemu dawać nam 🌻 i 😘, albo on sam nie będzie dobrze się z tym czuł :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natia, może i masz rację, teraz tak czytam wpis Frediego i wychodzi na Twoje :) czyżby ktoś mu zabraniał dawać 👄 i 🌻 dla nas? no,no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×