Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

🖐️ kawka gotowa zapraszam chętnych..u mnie sypie że aż strach..rano wyślałam że nigdzie nie dojadę..ale udało sie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Pomogę to zapraszam do mnie bo tu jest aż nadto iiiiii CAŁY CZAS SYPIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba wpadne w depresję a wyleczę się na wiosne.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miłego dnia dla Wszystkich ;) Banitka dzięki za kawkę z chęcią wypiję coś ciepłego. U mnie troszkę popadało w nocy ,a teraz nawet płatek z nieba żaden nie spadnie. Carlaa jak tam synek już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie sypie i sypie....brrrr Agars miło mi że sama kawki nie piję... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkich :) Śniegu u mnie ani grama , szkoda, ba, nawet na śnieg się nie zanosi . Wieczorkiem będę gotowa na kolejną lekcję pływania, Carlaa, uściski dla synka Raczysko :D pozdrowienia, wracaj szybko do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodtka :D:D:D słuchaj, jeśli masz e mail i chcesz, to podaj, czasami wysyłam śmieszne rzeczy, mogę tobie również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodtka
witaj:) no pewnie ze chce juz podaje , bedziemy sie wymieniac:), a te co podalam sie podobaly? moj adres dorota505@o2.pl sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, poczta poszła, możesz spradzić za jakiś cas :D Zaraz wieczorynka, córcia będzie oglądała , a ja poszukam jeszcze coś fajnego i Wam kochani powysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, jestem jak najbardziej za Andrzejki przypadają w środę, zrobimy piękne kartki dla Frediego i imprezkę, jeszcze coś wymyślimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim to ja KŁAPKA jestem zajeta ale o Was pamietam zróbcie sobie ten test trwa minutke :):):):) Całuje kochani KŁAPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapi słoneczko, fajnie, że zajrzałaś do nas, ja juz myślałam, że znów gdzieś z kraju wyjechałaś, 🌻 dla Ciebie na powitanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na chwilkę, Kłapi - daj kochana ten test, pobawimy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś jest Cecylii :) więc wszystkim Cecyliom i nie tylko :) wszystkiego naj- i taki bukiet 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Pieśń na dzień Św. Cecylii - Wystan Hugh Auden XI Złóż po ludzku śpiącą głowę Na ramieniu mym, niegodnym wiary, Kochana; czas i gorączka Wypalą piękno jednostkowe Z dzieci zamyślonych, grób zaś Wykaże dziecka nietrwałość: Jednak niech leży po świt szary W ramionach moich ta żywa Istota, śmiertelna, grzeszna, Ale dla mnie doskonałość. Dusza i ciało są bez granic: Kochankom, którzy omdleją Na zaklętych a wyrozumiałych Zboczach jej, niepomnym na nic, Venus wizję sympatii zsyła Nadprzyrodzonej, bez końca, Wszechmiłości z wszechnadzieją; Gdy abstrakcyjne olśnienie Wśród lodowców i skał ascetę W zmysłową ekstazę wtrąca. Pewność i wierność, gdy zegar Wybił północ, jak wibracje Dzwonu przebrzmią; już się modnych Obłąkańców wrzask rozlega Nudny, pedantyczny: wszystko, Co wieszczą złowróżbne karty, Każdy grosik należności, Spłacone będzie, lecz z tej nocy Żaden szept, myśl, pocałunek, Oka błysk nie śmie być zatarty. Piękność, północ, wizja kona: Niech ukażą ci świtu podmuchy Miękkie wokół śpiącej głowy Dzień tak słodki, że zachwycona Źrenica i tłukące serce Śmiertelności będą mieć dość; i Niechaj w południa posuchy Żywią cię siły bezwiedne, A przez noce zniewag przechodź Pod pieczą ludzkich miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mamy na topiku jakąś Kasie, bo w piątek jest Katarzyny (moja koleżanka obchodzi) :D Fredi, co z nauką pływania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę ------> łyknij herbatkę malinową , weć za wczasu upsarin lub coś z tej półki i pod kołderkę , a pływać będziemy, jak się lepiej poczujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, klapki - szt. 2 - są ręcznik frotte - szt. 1 - jest suszarka - też jest, czy Ty o czymś nie zapomniałeś (mój mąż pyta) , STRÓJ KĄPIELOWY :D co do nauki jazdy, w moim przypadku przydałoby się, gdyż niestety jestem jedna z tych, co kłopoty z orientacją (prawo - lewo) czasami miewają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi a pod tym ręcznikiem to można mieć jakiś strój kąpielowy? Nie ująłeś go w spisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia, właśnie, Fredi poszedł sobie i teraz nie wiadomo co z tym strojem ;) wiecie co, kupiłam sobie dziś herbatkę z Lkarnityną i mam zamiar ćwiczyć, itp tylko czy starczy mi silnej woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×