Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witam serdecznie o nietypowej jak dla mnie porze, a to dlatego, że mam dziś urlop. Zaprowadziłam córkę do szkoły i teraz zabieram się za zaległości w domu, będę zaglądać, komputera nie wyłączam . :D:D:D miłego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim właśnie pije kawkę........... ma Ktoś ochotę? jak tam po Andrzejkach udane były???????????? może pomogę -jaki masz temat pracy,popatrzę może zostały mi jakieś materiały na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agars, wiesz, ja jestem w trakcie sprzątania, ale kawkę mogę wypić, mała przerwa nie zaszkodzi :) U mnie Andrzejki całkiem sympatycznie, byliśmy u znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki! Mam jakąś awarię na linii i od wczoraj się połączyć nie mogłam a teraz komputer chodzi jak ślimak :-( Miłego sprzątania życzę.... No i jest 100 stronka ;-) a mnie jak zwykle nie było... ale mam nadzieję że jakiegoś szampanika łykneliście...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę ----> ale też tematy ci zadali :( popytam, jak coś znajdę, to podeślę, banitka :D Naszej Carluni nie widać, nie słychać, mam nadzieję, że u niej w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, wiadomo, najlepiej liczyć na siebie, ale naprawdę masz te tematy zawiłe , troszkę musisz nad nimi popracować, ale i tak poszukam wśród moich rzeczy :D Jak poniedziałek? Ja miałam urlop, więc super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomogę, włąsnie, ja też czekam na kolejne lekcje, kupilam nawet nowy strój i klapki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloooooo...... udalo mi sie tez jestem na 100 tnej dziekuje za wiadomosci.... ❤️ mamy klopoty z serewrem... jestem u rodzicow...i pisze hihihihi malutki juz prawie zdrowy sciskam wszystkie..... :) i wszystkich :) 🌻 ki dla Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlunia, kamień z serca, ja już poważnie się martwiłam, że coś nie tak, ale już jesteś i super, buziaczki dla małego, niech zdrowieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) Lekcja dzisiejsza odwołana, na jutro proszę przygotować się z prawa Archimedesa, będziemy uczyć siepływać Kartkówki sprawdzone i ocenione a oto wyniki: może pomogę -> 3 prawie 30 --> 3 banitka --> 3 to oczywiście była punktacja tylko :D a teraz oceny: może pomogę -> 4+ (obiżam za niewyraźe pisanie ;) ) prawie 30 --> 4+ (też miałem problemy z odczytaniem, czyżby się ręka trzęsła podczas pisania?) banitka --> 5- (bardzo ładnie i czytelnie napisane, awansuję tym samym na moją pomoc :) ) 5 całej nie było bo były niedokłaadności w wynikach, za mało miejsc po przecinku :) a po za tym to: nauczyciel umie na 5 :) Pan Bóczek na 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejeczka... ja nie ma kursie ale obserwuje i obserwuje i jakoś mnie się wydaje że ktoś ma od jakiegoś czasu fory u Pana nauczyciela ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie nauczycielu, ręka mi się trzęsła z wrażenia, dobrze, że zaliczone, choć szczerze mówiąc liczyłam na 5+ :P Już nie mogę doczekać się jutrzejszej lekcji, mam nowy strój i klapki, a jutro będę też miała od córki pływaczki i koło ratunkowe, a...... i jeszcze deskę do pływania, czy to wystarczy??? Kochani, miłej nocki życzę, snów kolorowych, pełnych wrażeń 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna informacja, jutro też mam wolne od pracy :D:D:D tak więc mogę dziś do nocy poszaleć ;) dla Raczyska 🌻 ----> leci daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pomogę - JESTEŚMY super, a Ty masz ogromny udział w tym sukcesie :) Moja kartkówka z pływania gdzieś się chyba zgubiła, będę musiała zostać na korepetycje - Fredi mam nadzieję że znajdziesz chwilkę czasu ;), też bym chciała nauczyć się wreszcie pływać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawka dla wszystkich!!! No i ciacho z okazji 3000 wpisu i 100 stronki ----->serniczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też biało..:-).... A serniczek jedz na zdrowie... No ale w sumie jak Fredi szuka Królowej to na basenie powinnaś być zwarta i gotowa Może Pomogę...bo może to Ciebie szuka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie jestem w szoku..właśnie czytałam poprzednią stonbkę :-)czyżbym awansowałaa na asystentke Frediego ? No No! Może Pomoge to Ty nie jedz tego serniczka i lec po strój po pracy...Jak Cię zauważy to moze będziesz miała wreszcie z kim na siłownie chodzić ? :-D Jamu tam ucha podszepne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...Właśnie sobie uświadomiłam , że ja też powinnam się w strój zaopatrzyć..chyba...bo jak będe asystować? W dresie ? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ani jednego płatka, wszystko stopniało :D Może pomogę - nieładnie tak kogoś wrabiać, hmm..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka---> asystentka koniecznie musi mieć strój, wybrałabym się z Tobą na zakupy, ja mam tylko dwuczęściowy - taki do opalania, przydałby się taki co to nie spadnie w czasie akrobacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dwuczęściowy :-( A zakupy ze mna to dobry pomysł ..tylko jak to zrobić ? Ja mieszkam we Wrocku ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poproszę, z mlekiem albo śmietanką. Ja mieszkam na drugim końcu Polski, pozostają chyba tylko wirtualne zakupy, chyba że będziesz w najbliższym czasie na wschodzie :D, to się umówimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ! Na wschód to się nie wybieram ale kawkę masz..z mlekiem i cukrem.. A jesli mowa o mleku to pozdrowionka dla Carli( fajnie ze nic jej nie jest :-) ) no i dla Czaduni oczywiście 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×