Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

może pomogę i netia --- > bedzie lepiej - zobaczycie i was odnajdzie druga połóweczka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę i netia --- > bedzie lepiej - zobaczycie i was odnajdzie druga połóweczka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę i netia i inne wolne babeczki ----> dla Was ... ❤️ \" szukam KOGOS kto powiedziłby mi - możesz się śmiac, KOGOS kto w dobrej wierze potrząsnąłby mnie za ramiona i powiedział BĄDŹ, PO PROSTU BĄDŹ i ... POKOCHAŁ...\" ❤️ życzę Wam tego KOGOS ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmałgosia , super , że dołączyłaś do naszego grona :D Dla wszystkich po 100 👄, tak się cieszę, że coraz więcej wpisów, dziś wogóle płodny dzień (płodny we wpisy) , dodtka, czytałam o podaniu przepisu, ale jakoś mi umknęło, mam gdzieś na kartce spisane, podam ci (troszke później) może pomogę ----> słoneczko kochane, widzę, że masz dziś doła, ale uwierz, będzie dobrze 🌻 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEKCJA 3: Podsawowe parmetry - temperatura wody: 25-26°C - powierzchnia basenu: 30 m2 - kolor terakoty oraz glazury: zielono-morski - środek dezynfekujący: chlor - pracownik nadzorujący: ratownik 1 szt. Kolejna lekcja jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Witam Pana Nauczyciela!!! Tylko coś uczennic nie widac...no ja pływać umiem ale chętnie wpadnę na lekcje o suszeniu włosów...czy ona nie miała być dziś?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30 ja też poproszę o przepis na ciasteczka z migdałami....mniam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczennica na lekcje pływania - obecna, temperatury wody, wymiarów basenu itp uczyć się będę pilnie. Przepis na ciasteczka chętni oczywiście dostaną, ale uprzedzam, że są to zwykłe, najzwyczajniejsze w świecie ciacha, nic wielkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, migdały też się wrzuca , trochę di ciasta a płatki migdałowe na wierzch :D jutro jak znajdę chwilkę to przepiszę i podeślę przepis,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Pomogę 🖐️ może dzisiaj zamiast kawki zrobię Ci herbatkę z miodem i cytrynką... Dzień Dobry wszystkim.... 🌻❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki i Nauczycielu !!! Już czwartek ale ten czas leci ;-) Czekam z niecierpliwością na tę lekcje szuszenia, bo ja zawsze z mokrą głową biegam ( ale przykład dziecku daje :-( ) Ja też poproszę o przepis na ciasteczka może pomogę ---> weź dziś po pracy cieplutki prysznic i ... do łóżeczka. Komputerek bliziutko albo na kolanka i ... wygrzewając relaksuj się! Musisz byc zdrowa !!! Ja sie 2 dni temu zaszczepiłam przeciw grypie i zobaczymy czy to coś da ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czadunia kawka dla Ciebie... A szczepić się warto nawt jak zachorujesz( czego Ci oczywiście nie życzę) to choroba przebiegnie łagodniej... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki banitka za kawusie - mam do niej szarlotke - wczoraj upiekłam i wkońcu jakieś ciasto mi wyszło... bo ostatnio to padakę zaliczałam z pieczeniem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatka
A to ja poroszę kawałeczek... Nie martw się też nie jestem mistrzynią pieczenia ..chociaż ostatnio zrobiłam,,fale dunaju,, i nawet mi wyszły...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej uszatka !! Mój mąż uwielbia fale dunaju !! Ja nie robie - niech go moja mama rozpieszcza (co zreszta przy każdej wizycie robi :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia to ja się wpraszam się na szarlotkę mniam...jak ja lubię słodycze (a potem na aerobicu się katuije..) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nowa stronka moja...a ja sie cały czas martwię o Carlę..cos jej nie ma za długo...mam nadzieję że z Dastinkiem wszystko ok. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam opisik wam dać Już po kawce? Pora na poranną/popołudniową kawę: - Przesyłam expresik. - Wejdź na podaną niżej stronę, - wrzuć monetę, - wybierz kawę, - zabierz kubeczek z kawa i - następnie naciśnij przycisk Apri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam chumoru a miało być .........HUMORU!!!!!!!!!! oj to tak w pośpiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie jeszcze 3 stronki i mamy 100 to chyba powód do małego jubileuszu...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchani, witam w mroźne popołudnie (u mnie -5 st) może pomogę ----> Katarzynki są jutro !!! Banitka, ja też się martwię co z Carlą, bo faktycznie nie zagląda, a to do niej nie podobne, napiszę do niej e maila , Idę odrabiac lekcje z córką, tzn. ona odrabia, ja sprawdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×