Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość Próbuje
۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۝ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۞ ۝ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩ ۩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo, baaaardzo ale to baaaaaaaaardzo dziękuję za życznia i te napisane tu i na emilka i te niewypowiedziane :) Dla Wszystkich po \\{##}/ (ciastko na talerzyku) oraz [_P (kawka, cappucino lub herbatka - co kto woli :) ) A bym zapomniał z powodu święta dziś dzień wolny od nauki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, jeszcze raz naj,naj i słodkie 👄 oraz bukiet najpiękniejszych 🌻 🌻 🌻 :D:D:D ja poproszę kawkę z mleczkiem , ciacho też chętnie zjem , dziewczyny, zajęcia odwołane, mamy labę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, w sumie to takie urozmaicenie, coś innego niż zazwyczaj :D (a swoją drogą, to jak je zrobiłaś?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że znasz jakieś sztuczki na fajne znaczki :) idę lać wosk, bo córka od godziny nas męczy, że chce wróżby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę ---------> ja keszcze patrzę :P:P:P no dobrze, już idę, a ty zajadaj, przynajmniej Tobie centymetry wejdą w boczki a nie mnie :D (żartuje oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja zjem ciastko z herbatką na kolację...albo zamiast.. ;-) Dzieki Fredi i sto lat jeszcze raz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Halo pobudka!!!!!!!! No i jeste pierwsza :) Ma Ktoś ochotę na kawkę bo własnie zrobiłam? Miłego dnia dla Wszystkich 🌻 może pomogę ---------->proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem🖐️ Kawkę juz mam , ale dzięki Agars że zawsze jesteś ..! A gdzie Może Pomogę ? Chyba wreszcie zagonili ją (niestety ) do ciężkiej pracy :-( nawtet bidulka dzisiaj warty nie trzymała...jak nigdy...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agars, banitka :D Co u Was kochani? Ja siedzę sobie w domku (mam jeszcze urlop) , można powiedzieć, ze dzis leniuchuję, troszkę czytam, ogólnie dobrze mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A co tu tak cicho ? Liczyłam na pierwszą asyste w lekcji :-0 Nawet mam dres na sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie dotarłem do domu :) Mam wspaniałych kolegówe :P mało co zrobili, wiec dzis musiałem sie odkopywać sam :P No ale cóż jutro też jest dzień :) LEKCJA 6: Czy można pić wodę ;) czyli troszkę matemtyki na dziś :D Szklanka wódki (250 g) zabija około 1000-2000 komórek nerwowych w naszym mózgu. Komórki nerwowe się nie regenerują. Ludzki mózg składa się z około 3 miliardów komórek nerwowych, z czego używamy na co dzień około 10% z nich. Zatem około 2,7 miliarda komórek jest niepotrzebnych. Szklanka wódki zabija 1000 komórek nerwowych. Człowiek może bez obawy o swoje zdrowie wypić 2 700 000 szklanek wódki. Przeliczamy: 1 butelka (750 g) = 3 szklanki, zatem 2 700 000/3 = 900 000 butelek. Zakładając, ze maksymalny wiek przeciętnego alkoholika wynosi 55 lat a zaczyna on pić, powiedzmy mając 15 lat, to mamy 40 lat stażu. Przeliczamy lata na dni: 40 * 365 = 14600 dni picia. Jeżeli możemy wypić 900 000 butelek bez obawy o nasze komórki nerwowe to: 900000/14600 = 62 butelki wódki dziennie! Wniosek: Aby umrzeć z braku komórek nerwowych musielibyśmy pić po 20 butelek wódki na śniadanie, 20 - na obiad i 30 - na kolację... KAMIEŃ Z SERCA ! GORZAŁKA DLA WSZYSTKICH ! Uświadamiam, żeby ludzie nie żyli w nieświadomości... Kolejna lekcja jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku, dzisiaj wcześnie, bo mam wiele zajęć :) Teraz wypiję sobie kawkę, noże jest ktoś chętny, to proszę bardzo (_)) Fredi, lekcje są coraz ciekawsze, czekam na kolejną :D Uściski dla wszystkich i 🌻 - ki Raczysko ---> 🌻 -----> doleciał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ prawie 30 -kawka ....bardzo chętnie się z Tobą napiję :) Fredi_Lublin -no no ciekawa lekcja ;) Uściski dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ O jak miło że od rana was już tyle było! Prawie30 dzięki za kawkę (wyręczyłaś mnie dzisiaj..;-)) Może Pomogę 🌻 za wartę (lepiej późno niż wcale..:-)) A co do Frediego ------->jako Twoja asystentka muszę zaprotestować!!! Nie można pływać po alkoholu 😠 ,to moze się bardzo żle skończyć ...ale po lekcjach to bardzo chętnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, to my już po kawce :) Teraz borę się za porządki, dziś planuję robić gruntowne porządki w kuchni, jakoś urlop trzeba wykorzystać, raz sprzątanie, raz laba, i tak na przemian :D Trzymajcie się, do zobaczenia za niedługo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo 😘 i 🌻 ki dla Was maz wczoraj siedzial ... tzn dzisiaj do 5 i wszystko ponaprawial ... no ..teraz to wrocilam na dobre...zapraszam oczywiscie na zalegle kawki z mleczkiem hihihi ponadrabiam zaleglosci i do pozniej 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, zakładając temat, liczyłam właśnie na takich fajnych ludzi jak WY ❤️ ❤️ ❤️ , nie byłam pewna, czy osoby w naszym wieku zaglądaja na kafe, ale chyba warto było :D Ja mam już w kuchni wszystko porobione, teraz idę robić obiadek (naleśniki z serem + zupa ogórkowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, jaką bluzkę kupiłaś, opisz ją trochę, szalik czpaka i rękawiczki w jakim kolorze? Ja może jutro pojadę na chodzenie po sklepach, ale chcemy się już rozejrzeć za prezentami świątecznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A u mnie ciągle pada rano nie było ani płatka śniegu, a teraz wszędzie biało no i dalej sypie ,jak tak będzie padało to idę do parku na saneczki z dzieciakami ale będą mieli ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agars, u mnie po śniegu ani śladu :( fajnie macie, własnie mówię córce i też by chciała, muszę jej jakąś zabawę w domu wymyśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, kup to koło dla mnie również, rzuć daleeeeko, by do mnie doleciało i możemy iść na basen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, tych dmuchanych cudaków nie kupuj, bo moja córka ma coś takiego, są to pływaczki na ręce (jeśli o to chodziło) , pożyczę od niej i zabiorę ze sobą, więc mogę Ci pożyczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy jeszcze w domu taką dmuchaną kamizelkę, ale nie wiem, czy będzie ci dobra, ja się nie dopinam :( z takim wyposażeniem nie ma szans iść na dno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×