Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

🖐️A ja już lekcje odrobiłam i byłam na aerobicu...i jestem zmęczona ale tak miło...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEKCJA 4: Suszenie włosów potrzebne materiały jak w lekcji 2 a - zakąłdamy ubranie dowolne, ale takie zeby nie krepowało ruchów b - stajemy przed umywalką w klapkach szt. 2 c - rozchylamy nogi tak aby tworzyły kąt 65°30\' i lekko ugiamy kolana d - pochylamy głowę do przodu pod kątem 35°15\'° od pionu e - prawą ręką odkręcamy kurek z zimną wodą a lewą z ciepłą, regulując ilość wody i krecąc rękami w lewo lub prawo aż otrzymamy temperaturę 25-26°C f - moczymy włosy w tak przygotowanej wodzie do otrzymania wilgoci 98% g - podnosimy głowę aby utworzyła z pionem kąt 85°20\' h - zakręcamy kurki z wodą i - bierzemy do ręki ręcznik i 30 energicznymi ruchami wycieramy głowę tak by poziom wilgotności spadł do poziomu 80% (gdyby wilgotność była większa lub mniejsza od zalecanej powtarzamy punkty od d do h) j - odkładamy energicznym ruchem ręcznik k- łączymy nogi i prostujemy kolana l - prawą ręką bierzemy suszarkę i jednym energicznym ruchem wkłądamy ją do gniazda m - delikatnie a z wyczuciem właczamy przycisk suszarki i nagrzewanie, a nastepnie 18 ruchami kolistymi z lewej oraz 18 z prawej suszymy włosy aż do otrzymania wilgotności 50% oraz temperatura włosów osiagnie 40,5°C (gdyby wilgotność oraz temperatura były większe lub mniejsze od zalecanych powtarzamy punkty od b do m) Kolejna lekcja jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, jestem zachwycona nauką suszenia włosów, ćwiczenie zrobiłam, punkt po punkcie z dokładnością równą 100%. Co prawda rodzinka uważnie mnie obserwowała, podejrzenia co do mnie mieli, czy abym nie wypiła lub wąchała czegoś , ale spokojnie wytłumaczyłam, o co w tym wszystkim chodzi :D Dla wspaniałego nauczyciela 👄 👄 👄 Dla uczennic 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze piękne 🌻 - ki , nic tylko chwalić i pilnować, by nam nie uciekł :D Ja jestem już tak po dzisiejszych ćwiczeniach zmęczona, że zaraz idę do łóżka . Z niecierpliwością czekam na kolejną lekcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też mówię dobranoc wszystkim, do zobaczenia jutro, pozdrowienia i 👄 dla Raczyska w dalekim świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem nowa wlasnie wlaczylam kompa i znalazlam ten topik na kafeterii swietny!! ja tez jestem rocznik 76 w przyszlym roku 30 -ka buuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!! mam dola to tak jak by cos sie konczylo i nigdy juz mialo ni wrocic oj szkoda...... pozdrawiam was trzymajcie sie cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEKCJA 5: Sprawdzian, czyli niezapowiedziana kartkówka zad.1 Znając wymiary basenu obicz: a. jak jest jego najwieksza głębokość w najpłytszym miejscu, gdy na powierzchni wody unosi się mała żółta kaczuszka kołysząca sie na boki; b. do basenu weszło 10 osób: pieciu mężczyzn ważacych odpowiednio 75,3kg, 59,1kg, 89,6kg, 55,9kg, 128,5kg; pięć kobiet, u których obwód biustu i miseczka są nastepujące: 75C, 88A, 90D, 85B, 125E. O ile podnie się lustro, gdy wyjdzie z niej mężczyzna o masie 128,5kg a kobieta o parametrach 125E zanuży się całkowicie w wodzie. Podpowiedź: Odpowiedzi podaj w milimetrach. zad.2 Jaka powinna być moc szuszarki aby wysuszyć kobiece włosy o długości 30,5cm i aby osiagnęły temparaturę 40,4°C, a jaka powinna być moc aby okres suszenia skrócić o 0,3 sekundy. Podpowiedź: długość włosów można zamienić na milimetry. zad.3 Treść jak do zad.1a. Ile wody zostanie wypompowana z kobiety o paramtrach 90D gdy do jej ratowania wskoczy ratownik, którego długość włosów wynosi odpowiednio: a. na głowie 0,2mm b. na torsie 0,5mm c. na nogach 0,6mm d. pod pachami 25,8mm Podopwiedź: Opór tarcia slipek pomijamy, ponieważ ratownik wskakuje po udzielaniu pomocy kobiecie o paramtrach 85B, czyli w skrócie, nie ma ich na sobie. Kolejna lekcja i wyniki kartkówki już w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochani Fredi dzięki za 🌻 a to dla Ciebie... Co dzisiaj tak wcześnie lekcje zacząłeś i to jeszcze kartkówką? Może Pomogę! Witam , wiesz te rozmiary dla mnie też są dziwne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów stronka moja ..jeszcze 2 i ❤️100❤️ !!!!!! Fredi a dla Ciebie miał być 👄 ;-) Może nadrobimy do jutra te 2 stronki i jakiegoś szampanika otworzymy ? :-) ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako Wasz nauczyciel muszę sprawdzać Waszą wiedzę :) Co chcecie się potopić na pierwszej praktycznej lekcji? A co do rozmiarów hmm nie wszystkie są tak idealnie zbudowane jak rocznik 1976 :) Więc dla Was po 🌻 i do zadań :) a i proszę nie ściagać ;) tzn. gdy patrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( ale ja już umiem pływać...może zostanę Twoją asystentką? Co Ty na to Fredi? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOO i zbliżamy się do 3000 wpisu! No to to już jest prawdziwy sukces..100 i 3000 musimy to pożądnie uczcić...! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest degradacja..po co zaliczać pływanie jak się umie pływać :-( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-).....oj Fredi Fredi ! Kto potrzebuje pomocy w kartkówce zapraszam do mnie!!! Ale tak po cichu żeby Fredi nie widział...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Może Pomogę musisz mi dać trochę czasu , bo pływać umiem , ale w tych zadaniach to w ogóle nie wiem o co chodzi..:-) jak coś wymyślę to Ci podpowiem...ale ci...żeby Fredi ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :D banitka, ja licze na twoją ściągę, bo inaczej sprawdzian obleję, hmmmm, wymiary coś mi tu nie grają [marszczy brwi w zamyśleniu] Fredi 👄 (to tak by jakoś ten sprawdziaanik zaliczyć ) :P może pomogę----> ale trudno mamy z tą nauką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, może jakiś prezencik dla nauczyciela na zaliczenie, oczywiście oprócz tych słodkich 👄 👄 👄 ;) Musimy jakiś plan obmyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, pomyślimy, jak tu Frediego przekonać, że sprawdzian niepotrzebny, przecież to ma być bezstresowa nauka :) Powodzenia na zjeździe, za duzo się nie przemęczaj, bo czekamy tu na Ciebie w poniedziałem, albo i nawet w niedzielę, jak wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę -----. > o radiu M ? ja jako żart to odebrałam, bo o to chodzi , prawda ? Nic się nie martw, każdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrówko pytam! Co u Was? Dawno mnie tu nie było, ale myślałam czasem o Was. Żałuję że nie było mnie na imprezce z okazji 1976 wpisu. Wspomnijcie mnie czasem. Prawie 30 - ściskam Cię mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcowa ❤️ to chyba telepatia, dzis rano (przed pracą jeszcze) właśnie o Tobie myślałam, co z Tobą, długo nie zaglądałaś do nas, aż nagle jesteś, normalnie cuda się zdarzają :) pisz kochana co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rzeczowianko, serdecznie zapraszamy do naszego grona , na topik o Rzeszowie napewo zajrzę (i to zaraz) , na powitanie 🌻 i duży :D Mariolka, jesteś ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×