Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Lipcowa, napisz mi e mailia , co tam u Ciebie, gdzie mieszkasz teraz, jak tam Twoje sprawy się poukładały Jak samopoczucie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka, wstyd przyznać, ale nie ruszałam go wcale, założę sobie nowy numer i ci podam , ale juz nie teraz, wiem, ża na gadu łatwiej i szybciej, ale cóż, :( Bo wiesz, ja chcialam mieć ten mój poprzedni numer, co ni się posypał, ale nie wiem, jak to odtworzyć, wszyscy moi znajomi już go mają, a z nowym tylko kłopot. Kolega mi obiecał, że jakoś to spróbuje zrobić i narazie czekam , czaekam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż atakuje, spycha mnie z krzesełka, łaskocze, muszę go wpuścić do kompa, będę wieczorkiem, Mariolka, czekam na liścik, ja się dostanę do komputerka naskrobie do Ciebie również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czadunia jesteś czy juz odpływasz w błoga nicość ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo !!! Ja chyba po raz pierwszy pierwsza !! No cóż mój synek nie wie co to wolna sobota ;-) miłego weekendu dla All 76 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej , pobudka leniuszki, wstawać i brać sie za sobotnie szaleństwo :D Czadunia, jeszcze kilka latek i synek da ci pospać, ja mojej córki z łózka rano nie mogę wyciągnąć, lubi pospać do 9 -10, jak była mała to o 6 rano robiła pobudki. Ja dziś tak wcześnie, bo o 9 jedziemy do moich rodziców, a później do znajomych. 👄 👄👄 dla wszystkich, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim !!! no i weekend przed nami ;) Czadunia -nie martw sie, ja też mam pobudkę rano .Mój starszy syn twierdzi ,że skoro on wstał to wszyscy musza wstać i tłucze sie jak może, a jak to nie skutkuje to łaskocze młodszego albo ogląda głośno bajki i pobudka murowana.a jak musi wstać do przedszkola to śpi i nie można go z łóżka zwlec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznik 76 baluje .... a my w domku .... z Kubusiem :-D mamy kinder andrzejki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wpadłam żeby powiedziec dzień dobry i dobranoc Miałam awarie komp.dlatego mnie od wczoraj nie było! 🌻dla Lipcowej ściąga też jeszcze nie gotowa... :-( ale nauczyciel na szczęście andrzejkuje!!!!Hucznie !!! Buziaczki Fredi👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jurto imprezka------>100 strona :classic_cool: Przypilnujcie jakby mnie nie było! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza 100 się zbliża :) już nie długo po za tym będzie też 3000 wpis więc mocne głowy proszę przygotować :D PS. Kartkówki juz prawie sprawdzone :) , a taka mała uwaga na drugi raz proszę pisać wyraźnie, bo nie mam już siły patrzeć w jedną kartkę i porównywać czy na drugiej kartce tj. u innej osoby jest to ta sama odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj !chyba imprezki nie będzie bo ponoć od jutra adwent :-0 No nic zobaczymy....💤 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie kartkówki są na 6 bo pisane są na tych samych podstawach.....;-) Zrób dziewczyna prezent andrzejkowy! :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka --> 🌻 można kulturalnie się bawić , bez tanców :) ciasta i kawka, herbatka :) każde ze swoim przychodzi. No jak widać ale juz zmykam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam , że tylko ze mnie taki nocny Marek... ale to miło chociaz raz nie być samej... A Ty już po Andrzejkach? ;-) ( nie mówie o imieninach bo to wiadomo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za 🌻 a dla Ciebie👄 na dobranoc , póki Królowej śniegu jeszcze nie masz... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, nocne Marki dostają po 🌻 🌻 . może pomogę ----> za powitanie o świcie 🌻 🌻 reszta ogromniaste uściski :) u mnie śnieżek wreszcie spadł, tak długo oczekiwany przez córkę, wstajemy rano, wygladamy przez okno , a tam biało :D ale niestety już zaczyna topnieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto przepis na ciasteczka : 15 dag margaryny (ja używałam Kasi) 25 dag cukru 5 dag mąki 2 jajka 20 dag zmiellonych migdałów 1 łyżeczka cynamonu (zamiast cynamonu można dać troszkę olejku rumowego ----> ja tak właśnie zrobiłam) szczypta soli płatki migdałowe do ozdoby Margarynę, jajka , cukier utrzeć na puszystą masę , dodac cynamon, sól, nastepnie zmielone migdały i mąkę . Wszystko wyrobić na gładkie ciasto , uformować w kulę i zawinąć w folię aluminiową i włożyć na 30 minut do lodówki . Rozwałkować ciasto na placek grubości 3 cm i foremkami wycinać ciastka (najładniejsze wyszły nam serduszka:) ) dodatkowo roztrzepać jajko + mleko i posmarować wierzch ciastek i ułożyć na to płatki migdałowe . Wstawić do nagrzanego piekarnika 175-200 st i piec 8-12 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj cichutko, może po sobocie szalonej jeszcze śpicie? Cóż, zajrzę jeszcze troszkę później, tymczasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, u mnie całkiem sympatycznie, teraz córka ogląda Pszczółke Maje, a po bajce obiecaliśmy z mężem, że zagramy z nią w jakąś grę (chyba w Eurobiznes, to jeszcze gra po mnie :) ) Ty pewnie po zjeździe zmęczona , ale na topik zajrzałaś i za to najpiękniejszy 🌻 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomogę, za dużo już nie kliakj tylko szykuj się do spanka, jutro znów o 5.30 :( jak tam biznesplan, zaliczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, otworzyłaś setną stronkę, gratulacje :D napisz na poczte, jaki temat masz zadany, mam koleżanki jeszcze studiujące, troszkę swoich jeszcze materiałków , więc może coś sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się rozlała pierwsza setka ;) Pozdraiam gorco i 🌻 dla każdej z Was drogie Panny i Panie :) A gdzie ciacho i coś do picia tzn. kawcia czy herbatka albo przynajmniej jakieś cappucino :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×