Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Duże też :-) jest piękne :-D Nie ma za co...[do usług }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP jestem ciut wysza od Ciebie;-) a co do prezentu na Walentinos to -moj Mezulo zawsze cos mi w ten zakochany poranek daje -jakis drobiazg- hm a mnie jest głupio bo akurat w danym momencie nic nie mam - o ja niedobra;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co tylko ja taki kurdupel...no i co MP ? Kto ma gorzej ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Banitko Kochana TY nawet nie wiesz ile miałam kompleksów na punkcie wzrostu . Mniejszy zawsze sie \"podniesie\" obcasikami a my Żyrafki ???tez lubimy obcasy ale niestety ja nie moge przekroczyc 5 cm ..+ pełny wyprost, piers do przodu..no sama policz -sporo tego wyjdzie jak na kobietke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa ...ale chociaż faceci maja na co popatrzeć ...długie nogi itp...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp to dobrze ze kompleksy omijały cie szerokim łukiem!! Teraz tez nie narzekam (a co tam obcasy;-) Ogólnie : nikomu sie nie dogodzi;-) mali chca byc wielkimi i odwrotnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Pomogę wywal te kompleksy z życiorysu...poszły i już ... Widzisz jaka jesteś piękna...:-D nie liczy się tylko to co na zewnątrz...a ja wiem , że masz bardzo bogate wnętrze i tym pobijesz wszelkie konkurentki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ż e długie nogi to nie wszystko tez wiem Zimowa!!!! Całe życie musiałam nadrabiać charakterem ...bo moich nóg prawie nie widać:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Zimowa ponoc po tylu latach małżeństwa charakter też mnie się spaczył....a nóżki chętnie pożyczę ...chciałabym zobaczyć jak to jest partzeć na wszystkich z góry...:-D Zimowa pamiętaj że jestem skorponicą...to już chyba wszystko tłumaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra i wyważona ...jak moja mama :-) juz wiem za co Cię tak lubię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, o jej ale Wy wysokie jesteście, zazdroszczę :) Banitka---> ja mam tylko kilka cm. więcej od Ciebie, nie zaprzeczam-wolałabym być wyższa ale czego nie można zmienić trzeba pokochać :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i chłopaki [a raczej chłopaku nasz jedyny- Fredi- , bo diabełek coś nie zagląda ostatnio], widzę, że dyskusja tutaj zawrzała, co do wzrostu i wagi, tp wiadomo, że nikt nigdy zadowolony nie jest :) ja też chętnie bym od kogoś wzięła kilka centymetrów wzrostu, a kilka kilogramów oddała, ale cóż, jakoś trzeba to polubić :D może pomogę, banitka, zimowa, netia, fajnie się czyta, tak ciepło ❤️ Jakoś dziś poniedziałek nie jest najgorszy, pomimo, że to 13, ale nie chwalę dnia przed zachodem słońca.............. , choć przesądna też nie jestem, wiem, wiem, piszę bez składu i ładu, ale jakaś taka pokręcona jestem dzisiaj, sama nie wiem dlaczego .......... czasami tak mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Kochani !!!!!! Wszystkiego najlepszego z okazji WALENTYNEK ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ No i pyszna kawka na dzieńdobryD D D :-) ;-) :-D Szczególne 👄 i ❤️ dla MOŻE POMOGĘ :-) Zimowa ----------🌻 dla Ciebie [to na znak że wodnik i skorpion mogą razem żyć...a powiem Ci że moja najlepsza przyjaciółka jest wodnikiem :-) ] PRAWIE 30 ----------> dla mnie wczorajszy dzień też był miły... i mam nadzieję że dzisiejszy będzie jeszcze lepszy :-D NETIA----------> miło że nie jestem samotnym kurdupelkiem na tym topiku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Walentynki ❤️ ja smakosz likierków zparaszam do degustacji mojego prezentu - waniliowo-kawowego i pyszniutkich czekoladek - ach ten mój Męzo chyba chce abym przybrała na wadze;-) Banitko co tam znaki zodiaku -przyjazn ponad wszystko!🌻 A gdzie Walenty Fredi?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIMOWA !!!👄 Ja naprawdę najlepiej się dogaduję z wodnikami i wagami :-D A Walenty pewnie w pracy biedaczek i nieprędko wróci ;-0 FREDI 👄 z okazji Walentynek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy :) Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek ... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ to wszystko dla Was Kochani, a dla naszego Walentynka Frediego (za przyzwoleniem oczywiście) dodam jeszcze 👄 👄 👄 Teraz uciekam do męża i córki, zajrzę wieczorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) A co to wszyscy jeszcze śpią? Halo! Pobudka, kochani! Kawkę podaję ;) i oczywiście miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! dawno nie zaglądałam ale jakoś tak wyszło, że nie miałam kiedy w niedzielę moje dziecko się pochorowało i trzeba było z nią jeździć po lekarzach:(. w poniedziałek druga wizyta u lekarza:O a na dodatek jeszcze miałam imieniny i trzeba było zrobić mała imprezę co przy chorym dziecku nie było sprawą prostą( szczerze mówiąc myślałam tylko o małej a reszta mnie nie interesowała). to wszystko sprawiło że brakło czasu na odwiedziny na kafie, ale myślę, że jestem usprawiedliwiona. teraz postaram zaglądać tu regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ km1976! jesteś jak najbardziej usprawiedliwiona :-) i dużo zdrówka dla pociechy !!!Kuluchna dzięki za kawkę D [biorę , ale już trochę zimna :-(] Widzieliście to http://www.kafeforum.freehost.pl/ miłego dnia zycze i dziękuję za pocztę [fajne te walę tynki ---->Fredi powinieneś polubić to swięto :-)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie martw się MP, niedługo zaświeci słoneczko i dobry humor wróci :) Ja też ostatnio mam kiepski nastrój, od tygodnia każde popołudnie spędzam w szpitalu 100 km. od mojego miasta, wracam wieczorami wykończona fizycznie i psychicznie ale wiem przynajmniej, że najgorsze minęło i niedługo moja rodzinka znowu będzie w komplecie:). 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×