Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Uff... dobrze że nie na miss mokrego podkoszulka :D Bo chyba Wiecie Kto by wygrał :D i to bez moczenia koszulki :) Po za tym i tak byłbym nieobiektywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agars, a skąd musisz do tego krakowa jechać (bo już nie pamiętam, być może pisałaś), ja wielkopolska, ale tak pogranicze z kuj-pomor, wiec kawał drogi. Miss mokrego, oj Fredi, nieźle, ty to masz skojarzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agars, no faktycznie kawalek drogi masz :) zresztą ja też :) ale jak to mądrze Fredi powiedział, nikt się jeszcze nie narodził...... tak więc obojętnie co wymyślimy i tak zawsze ktoś będzie miał daleko , co porabiacie w domciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, każdy wie o pisaniu, ale co jeszcze poza bieganiem w pracy i pisaniem ? coś napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, witam was wszystkich! taka tu cisza dziś była, jak zagladałam to nikogo nie było:( słyszę, że szykujecie jakieś spotkanie... nie wiem czy tacy jak ja co się tak póżno do was dołączyli też są brani pod uwagę, ale mnie Kraków w każdym razie odpowiada ( mam w miarę blisko) :), ale jak wybory to wybory prawie 30--------> mój mąz jest z wielkopolski( poznań) i przywędrował tu za mną ;) dosyć często bywamy w tamtych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądacie w telewizji o tej tragedii w Katowicach? mój ojciec jest maniakiem gołębi i miał tam dziś jechać, ale że było dość zimno to zrezygnował i chyba na szczęście...:( cała rodzina teraz wydzwania, żeby się dowiedzieć czy nic mu nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was jestem chyba pierwsza. normalmie nie mogę, ta tragedia mnie rozłożyła:( może dlatego, że dobrze znam to miejsce - jak studiowałam to wykłady miałam w budynku na terenie Targów), poza tym często tam bywałam na wystawach moto. mój mąż jeżdził też tam na Moto Bazar i miał stoisko na tej hali, dobrze, że to nie on tam wczoraj był ( bazar miał być za dwa tygodnie, ale w tej sytuacji pewnie go nie będzie). mieszkam w pobliżu szpitala specjalistycznego w Sosnowcu , karetki jeździły do niego cała noc - ostatnią słyszałam koło 4 rano. chyba mam doła..... nie wiem czy nie było tam jakiś moich znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim...Kawa ku pokrzepieniu D D D bo ta tragedia jest straszna... Mój mąż pracuje w firmie o podobnej branży i było tam wielu jego współpracowników i to obcokrajowców... o dwóch do tej pory nic nie widomo..:-( bardzo się martwimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciepło bo u nas dalej zimno.. jakoś tak cicho na forum, gdzie się wszyscy podziewacie? na szczęście wszyscy znajomi i sąsiedzi się zameldowali w domach,:) ale tragedia jest ogromna nie spodziewałam się takiej ilości ofiar banitka----> czy współpracownicy męża się znaleźli? mam nadzieję, że wszystko jest w porządku... ktoś ma ochotę na poranną kawę? zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kawke... km_1976 ----------> niestety nie ...dzwoniliśmy do sztabu ale jeszcze 20 ofiar jest niezidentyfikowanych...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka a dawno dzwoniliście? bo niedawno w radio podali, że jeszcze tylko 4 ofiary są niezidentyfikowane, może spróbujcie jeszcze raz... naprawdę bardzo mi przykro...:( jak sobie pomyślę, że tam mógł być mój mąż...........ech, szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne u mojego męża w pracy już zadbają o to aby to sprawdzić i dziś po południu będę wszystko wiedziała...ale to rzeczywiście straszne...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Fredi, jak tam postępy w pisaniu pracy? a jak zdrówko? nie wiem czemu nikt więcej tu nie zagląda--- MP, Caarla, prawie 30, agars - gdzie wy się podziewacie? straaaasznie tu cicho:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, zaglądam, tylko czasu mam niewiele teraz na wpisy - koniec miesiąca i duuuużo pracy. I smutno mi ogólnie...:( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976 --> postępy są dzięki mojej Muzie :) Tylko się zastanawiam gdzież się Ona podziała tj. MPM dla której przesyłam 🌻 specjalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Katowic .......nastorje niespecjalne, ale czy to komuś da do myślenia? wątpię, pewno kilka dni smutku i romyślań a póxniej dalej proza życia, tak okrutna czasami. ale to ludzie ludziom gotują taki los i to nalbardziej boli / głupota / :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzis idac na zakupy zobaczyłam jak na dachu \"biedronki\" (i innych super,hiper ) ludzie zrzucaja snieg, takze wokół hali były ogromne!!!!!! zaspy sniegu.....przebudzenie.. dopiero jak stała sie tragedia w Katowicach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem... Niestety nie mam dobrych wieści...jeden ze znajomych nie żyje a drugi do tej pory nieodnaleziony...:-(...to straszne uwierzcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka ---> wspólczuje, nawet jak się człowieka nie zna osobiście, a wiesz, że mieszkał blisko, to smutno i żal sie robi.....wielka tragedia w tych rodzinach a i nas obcych, tych \"z boku\" dotyka... Moja przyjaciolka miala tam byc, na szczescie wybrała urodziny swojego przyszlego tescia.... aniołek nad nią czuwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! znowu jestem dziś pierwsza? ale z was śpiochy ;) zazdroszcze... Banitka -----> bardzo mi przykro... miałam nadzieję, że będzie dobrze... Fredi----> :D wyglądasz uroczo - jeżeli to ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak zawsze dla kazdej 🌻 a dla MPM 🌻 i 👄 Hmm... oczywiscie że to ja :D banitka --> przykro mi, wierzę że drugi z nich się odnajdzie cały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×