Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

OOOOOOOOOO widze ze wszyscy sie rozspiewali ..a moje pompony hihih moge nimy pomachac :D :D :D :D :D :D pozdrawiam wszystkich slodkich znow .. i do 5.50 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoge ---- 🌻 😘 maz mi wlasnie budzik nastawia ;) :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Jestem ...jestem...czego krzyczysz ? Przecież prosiłam o normalne godziny zajęć i Fredi się zgodził... [ aby ćwiczyć ten szpagat muszę być co najmniej po kawie nie mówiąc o śniadaniu :-0] {_]D D D Kawka dla śpiewjących 1976 :-D no i innych też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakie hałasy straszliwe (no zgodne z obietnica;-) ale nie pomogło. Teraz duza kawa , sniadanie i Banitko cwiczymy szpagaty hm a moze grupowo z kankanem zawalczymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki ! Grupowo !!!! Chętnie [ a już myślałam , że będę musia.la sama sobie wstyd robić ;-)]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...haloo... [cichutko na paluszkach jak myszka wkrada sie na sale cwiczen ..i cwiczy pol szpagat na rozgrzewke] kawka ciasto zapraszam :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzicie i postarałyście się i jak miło było dziś ujrzeć Wasze ruszające się usta... Ale nic nie słyszałem co prawda :D ale zapewne ładnie śpiewałyście... Skleroza :O zapomniałem wyjąć stoperów z uszu :O Dla każdej mam po 🌻 To Przecież Ja --> choreografia super :) jestem pod wrażeniem, za rok podbijemy całą Europę na Eurowizji :) a potem światowe tourne :) Nie ma to tamto :) a Wiśniewski niech się schowa :D PS. W środę 29.III.2006 mam wielki dzień - OBRONA :O najbardziej proszę trzymać kciuki od 13 do 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, masz zapewnione, że w środe wszystkie kciuki za ciebie trzymamy, ja już próby zaczynam, a między 13-14 godziną to już prócz kciuków telepatycznie wspierać Cię będę :D powodzenia, na razie nie dziękuj i jeszcze energia.................. leci do Ciebie...................... i powodzonka :D pozdrowienia dla wszystkich i 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dla wszystkich😘 Fredi- - - -> kopniak na szczęście i kciuki zaciskamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Fredi -powodzenia ! 15 -20minut i po sprawie bedzie !( u mnie to ok tyle trwało) a jak wyszłam z sali to ze szczescia chciałam wycałowac wszystkch ( no oczywiscie na checiach sie skonczyło i opanowanie przyszło na czas;-) milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy odwołać próbę chóru i juz Wszystkie śpią do południa albo i dłużej :D Pozdrawiam i jak zawsze 🌻 Wiosny jeszcze nie widać, ale sznurek już mam więc to kwestia paru dni... i sam ją przyprowadzę :D A co do obrony to wiem że nie mam co się stresować... :) jakoś przeżyję :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo no wlasnie hihi jak proby nie ma to .. :D :D :D :D :D :D :D :D Fredi nie stresuj sie ... u mnie bylo podbnie ..wzieli mnie do obrony z zaskoczenia ...i trwalo to do 30 minut .. :D :D bylo wesolo moj promotor sie caly czas smial ... bo szklana szyba dzielila nas od zdjajacych a byla tam tez moja rodzinka jako kibice .. :D wiec domysl sie co sie dzialo :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D w kazdym badz razie ja tez bede trzymala kciuki 🖐️ kawusia dla wszystkich ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Witam ! A co to jakaś pustka weekendowa...;-) Pewnie odpoczywacie...:-0 No to nie przeszkadzam...i miłego weekeendu życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezione w Wikipedii :D w 1976 - urodzili się * 2 stycznia - Paz Vega, hiszpańska aktorka * 3 marca - Natalia Kukulska, polska piosenkarka, córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego * 11 marca - Szymon Wydra, polski muzyk * 5 kwietnia - Fernando Morientes, hiszpański piłkarz * 5 kwietnia - Marcin Mortka, polski pisarz fantasy * 6 kwietnia - Candace Cameron, amerykańska aktorka * 13 kwietnia - Jonathan Brandis, amerykański aktor * 18 kwietnia - Melissa Joan Hart, amerykańska aktorka * 21 czerwca - Kacper Kuszewski, polski aktor * 26 czerwca - Paweł Małaszyński, polski aktor * 3 lipca - Andrea Barber, amerykańska aktorka * 16 lipca - Tomasz Kuchar, polski kierowca rajdowy * 9 września - Kristoffer Rygg, norweski muzyk heavymetalowy * 12 września - Maciej Żurawski, polski piłkarz * 12 listopada - Mirosław Szymkowiak, polski piłkarz * 22 listopada - Ville Valo, wokalista fińskiego zespołu HIM * 1 grudnia - Tomasz Adamek, polski bokser * 28 grudnia - Anna Kańtoch, polska pisarka fantasy * Wojciech Szyda, polski autor fantastyki * Beata Chmielowska-Olech, polska dziennikarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim miłego leniuchowania weekendowego :) a ja sobie szperam w necie ,szukam jakiejś stronki z darmowymi dzwonkami ,a może macie jakieś fajne stronki to poprosze o link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🌻 kawusia ..ciasteczko .. :D Agars ja sciagam prze it torenta ... z tej stronki www.torrent.net.pl tam jest wiele ciekawych pozycji .. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Jak tam sobota ? Ja zmykam na imprezkę ! Pozdrawiam Wszystkich !👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipsztak76
pozdrawiam rówieśników Fredi- podoba mi sie twoja stopka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipsztak76 --> witam i zapraszam do pisania :) a co do stopki to dziękuję, a czemu taka hmm to przez taka jedną :D , która pozdrawiam, a ona wie że jest okrutna :D Milej nocki życzę, a co nie którym imprezowania bez bólu głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! :) Na wstępie, wybaczcie, że mnie nie było ale się rozłożyłam..., jeszcze coś mnie trzyma, ale jutro już do pracy trzeba iść.... Miłej niedzieli życzę ;) Może uda Wam się znaleźć wiosenkę? 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Jak Wam się dziś wstawało? Pamiętaliście, ze śpimy godzinkę krócej? Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo Kawusia ..i milej niedzieli :D :D :D :D :D :D :D :D godzina w plecy ... da sie odczuc :D ale kawka postawi na nogi agars ..🌻 Fredi 🖐️ Moze pomoge 🌻 Prawie 30 🌻 Banitko..mam nadzijee ze imprezka sie udala pipsztak 🖐️ kuluchna zdrowka 😘 km 🌻 zimowa 🌻 i dla Wszyskich nie wymienionych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani narazie zmainy czasu nie odczułam, bo i tak pospałam długoooo, ale jutro do pracy, cóż, pewnie cięzko będzie wstać .......... pipsztak76 :D witaj i pisz z nami 🌻 Fredi, mam nadzieję, że w środę (jak będziesz w stanie) ewentualnie w czwartek dasz znać jak poszło [wiem, że będzie ok, ale jakaś relacja z przebiegu przyda się] Kuluchna, oszczedzaj sie po chorobie, do pracy idź ciepło jeszcze ubrana i uważaj na siebie, bo teraz łatwo złapać choróbsko, Carluniaa, jak tam Twój mały mężczyzna? Może pomogę, gdzie Ty się podziewasz ? uczelnia?? Banitko, jak po imprezce? Głowa boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! :) Kawkę podaję [już zalana]. Mleczko lub śmietanka tradycyjnie do wyboru.... Miłego dnia wszystkim życzę, nie zapominajcie o uśmiechu. Jako, że pogoda bardzo brzydka (jakaś mgła...) da wszystkich po 🌻 🌻 🌻 Carlaa, Prawie30 ---> dzięki, mam nadzieję, że wkrótce mi przejdzie to choróbsko.... pipsztak76----> Witaj 🌻 Nic, spadam do pracy, może będę wieczorkiem ;) Jeszcze raz miłego dnia, trzymajcie się pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×