Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

:) prawie 30 dziekuje :) dla wszystkich poranna niedzielna kawka :) i po wiosennym 🌻 ku Kuluchna no wlasnie ciekawe czym sie zakonczy .. :) moze bedziemy musieli do Berlina albo Paryza .. Londyn ..Amsterdam ;) albo hihihi LUBLIN ;) do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________________________#######__________________________ ___________________________########_________________________ __________________________##########________________________ __________________________##########________________________ __________________________##########________________________ __________________________##########________________________ _________________________############_______________________ _________________________#############______________________ ________________________##########__##______________________ _______________________###########___##_____________________ ______________________##_##########__###____________________ _____________________###_#########_____#____________________ _____________________##__#########_____##___________________ _____________________#___#########_____##___________________ ___________________###___#########______##__________________ ___________________###___###___##_______##__________________ ___________________#_____________________#__________________ ___________________#_____________________#__________________ __________________##_____________________##_________________ __________________#______________________###________________ _________________##__##____________###____##________________ _________________#___###___________###____##________________ ________________##__######_______#######__##________________ ________________##__########_____#######___#________________ ________######_##____#######____#####______##__#####________ ______###########________###_______________###########______ _____##________#_____#####________####_____###_______##_____ ____##___######____###___###_____###_###____##_###___###____ ___###_####_###____##_____##___###_____###__########__##____ ___#__##_____##___##_______#___#________##___#_____##__##___ ___#_##______##___##_####__#___#___###___#___#_____###_##___ ___#_##______#____#__####__#___#__####___#___#______##_##___ ___#_#______##____##_####__#___#__####___#___##_____##_##___ ___#_##_____#_____##_______#___##________#___##____###_##___ ___#_###___##______##_____##___###_____###____#____##_##____ ___##_#######______###############____###_____####_#_###____ ___###__####_________#######___#########______###__####_____ _____####__#____________##_______##___________##_#####______ ______######____________#_________#__________#######________ ___________#___________##_________#__________###____________ ___________##__________##_________##________####____________ ___________###_________##________###______#####_____________ ___________#####________##_______##______###_##_____________ ___________########_____###____###_____####__#______________ ___________##___####_____########____####___##______________ ____________##____######################___###______________ _____________#__________#########__________#________________ _____________##___________________________##________________ _____________##__________________________###________________ _______________#________________________###_________________ _______________##_______________________##__________________ _______________####________####______#####__________________ _______________#####_______####______#####__________________ ________________#####_______________###_##__________________ ________________##_###_____________##___##__________________ ________________##___#####_____#####____##__________________ _________________#_____###########______#___________________ a oto moje nowe foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihih ale sie mijamy .. ;) ja nadal nie spie moze pomoge 🌻 kuluchna 🌻 Fredi ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochani!! MP----> ja chętnie się załapie na kawkę. po tym łikendzie to jestem taka zmęczona, że normalnie nic mi się nie chce ( świąteczne sprzątanie dało się we znaki) :( łikendowo nie zaglądałam do was bo znowu mam awarię kompa i mój drogi kolega własnie go naprawia co do zjazdu to jestem za Krakowem ( pisałam to już) ale gdyby co, to od biedy Poznań też może być ( ale to tak na drugim miejscu ) lecę do roboty bo mam dużo, wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Wpadłam na kawkę D Dzisiaj mam dwie rozmowy o pracę...aż mnie w żołądku ściska... I jeszcze jak patrze przez okno to mi się wszystkiego odechciewa ... Ja proponuję Wrocław na zjazd [ ;-)]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo wpadam na kawe ... moze pomoge ... 🌻 Km 🌻 Banitko powodzeni trzymam kciuki :) .. i po 🌻 ku dla pozostalych niewymienionych :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy! Dla każdego po 🌻-ku. Serdeczne pozdrowionka dla wszyskich. Miłego dnia. Banitka -----> trzymam kciuki pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Witam popołudniowo - wieczorową porą ... Dzięki za kciuki ;-) Odpowiedź mam dostać do środy ...czy przeszłam do 3 etapu rozmowy [ dwa już za mną ]...więc nadal trzymajcie ... Mimo wszystko już wysłałam kolejne aplikacje ... ostatnio mam obsesje na punkcie pracy ...przeliczam każdy bezrobotny dzień na pieniądze , które nie pracując tracę...:-( Kiedy tak chodzę po tych firmach , to mam wrażenie , że już jestem za stara na te wszystkie testy itp.teraz górę biorą ludzie urodzeni po 1980 r. ja już jestem bezwartościowa :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo Banitka ... po pierwsze... wino im starsze tym ... to juz wiesz prawda ... i nie gadaj mi tu o bezwartosciowosci bo po lapkach a po 2 gratuluje wpisu ... 5500 :) Kochana wszystko bedzie po twojej mysli .. to jest nasz rok i wszystko nam sie udaje :) :) :) :) :D 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko, głowa do góry i wiary w siebie , musi się udać, ja w trzymaniu kciuków ostatnio mam wprawę, więc spokojnie, będe mocno trzymała :) powiem Ci, że doskonale jednakże Cię rozumiem, Twoje rozterki itp, bo faktycznie, ciężko coś znaleźć na rynku, powiem szczerze, że ja mimo iż mam jakąś tam pracę, chętnie bym sobie poszukała mniej stresujacą, ale jak tak rozmawiam z lidźmi, to wszędzie jest podobnie, Banitko, a nie myślałaś, by coś samemu otworzyć ? Może pomogę, piękne serducho, superrrr, normalnie cudeńko, 🌻 oczywiście fotka Frediego też jest za......sta :) Oto aktualna lista propozycji : 1. Kraków 2. Poznań 3. Toruń. 4. Lublin 5. Wrocław 6............. ............. sporz. p30 Dla Was wszystkich ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widać rozrasta się nam ta lista miejsc :D Banitka --> 3 mam kcuki :D uda się i będzie dobrze :) będzie drugi powód do oblewania :D Ja to wiem + Ty to wiesz + rocznik 1976 to wie = WSZYSCY TO WIEDZĄ :D Wiosennie pozdrawiam 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja, właśnie umyłam głowę, zepsuła mi się suszrka (ja jej oczywiście nie zepsułam, sama sie popsuła :( ) i teraz siedzę z mokrą głową, zła bo ostatnio sprzęty w domu odmawiają posłuszeństwa, Fredi, a jak tam twoke CV i podania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 a ja nigdy nie uzywam suszarki:) nie zaszkodzi jak dzis jej nie uzyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalne powitanko dla rocznika 1984 :D:D:D Setunia, ja też chcę poczte :) moze pomogę jak w domu, tak swojsko heheh ja suszę suszarką jak myję wieczorem, bo nie chce mi się siedzieć w mokrych, bo jestem juz zmęczona i zimno mi od tych włosów, brrrrr ale jak czasami myję wcześniej to też same schną (i przynajmniej się nie niszczą) pozdrawiam i 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV i listy złozóne w firmie :) jak nie będzie pozytywnego odzewu to będę szukał gdzie indziej :P bez łaski :D Witam 1984 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, to też trzymam kciuki, ale zmiany, Setunia, jeszcze nic w skrzyneczce nie mam, ale coś tu wszystko wolno chodzi, może później, jak znajdę chwilkę czasu w tygodniu to też Wam troszkę powysyłam, na razie papa idę do łóżeczka ......... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30------> powinno dojsc predzej czy pozniej:) papa, spij dobrze:) fredi thx za kwiata lol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądałam tu kiedyś :) w końcu mój rocznik :) Ja jeszcze 29,jestem ta grudniowa :) Pozdrawiam wszystkich:) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×